Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 ahoj,něco nového?máte jméno?už víte,co to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojky,za týden začínám 5.měsíc, všechny výsledky dopadly dobře a vypadá to na vytouženou holčičku;) v úterý jdeme na kontrolu,tak snad to další doktor potvrdí (2 řekli ze to je horký favorit,ale ze me to nereknou na 100%;), tak pořad doufáme;) jinak holčička bude Ema a kluk Michal,ale do ledna se to ještě může změnit:) co svatební přípravy?já otci ještě nepsala, ale chystam se na to, datum asi bude žádane, tak ať ho máme:) to stejné foto a video..
Odpovědět
@berinka1 omlouvám se,čtu sei váš rohozhovor,a naprosto schavluji 1, koordinaci a můžu dopručit svatební agenturu s vyškova - měla jsem tam šaty půjčené. Jméno a vše jev mém profilu - dopručení. Co se týká Naive- bohužel musím souhlasit, Dělali nám roganizaci obřadu a - spokojenost na 70% a za příplatek,že nám slečna pouštěla hudbu k obřadu (dovjsvatba) si brala 700Kč to totálně zvorala a na gratulaci nám nepostila ani to co jsem měli vybrané.Dost mě to mrzí člověk si stím dává práci, vybírá kombinuje info vše předá na cd , popsané a výsledek O, kdyby se aspon slečna omluvila ............ =-) ale ani to ne, Vyškov doporučuji jak přístupem tak cenově !!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se tady také ráda přidám :-) V sobotu jsme se byli podívat na zámku v Benátkách nad Jizerou, kde jsme uvažovali o obřadu, ale nevíme no... Paní říkala, že rezervovat budou až v lednu, není ještě jisté, jestli v tomto termínu oddávat vůbec budou, právě kvůli svátkům :-( Ale ani tam nesmí oddávat bratr, nepatří to k jeho působišti. Tak teď ještě čekáme do října, kdy má být postavena nová radnice v Milovivích a uvidíme, byli bychom rádi kdyby nás brácha oddal, tam by bylo jisté že oddávat bude a nebude mít volno starosta :-D Jinak ve čtvrtek 18.8. schůzska s DJ, další týden schůzka s fotografem, teď jsem našla ještě jednoho, tak s ním si taky domluvíme schůzku, no pomalu se to rýsuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky mame termin 7.7.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@natalinka89 ahojky,vítej,pověz nám něco o sobě @hanada u nás na zámku by oddávat měli,tak doufámže to vyjde.Já dneska dostala druhý mail od harfisty,kterého budeme mít na hostinu a možná i na obřad a jsem nadšená :-)
Odpovědět
Taky naše datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lily023 a kdepak to bude?
Odpovědět
@stastnanevesta V Novém Jičíně, místo stálé váháme...Nabízí se nám svatba na jednom zámku, kde by to vyšlo velmi levně s tím, že mužeme mít jídlo i pítí vlastní...ale nevíme a váháme pravě proto, že tam měla svatbu už sestra a není to už originální a na fotkach bude stejne pozadí zámku...No schválně vadilo by Vám to , nebo řešim blbost?
