Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colete tím se netrap... já teprve tento týden s přítelem vymyslela datum a tento týden jsme zamluvili restauračku a fotografa.. minulý týden jsme ještě neměli nic
Odpovědět
Profilova fotka
@colete ahoj,vítám tě tady.Netrap se tím,času je ještě dost
Odpovědět
@zuzkka88 Už máte zamluvený termín?? Jsem četla na té diskuzi o financování, že vás obřad bude stát 6000. Takže?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger nene termín zamluvený nemáme, jen co jsem četla na internetu a co jsem se dívala na stránky různých agentur... mohli bychom si to tam nachystat i sami.. ale zas nevím, kde bychom všechny ty věci vzali (židle, stolek, koberec apod.), kdo by je tam instaloval a pak zase odvážel...
Odpovědět
@zuzkka88 Aha aha... No my máme taky mimo matriku, ale prý musíme mít jen stoleček na podpisy. Vy to chcete mít v nějaké zámecké kapli?
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger nás bue obřad taky stát buď 6000,když to bude vevnitř v zámku a nebo 3000když v zahradě. Vy to máte mimo matriku?jak jste to udělali?to bych taky brala
Odpovědět
@stastnanevesta Matrika Jablonce nad Nisou dělá sňatky i jinde, myslela jsem mimo radnice, špatně jsem to formulovala ;-) My budeme mít 1300 matrice a 1300 kostelu, kde svatba bude.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger tak to jo.U nás ude 1000 na matrice a asi 3000 za obřad v zahradě
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger chceme to v jednom větším altánku, tam normálně nic není.. takže potřebujeme ty židle taky.. no a ty agentury to tam před obřadem dovezou, vše nainstalují, nazdobí a po obřadu zase odvezou, takže člověk se nemusí o nic starat.. ale chtějí za to teda 3tisíce a matrika taky 3 nebo kolik..
Odpovědět
@zuzkka88 Tak to je za 3000 úplně za hubičku :-) A matrice podle mě budeš dávat míň si myslím... Bývá to kolem té tisícovky i ve větších městech...
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger Snad.. bylo by to jedině dobře :-) 6000 si totiž účtuje ta agentura, když vyřizují i to povolení... tak nevím, kolik z toho si za to vyřízení berou jen pro sebe
Odpovědět
@zuzkka88 Já myslím, že povolení vyběháš v pohodě i ty sama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@veronikaeger jj to určitě.. chystám se tam hned první pracovní den v novém roce :-)
Odpovědět
@zuzkka88 Už aby to bylo viď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger jojo ta nejistota, jestli to vyjde, je hrozná
Odpovědět
To věřím :-( Proto jsem hledala něco jiného než libereckou radnici. Ale tak Brno je velké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 moje řeč :-) taky se tam chystám 2.ledna.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger brno je velké, ale taky o to víc nevěst.. no přijdu tam nějakou dobu před "otevíračkou", aby na mě ten můj termín a mé místo zbylo :-) @stastnanevesta jj jinak to nejde :-) a pak to tu společně oslavíme, že už máme termíny jistý :-D no ještě 4 měsíce.. to je doba
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 to mi povídej,to bude určitě chtít oslavu.i když já se nebudu zlobit i kdyby to bylo 14.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já jo :-D už jsem si na to datum zvykla, přijala ho za své a každé další bude jen "náhražka" .. prostě to vyjít musí i kdybych tam měla spát před tou kanceláří :-D ne tak nic se nemá přehánět že.. ale sedmička je přítelovo šťastné číslo, má 7. svátek, má 7. narozky, má sedmičku na dresu, já mám na snubáku sedm briliantíků.. prostě to musí být 7.7. :-) s tímto datem je taky nejmenší pravděpodobnost, že zapomene na naše výročí :-) no a ještě ty dva dny volna před tím... nááááádhera
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 to mi povídej,já jsem si na to zvykla taky a prostě to musí vyjít a hotovo.Naše šťastné číslo je taky 7,protože jsme se 7 potkali a v den svatby budeme dva a půl roku :-) my máme oba narozky 5. :-)
Odpovědět
@zuzkka88 Počkej, fakt?? M máme oba 7 ve svátku i v narozeninách, zásnuby 7.ledna, Dan má 77 na dresu a potkali jsme se 17. a dali se dohromady 7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger tak to máte ještě lepší :-D já vybočuju.. mám svátek 11.8., narozky 14.1., seznámili jsme se 4.11., začali chodit 4.1.... no a zásnuby ještě ani neproběhly (prý až budeme nastěhovaní do svého, to bude snad do konce týdne).. teď byste ještě mohli mít 7 dětí se svátky a narozkama 7. ;-) to by bylo dokonalý.. ale fakt vám to teda krásně vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak další pokrok, fotograf na svatbu zarezervován :-) Ještě najít dobrého ale ne moc drahého kameramana... :-)
Odpovědět
@zuzkka88 Jako vyšlo nám to skvěle s těma sedmičkama, to jo :-D Ale sedm dětí fakt nechci :-D Budu ráda když porodím jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger jo 7 dětí je extrém :-D to by s dnešníma nárokama asi nešlo.. @hanada gratuluji k fotografovi :-) s kameramanem taky přemýšlím... nechci za to dát kdo ví kolik.. ale zas dát kameru jen tak někomu z rodiny, to je blbý.. jednak si to ten člověk moc neužije tu svatbu a když už tak aby to nějak vypadalo asi.. ať máme hezkou památku
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 no taky nechceme moc drahého, ale právě rodině to dávat taky nechceme :-) tak na něco musíme přijít... ale teď mi potvrdil účast i DJ, takže super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada tak to máte supr :-) DJe taky chceme v dohledné době ještě zamluvit.. to asi poprosíme bratra našeho kamaráda, který je DJ. Snad bude moct, protože asi taky bude mít příští rok svatbu. No a pak ještě smyčcové trio nebo kvarteto a místo na raut a bude to z těch hlavních věcí snad vše... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Tak jestli máte nějakého DJ kamaráda, tak to je dobrý :-) Chceme mít i karaoke a hry, tak prý zařídí že to pro něj není problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada to máte super,já teď domlouvám to překvapení pro nastávajícího a už se sama moc těším :-) gratulace k fotografovi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?