Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita chci ji takto :) já doufám, že by mohlo stačit kolem 3 metrů na auto...
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Jo to by mohlo stačit, ale raději bych si přeměřila kapotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita jj to jsme zkoušeli:) jen každé auto bude jiné, chci tuhle výzdobu na všechna auta, ženich a nevěsta budou mít jinou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Jo takhle, tak to jo :-) Určitě to bude moc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita To vis, bydlim v zahranici, tak mi nezbyva nic jineho, nez planovat hodne dopredu.
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Tak poslusne hlasim, ze uz mam i to kriticke trio. Sice nase prvni volby u vsech tri jiz byly obsazene, ale nakonec vsechno dobre dopadlo. Slo to lip, nez jsem si po prvnich nezdarech myslela. Hodne stesti s oznamenim. Taky na to pujdu nekdy behem listopadu. My budeme delat webove stranky, at nas nestoji tolik postovne... Koukni sem: http://www.gettingmarried.co.uk/. Oznameni ale budeme take posilat, takze tomu neuniknu...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita @denisaho Holky, kolik vubec stoji metr organzy? Ja nemam vubec poneti.
Odpovědět
@bride_2013 Jak která.Většinou prodávají roli 9m.. Taková ta klasické šíře 36 cm a 9m stojí od cca 70--200 kč za celou roli Záleží na tipu( jestli je jednobarevná, obšívaná, nebo s potiskem atd,/
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda Dekuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 stránky budou super:) já je tedy dělat nebudu, to už bych časově nedávala:) ale jsou super, moc se mi líbí, když je holky mají:) no já koukala na auto šíře 16 cm a 9 m role kolem 79 korun:) někde se dá sehnat levněji, někde trochu dražší:)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se musím pochlubit se svou radostí. :-D Psala jsem, že na zámku není tento den veden jako obřadní, tak si musíme požádat a na zámku nám vyšli vstříc, tak nemusíme měnit místo obřadu, ještě zajít na matriku a bude to oficiální a černé na bílém. :-) A je třeba zařídit oznámení, když je chceme dávat k vánocům, čím dál tím víc koketuju se sytě růžovou barvou svatby, tak uvidíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Sytě růžová je potřeba! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@curdibilka :) tak to jsem zvědavá:) já sama bych do ní nešla, ale proti gustu...:)
Odpovědět
@denisaho Taky nejsem pevně rozhodnutá, bojím se, aby ta svatba nebyla moc přeslazená a kýčovitá, s tak ostrou barvou se musí opatrně a s citem. Je to přesně tahle barvička... http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka takto vypadá moc pěkně:) a s tou zelenou taky, tak co třeba jí zkusit namíchat se zelenou, ať to nemáš tolik sladké, jen růžové bych se bála...
Odpovědět
@denisaho Ano, chtěla bych to se zelenou. Tahle varianta mě napadla už v létě, když jsme dělali dceři pokoj, právě jsme zkombinovali růžovou (ale mnohem jemnější) s výraznější zelenou. :-D
Odpovědět
Holky, kdy si jdete zkoušet šaty? Já mám zas takové období, kdy mě to dost bere, ale na šaty chi jít tak v lednu/únoru...
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka tak to by mohlo být pěkné :) jinak šaty už mám, ale teď to vypadá dost bledě s naším cateringem :( asi budeme hledat ještě jinde...
Odpovědět
@denisaho No uvidíme, ještě fialová je super, tu mám taky ráda, uvidíme no, naštěstí přítel je takový schůdný a máme vcelku podobný vkus. :) Catering vám nevyhovuje?
