Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Tak to jsem zvědavá, snad Ti to vyjde :-) Toho se taky bojím, že něco klekne, ale nesmíme si to připouštět ;-) A kde byste chtěli svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Ahojda děvčata, já to mám podobně....chceme se vzít v červenci v sobotu...zítra přítel volá na Točník, tak nám držte pěsti...já jsem na tohle datum nejdřív koukala jako blázen, ale můj Martin potřebuje něco - zkrátka takovýho :) ale přiznám se, že jsem napnutá jako struna - a chci, aby to vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 Tak to držím palce aby to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 To mě zajímá, jak to myslíš že přítel potřebuje něco takovýho? Jakože je náročnej (nemyslím to špatně, spíš naopak :D).
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Já bych chtěla obřad v jednom parku v centru Litoměřic, je to tam moc pěkný, kdyžtak mrkni do mýho fotoblogu. A hostinu v jednom malým pensionu-hostinci v Třebenicích, jsou to naši sousedi a občas tam chodíme na šipky s kamarádama, a navíc jsme se tam seznámili, tak by to bylo pěkný, to tam taky takhle krásně dovršit. Nechci nic moc nóbl, nejsme na to ani jeden ani naši známí ne, a navíc nechceme moc utrácet. A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe Neboj, já taky nic nemám. Ale v hlavě mám víceméně jasno, takže jsem trochu klidnější :) Času dost...
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 budu držet palce,aby termín vyšel. Já bych už taky chtěla volat na rezervaci,ale až po Novém roce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky taky se pridavame...nase svatba bude taky 7.7.2012 ...je nektera z Brna kdo se vdava ve stejny den?
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m já jsem z Brna a máme stejný termín, svatba bude v Lysicích
Odpovědět
Profilova fotka
my ji mame kusek za Brnem :) kde se budete fotit? co mas vsechno uz zarizene?
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m svatba bude v zámecké zahradě v Lysicích a fotit se budeme tam a na zámku. Potvrzený termín budeme mít v lednu.Mám vybrané šaty,nechám si ušít, ženich chce frak,máme domluveného fotografa,kameru,vybrané oznámení,prstýnky,kapelu,jídlo na hostinu a vybranou pekárnu,v podstatě ty nejdůležitější věci máme vybrané a pak se bude jen zařizovat.kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar to zní dobře :-) Taky nechceme za svatbu utratit majlant :-) Obřad budeme mít na nové radnici u nás a oddávat nás bude můj brácha, teď řešíme tu hostinu, uvažujeme o jedné hospůdce u nás, není to taky nic nóbl, ale je tam venku velká terasa, pro děti skluzavky a bazén, ještě uvidíme jak budou ochotní a vstřícní :-) Chtěli bychom tam jít tento týden zjistit co a jak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarkar No sice na to moc nevypadá, ale prostě by si představoval: pěkné datum s nádechem vyjímečnosti, růže, šaty s korzetem a velkou sukní....na druhou stranu se mi smál, že chodím na tyhle stránky s otázkou: A neřešíš to zbytečně brzy? :-D no prostě chlap - divnej, ale včera volal na Točník ohledně data a pak o tom dost dlouho klábosil
Odpovědět
Profilova fotka
@hanadahm tak nic na tohle datum budou mít nějakou veřejnou akci...svatby prý plánují až od ledna a o prázdninách bude v sobotu volné jen jedno datum-jaké ještě neví.Každopádně si stojím na tom, že svatba bude na Točníku, ale je možné, že už v červnu, nebo v září :-( docela mě to štve, už jsem s tím skoro počítala.....