Odpovědět
Profilova fotka
@lily023 je to vaše svatba a je to úplně jedno,kde to bude,záleží to na Vás
Odpovědět
@stastnanevesta no budu muset popřemyšlet a měly by jsme zajít zarezervovat, myslím, že tohle datum bude žadané..Jak dlouho jste zasnoubení??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lily023 od 30.4.2010
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tedy také přidávám, snad to množství diskuzí budu stíhat, moc často sem nechodím. Také máme tento termín, na matrice s námi počítají, tak snad se to nezmění po novém roce, až budou mít nový kalendář a objeví tam ty dva svátky 8-). Jinak zatím máme místo hostiny, ale to budeme asi ještě měnit..máme fotografku, rodina a přátelé a svědci jsou informováni, aby pak neřekli, že už něco mají :-D. Zatím si o všem jen tak povídáme, plánování má zatím čas....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji :-). Ale jelikož opravdu zatím nic extra neplánujeme, tak tu v podstatě nemám o čem psát :-|.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae Vítám Tě mezi námi :-) To tě opravdu obdivuji, že nic zatím neplánuješ :-) Jsem hrozná, furt po něčem koukám, šaty, kytky a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Takže dárek pro nastávajícího Ti vychází ju? Tak to je fajn :-) Máte i dobrý, že u Vás oddávat budou, to v těch Benátkách jisté není a myslím si, že ani nebudou a navíc tu je stejně brácha který by nás chtěl hrozně oddat :-) Asi se mu není co divit, každému se to nepodaří a i my víme že řečnit umí a bylo by to něco jiného :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada jojo,vychází a mám z toho radost.My možná taky budeme mít vlastního oddávajícího,ale ještě to není jisté
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae to taky obdivuju,že zatím neplánuješ,já mám naopak pocit,že už máme všechno vymyšlené
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jo a někoho z rodiny nebo známý?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada nene,doporučený naším fotografem,ale není to jisté
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @hanada Tak já možná čekám na příští sobotu, to jdu jako svědek kamarádce na svatbu, tak to tam pořádně okoukneme, ať víme, co a jak ;-). Já ani nemám jaksi náladu na plánování - čekají mě státnice a moc jsem tomu učení zatím nedala, pořád jsou nějaké jiné starosti.. Teď spíš řeším šaty jako svědkyně, svatební šaty nechávám až v září - paní, co má u nás půjčovnu, se začátkem září vdává, takže ji navštívím až potom..Kamarád-svědek ženicha nám pomáhá s kapelou (je z oboru) + kameramanem. Fotografku máme - sice začala nedávno, ale její dosavadní práce se mi líbí a za ten rok se zase něco naučí:o). Musíme najít jiné místo hostiny, takže to budeme řešit v blízké době..A výzdobu jsme chtěli do fialové, ale přemýšlím, jestli to neudělat jednoduše v bílé..Mamka už chce navštívit cukrářku - prohlédnout katalogy s cukrovím a dorty - ale mě to přijde docela brzo.. V poslední době jsem svatbu odsunula na třetí kolej, takže se ze mne nelekejte, že já zatím nic neplánuju a vy už máte většinu. Jsem spíš odstrašující případ :-D 8-) :-D
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat, když si chceme na úřadě zamluvit termín, musím už vědět i místo?? protože u místa stálé váhame, ale termín chceme 100% 7.7.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@lily023 měli byste vědět,jestli chcete radnici/kostel/zámek/louku nebo tak @lenickae no vidíš,já jdu dvěma kamarádkám na svatby 20.a 27.8,ale jen se podívat. Státnice mě čekajjí taky a nějak jsem to zatím taky neřešila,ještě uvidím,jestli mi uznají práci a když ne,tak jdu v lednu Jsem zvědavá na konec měsíce,kdy budeme přítelovým rodičům konečně oznamovat,že se berem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak snad to proběhne v pohodě, když už rodičové vědí, že jste zasnoubeni...To už je přece jen formalitka :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae jo myslím,že to bude v pohodě,mají mě rádi,tak v tom nevidím problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Takže žádné obavy, to je super..Tak to má být..U nás to oznamování proběhlo v pohodě a dočkali jsme se odpovědí ve stylu "no konečně!" a po chvíli "až za rok? kdo má tak dlouho čekat?" :-D. Ale jak jsem se dočetla, ne všichni rodičové jsou vždy nadšeni..To potom dokáže ty dva docela odradit..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae no právě,reakce jsou různé,ale naši to vzali v pohodě,řekli jsme jim to ten po zasnoubení a naši navíc tehdy viděli mého nastávajícího poprvé,ale bylo to skvělé :-) táta mi říkal " je to vaše věc,do toho vám nebudeme mluvit." :-) tak doufám,že to u tchánů bude v pohodě taky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se k vám přidávám. Dneska jsme se s přítelem konečně domluvili na datu a odpoledne jsem zamluvila s mamkou restauračku na hostinu. :-) Budeme to mít v Hotelu u Crlíků.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?