Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada my bychom si rádi taky ty výdaje rozložili,ale je to takový složitý, doděláváme školu a moc peněz nemáme. Myslím,že si můžete tykat,ne? děkuju za pochvalu šatů,jsou moje zamilované, nechám si je ušít na jaře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta je promiň, asi jsem to blbě napsala :-D to jak jsem psala o tom albu, tak jsem měla na mysli prstýnky, že budou netradiční ale hezké a to "vám" patřilo jako tobě a tvému nastávajícímu :-) jsem trošku popleta... ale určitě i šatičky máš moc krásné, jsou opravdu jak na popelku... já měla představu něčeho takového jako je na obrázku, ale nevím no... kamarádka mi říkala že prý jsem na ně malá :-( Ale stejně se chystám s mamkou obrazit nějaké salony a vyzkoušet co mi bude sedět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada jasně,už chápu :-) šatičky jsou krásné, uvidíš,co ti bude slušet. Já tyhle svoje vysněné vybrala taky s mamkou,bydlíme 200km od našich a100km od tchánů,ale nějak jsem ji nechtěla z toho zkoušení vynechat. Už bych chtěla mít jistý termín a ne pořád na něco čekat, je to únavné. teď mě ještě čekají státnice v lednu a pak snad bude na svatbu větší klid.Prstýnky jsou nádherné a už se těším,až je budeme mít doma,nemáme tolik peněz,abychom si to mohli pořídit hned, těšila jsem se,že budou k Vánocům,ale docela pochybuju,že se to stihne,ale do jara pořád času dost,aby to nebylo na poslední chvíli :-)
Odpovědět
Jéééé, já jsem se taky měla původně vdávat 7.7.2012, bohužel jsme svatbu museli o rok odložit, takže termín bude PŘESNĚ OPAČNÝ 13.7.13 ve 13.hodin :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to víš že se to stihnete i s předčasem :-) ještě přece jenom zbývá 9 měsíců, tak se ty penízky našetřit podaří jak u vás tak u nás :-) taky bych z toho maminu nevynechala, přišla bych si zvláštně že by u toho nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada moc bych si to přála,ale prostě jak ještě studujem,tak je to takové složitější všechno a nemáme takové prostředky jak bychom chtěli @aktata to je taky hezký termín 13.v 13h :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to chápu, ale musíš věřit, že to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky pridavam se k vam s timto datem zatim mame zamluvenou pouze restauraci a koupeny oblek pro zenicha
Odpovědět
Profilova fotka
@desejka ahoj a vítej :-) kde bude svatba?jak jste dlouho spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
kdy bude svatba to je v názvu fóra:-) jsme spolu něcop řes 2 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@desejka já se ptala na místo ne na datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha promin uz jsem skoro spala:-)No to je takove komplikovane,obrad asi v Olomouci a hostina u Sumperku pokud me neosviti a nevymyslim to jinak:-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak kočky my už máme všechno a byla to jen náhoda:D včera úřady, potvrzení termínu na matrice atd..tyhle oficiality už máme všechny, místo na hostinu rezervováno, menu připraveno, dneska náhodná procházka kolem klenotnictví a prstýnky jsou obědnané, pak jsme s přítelem vešli do obchodu naproti a hned máme oblek pro ženicha:D a to jsme neměli v pondělí ještě nic:) tak teď máme na dlouho klid
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to ti závidím,já bych chtěla aspoň ten termín mít :-) doufala jsem,že si dáme prstýnky k Vánocům,ale zatím to tak nevypadá,uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@desejka Ahoj, vítej mezi námi a jinak zdravím Olomoucký kraj ;-)
Odpovědět
Ahojte, tak my měli vybrané datum 7.7, ale na matrice nikde nám ho neschválili, kvůli tomu svátku, tak jsme museli přesunout datum na 14.7 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a to je taky hezké :-) u nás to snad vyjde a když by ne,tak bude taky 14.7 :-)
Odpovědět
@stastnanevesta No snad jo, tady v Ově snad neoddávají toho datumu nikde. Ségra mi dnes obvolala matriky a všude řekli, že litujou, ale né :-) Ale jsme rádi i takhle, má to lepší význam to nové datum
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a u nás právě na tom zámku snad oddávat budou,ale dozvíme se to až v prosinci,kdy se budou termíny schvalovat a 2.ledna si pro něj půjdem :-)
Odpovědět
@stastnanevesta jsme rádi, že máme už datum potvrzené atd... sice jsme museli požádat o vyjímečný termín, jelikož matrika tohle datum nevypsala, ale bylo nám vyhověno, takže teď jsme spokojení a můžem pomalinku všechno zařizovat:)
Odpovědět
@stastnanevesta Až tak pozdě? Ale držím pěstičky aby Vám to vyšlo :-) My jsme narozeni oba 14tého, výročí máme taky 14tého, tak i výročí svatby bude 14tého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.on.i.k.a to je pěkný :-) my jsme oba 5, výročí máme 7.,tak by bylo hezké mít výročí svatby taky 7. ;-) @krizecek fakt vám to moc přeju a doufám,že nám to vyjde taky,už bych chtěla zařizovat taky,ale snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
holky kostel máme zamluvený, teď ještě fotografa a do ledna mám se zbytkem čas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chtěli 7.7., nešlo to, tak teda 14.7. a to nebylo volno nikde, takže nakonec máme 25.8...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se tak na to koukám, tak jsem jediná, kdo nemá vůbec nic zařízeno :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak přítel by prý rád svatbu v červenci. Sice pořád ještě nic není oficiální, ale samozřejmě jsem hnedka kývla, přece se nezačnu hádat ještě než mě požádá o ruku :-D Ale ne, kecám, je mi to jedno. Možná to nakonec nebude 7.7., ale jiná sobota v červenci, ale i tak se přidám k vám, jestli neva?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Jen se přidej :-) Takže už pomalu plánujete jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada No spíš já, než on :-D Ale shodli jsme se na místě hostiny, na pozvaných, na fotografce, na tombole a na rozpočtu. Já už mám kromě toho rozmyšlený šaty, barvy dekorací, místo obřadu, hudba...Takže v zásadě to hlavní, ale pořád ještě nemůžu nic fixně objednávat :-S Ty už jsi zasnoubená?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar No tak to toho máš promyšlené dost :-) jj jsem zasnoubená od 8.7. :-) My už plánujeme a zařizujeme, máme zařízené místo na obřad, fotografa, kameramana, DJ a snubní prsteny jsou doma. Šaty mám rozmyšlené, ale ještě chci zajet do několika salónů abych viděla jak mi budou sedět které... Teď řešíme, kde udělat hostinu...:-) A kdy budou zásnuby, když už to je na spadnutí? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada To právě ještě nevím. Ale začal teď "tajit" své finance a tuším, že šetří na prstýnek, tak snad mě můj šestý smysl neklame :-) Tak to toho už taky máte dost...Hlavně aby vám nic z toho nepadlo, z toho mám největší strach ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?