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 A co ty? Taky jsi pro růže a šaty s korzetem a velkou sukní?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Brácha vás bude oddávat? =-) Tak ať vám to s tou hospůdkou vyjde, je fajn, když tam bude něco pro děti...V tý naší hospodě jsou šipky a fotbálek, sice taková klasická putyková zábava, ale napadlo mě, že bysme mohli dát nějakej turnaj. Já + ženichův svěděk a ještě jeden chlap, a přítel + moje svědkyně a ještě nějaká kámoška, abych jednou taky vyhrála :-D Mohli bysme to udělat formou soutěže. No a kdyby ne tak nehrozí, že se lidi budou nudit. Sice hrát na svatbě šipky...no ale budiž, jak říkám, nic nóbl nechcem, hlavně aby se nenudili. A jakej máte rozpočet, smím-li se zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar jj brácha bude oddávat, je u nás ve městě starostou :-) tak proto... náhodou takový turnaj, to zní dobře :-) hlavně že se bavíte a je to hlavně vaše svatba ;-) no samozřejmě bychom chtěli co nejnižší rozpočet :-N ale tak maximálně se chcem do 70.000 vlézt, věřím že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada kolik máte lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta cca 40 lidí (i s dětma)...
Odpovědět
ahoj holky, tak kam jste se posunuly s přípravami ??? já jsem momentálně nešťastná z dortů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak jako že si nemůžeš vybrat jo? :-)
Odpovědět
@hanada to ani ne, jen se mi moc nechce do těch ochutnávek a kdyby to bylo jen na mě, tak se svatebnímu dortu úplně vyhnu
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak aha takhle, tak toho jsme naštěstí ušetřeni... v Nymburce máme cukrárnu, ze které jsme už několikrát měli dort a byl luxusní, takže je jasno :-) jen ještě jaké tvary dělají, snad budou mít buď široký výběr nebo udělají i podle nás... a na doporučení známých kdyby te dali?
Odpovědět
Přidej se k nám i na fcb :-) http://www.facebook.com/pages/Vdávám-...
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak my máme pekárnu vybranou a dort tak nějak taky,jen doladíme příchutě.a někdy pojedem podívat se na přítelův frak
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar No já ne...nic proti korzetům a velké sukni, ale já mám raději jednoduchost, nejsem žádná princezna - líbí se mi prvorepubliková móda, empír - ale zase mám zadek se zbrojním pasem a prsa větší a jsem mini 164 cm.......takže uvidím až si půjdu něco vyzkoušet-zkusím a uvidím.Strašně se mi líbí závoje-takové ty poctivé viz. moje album, ale myslím, že to mi taky nebude slušet ...... a o krátkých šatech martin prohlásil, že žádný retro - stačí prý moje práce :) bude to boj... no a co Ty?Koukala jsem na fotky a Ty si můžeš dovolit víc variant, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m tady taky Brno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Jé, tak to já plánuju 40 max. Snad se do toho taky vejdem...Chtěla bych hned po svatbě vysadit prášky, tak nechci moc utrácet, když pak třeba (doufám) budou takový výdaje.
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 No já taky nejsem na korzety, sukně a look á la princezna, nic proti tomu, ale nemám ráda stereotyp a většina nevěst to tak má a i když jim to sluší, tak já se chci trochu odlišit. Moc možností taky nemám, taky mám větší zadek a nohy nic moc, ale krátký šaty mi snad půjdou, musí se udělat správná dýlka. Na závoje teda moc nejsem, spíš ty síťky do vlasů, tu bych chtěla. No ale třeba to nakonec dopadne úplně jinak, představy jsou jedna věc a skutečnost druhá. U tebe je zase fajn, že ti přítel může pomoct s výběrem šatů, myslím, že většině ostatních chlapů je to šumák, co má nevěsta na sobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar no nemysli si, chtěla bych co nejmíň utratit, ale vychází docela draho hlavně to jídlo a alkohol... nikde totiž nechtějí dovolit vlastní (čímž bychom hodně ušetřili), tak snad doufám, že ještě v té restauraci o které jsem psala by to bylo možné alespoň částečně...jinak se snažíme utrácet postupně, ať si to můžeme i rozložit. Proto třeba už máme snubáčky a postupně budeme vyřizovat dále :-) Tak snad to brzo vyjde po svatbě a zadaří se :-) My ještě neplánujeme, až tak za 4-5 let (možná dříve, ale záleží jak to pujde s podnikáním a tak..) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?