Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jak jste dlouho spolu? Lysice jsou úžasné,už se těším
Odpovědět
ahojky. taky plánujeme 7.7.2012 a 7 je prý šťastné číslo. tohle jsem vyčetla i když se nesnažím dávat na pověry Číslo sedm Pověr souvisejících s číslem sedm také najdeme hezkou řádku. Svět byl stvořen za sedm dní a sedmý den je považován za vynímečně šťastný. Podle některých pověr se lidské události odehrávají v sedmiletých cyklech. Každý sedmý rok dochází k obratu. Vychází to pravděpodobně z vyprávění uvedené v Bibli: „O Josefovi a jeho sedmi tlustých kravách a sedmi hubených.“ Číslo sedm se považuje nejen za šťastné, ale i magické. Tak zřejmě vznikla pověra, že sedmé dítě v rodině je nejšťastnější. Sedmé dítě se v mnohých dřívějších společnostech stávalo uznávaným šamanem. Když se sedmému dítěti narodí sedmé dítě, je prý pravidlem, že je obdařeno léčitelskými schopnostmi a citem pro vnímání nadpřirozených vlivů. Ale i pro obyčejné prvorozené dítě prý platí pověra, že pokud jeho datum narození (sčítá se rok, měsíc a den) bezezbytku dělitelné sedmi – je to znamení jeho vynikající budoucnosti. A tak nezbývá, než věřit, že sedmička je opravdu šťastným číslem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my máme taky v plánu 7.7.2012 :-) Jen mám strach, že nám na matrice řeknou, že kvůli svátkům oddávat nebudou. Ale snad to vyjde :-) Příští týden se pojedeme podívat do hotelu, kde budeme mít hostinu a večerní zábavu, tak doufám, že bychom to mohli zarezervovat. Už bych tohle měla nejradši zamluvené natvrdo...
Odpovědět
Profilova fotka
@anny 7 považujeme s nastávajícím za šťastné číslo, 7.jsme se potkali @kimi88 budu držet palce. budu doufat,že u nás oddávat budou,ale ještě to není jisté
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to budu držet taky palce! A co všechno máš už zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@kimi88 spíš vybráno nebo domluveno: fotograf,kamera,vizážistka,kadeřnice,prstýnky,oznámení,místo obřadu a hostiny,hudba na obřad a hostinu, květiny,vybrána cukrárna,odkud budou zákusky a svatební dort Mám vybrané šaty!!! nechám si je ušít. Můj nastávající bude mít frak a taky si ho nechá šít. a co Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta téééda :-) No my máme vybráno místo obřadu a hostiny, cukrárnu odkud bude dort. To jsou věci, které by měli klapnout na 100%. Pak mám vybraného fotografa, ale ten mi to potvrdí v říjnu. A květinářka mi to potvrdí taky někdy v říjnu. Na šaty hledám ještě inspiraci, resp. vizi mám, jen si je musím jít vyzkoušet a zamluvit. Prstýnky a oznámení zatím vůbec netuším.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky s velkou radostí teď už oficiálně pyšním tímto datumem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyswe vítej a gratuluju :-)
Odpovědět
taky máme naplánovanou svatbu na 7.7.2012 :-), máme už rezervovaný hotel terasa na olešné, limuzínu, fotografa, videokameramana, mám koupené šatičky, přítel má oblek koupený a nemůžu se dočkat, připadá mi to strašně dlouho :D
Odpovědět
Profilova fotka
@rafulka vítej :-) to máte zařízeno dost věcí,taky bych chtěla už mít doma šaty, nechám si ušít. Do jaké barvy bude svatba?po jak dlouhé doběse berete?
Odpovědět
8.8. 2012 to bude 10 let co spolu žijem, škoda že 8.8 je středa, tak jsme zvolili datum 7.7. aby se nám to dobře pamatovalo :D, no a jelikož jsem blázen do růžové tak to bude asi v růžové barvě, asi taková ta miminkovská růžová s bílou a chtěla bych mít ty potahy na židlích bílé :-), a jaké budeš mít šatičky šťastná nevěsto? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rafulka http://www.beremese.cz/fotoblog/stast... http://www.beremese.cz/fotoblog/stast... http://www.beremese.cz/fotoblog/stast...
Odpovědět
tak ty jsou nádherné, budeš krásná nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rafulka moc děkuju :-) moje zamilované :-) a mám je schválené ze všech stran :-) už se nemůžu dočkat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se k vám taky můžu přidat...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paaja16 Vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak příští pátek si jdeme vyzvednou snubní prsteny :-) Jsem zvědavá jak vypadají "na živo" :-) Další věc si můžem odškrtnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, jak je to s úřadem, když chceme svatbu v kostele?? Musím nahlásit datum nebo něco i někde na úřadě?? Tady každý řeší matriku, ale většinou to jsou holky, co nemají svatbu v kostele...Tak jsem dost zmatená...Pomozte, prosím...
Odpovědět
Ahoj holky !!!! :-) tak jdu k vám taky :-) Musím se pochlubit, dneska jsem koupila svatební šaty :-) , mám z nich hroznou radost. Ze všech co jsem zkoušela, mi tyhle padly jak ulité :-) http://www.maggiesottero.com/dress.as... Tak co na ně říkáte ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak Nádherné ;-)
Odpovědět
@hanada Děkuju :-) Mám co dělat, abych je nezačla rozbalovat a znovu se do nich nenavlíkla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak No to se Ti ani nedivím, jsem úplně stejná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přesně za 9 měsíců se z nás slečen stanou vdané paní :-) Docela to i letí, nezdá se vám? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada právě,že mám pocit,že to neutíká @pusak nádherné šaty
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta fakt? mě přijde že mě požádal teprve včera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada no vidíš. Ono je to asi tím,že my budeme za chvíli zasnoubení rok a půl,což už je docela dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no tak to je pravda, to by mi to taky neutíkalo :-) my jsme od 7.měsíce tak to utíká trošku jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada vy už máte doma prstýnky? závidím,už bych taky chtěla,u nás to bude tak na jaře nebo jak budou peníze
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no už jsme si je zařídili, chceme si ty výdaje rozložit tak proto :-) začneme i postupně kupovat věci na tombolu a výzdobu ať toho pak není moc, v lednu si nechám asi začít šít šaty a tak, takže to s těma penízkama chápu... koukala jsem do alba jaké se vám líbí, jsou moc hezké, takové netradiční budete aspoň originální :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?