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to je fajn, se těším na výsledek:) celkem by nám vyhovoval, jenže ten pán teď rapidně zdražuje a pokud budeme mít raut o 10 tisíc víc, než byla původní nabídka, tak budeme hledat jinde, nebo si to snad raději uděláme doma :) nebo zaplatíme nějaké kuchařce, která by nám to udělala doma jako melouch, také takové známe, jen jsme to chtěli mít bez starostí, ale zase 10 tisíc je velký rozdíl, to máme 3/4 naší svatební cesty :)
Odpovědět
@denisaho To teda jo! Já tu už psala problémy s restaurací, přiznám se, že jsem to ještě neřešila, dneska písnu mejla, jestli to teda je možné udělat v restauraci a ne v tom malém salonku.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka jsem na to velmi zvědavá, ale snad to nějak půjde, uvidíme, už mám alternativu na raut:) sice by nám dovezli jen jídlo, ale znám pár studentů z hotelovek, dala bych jim peníze za den a pozvala je, ať nám na svatbě roznášejí a starají se:) ještě se jich budu muset zeptat na cenu, ale bylo by to řešení, plus by se koupila kýta a poprosil rodinný kamarád, aby griloval, sám chtěl pomoci, tak by mu to snad nevadilo:) s místem máme také problémy, v hospodě, kde jsme to chtěli mít, se stalo neštěstí a bude výběrové řízení na nového majitele a ještě nevíme jak se s ním půjde domluvit, s bývalou hospodskou to šlo všechno v klidu:) chceme totiž svůj tvrdý alkohol:) budeme mít hlavně domácí slivovici a svoje víno, protože odmítám pít krabicák a teta dělá ve vinotéce :) když bude nejhůř, bude to na zahradě a basta :)
Odpovědět
@denisaho To je dobrý nápad s tou hotelovkou. :-) My taky chceme mít svůj tvrdý i víno, s hospodou máme taky trochu problémy - paní psala, že to bude v salonku, ale ten salonek je prostě malý, nechceme to tam, tak jsem jí psala, jestli to může být přímo v restauraci, uvidíme, co odpoví, jinak mám ještě jednu alternativu, jestli tam ještě bude volno, ale vyjde nás to dráž... A co se stalo s paní majitelkou? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Bohužel jí nějací lidé dělali naschvály a problémy v rodině, tak si sáhla na život ...., bylo to hrozné, měla jsem jí moc ráda... tak snad vám to dovolí mít v té restauraci a ne v salonku, někdy je hrůza domluva :(
Odpovědět
@denisaho Tak to je mazec, chudák ženská, asi už to prostě nezvládla. ;-( Paní z restaurace mi psala obratem, že to není problém, stačí se přijet domluvit, takže super a ještě jedna věc - máme hotovou matriku!!! TRAMTADADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :-D Akorát jsme teda podepsala na tom papíře, že budu užívat stejné příjmení jako budoucí manžel i s -ová, chtěla jsem prvně bez délky a nebo si nechat svoje rodné a přijmout jen jeho, ale nelíbí se mi, že MUSÍ být to rodné až na druhém místě, kdyby to mohlo být naopak, znělo by to perfektně, naopak se mi to nelíbí...
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka asi ano :( tak to je fajn, že můžete mít pro sebe celou restauraci:) my na matriku pojedeme až po novém roce:) nad příjmením také přemýšlím:) mám své příjmení ráda, ale nevím, jestli není zbytečně dlouhé být Horníková Marková, pořád se nemohu rozhodnout, svoje mám moc ráda, ale na druhou stranu si říkám, jestli bych neměla mít jenom příjmení manžela:) dost se to ve mně pere :)
Odpovědět
@denisaho Ve mě se to taky pere, navíc vymře náš rod po přeslici a moje příjmení má asi jen 40 lidí v celé čr. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Ta je krasna! Zkus to namichat s bilou, jen nejake male kvitky nebo treba ten nevestin zavoj ;-) co se dava normalne do kytic.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Ja uz mam saty koupene. Pokud na to mas chut, tak zacni zkouset uz ted. Aspon si udelas obrazek, co se Ti libi, co Ti slusi apod. Taky uvidis, co Ti reknou v salonu. V Ostrave mi rekli, ze modely na pristi rok uz objednali a prijdou jim az tak prosinec/leden.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Holky, s tim prijmenim, ja bych se rozmyslela nad tim, jake prijmeni by dostaly moje deti. Nevadilo by Vam, ze deti maji jine prijmeni nez Vy? Jinak ja uz se tesim na zmenu prijmeni. Uz nebudu muset svoje ceske prijmeni porad hlaskovat. :-) Ale je pravda, ze moje rodina po preslici nevymre. Tak hodne stesti s rozhodovanim!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?