Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no když jsem viděla dlouhodobou předpověď, i když tedy zatím jenom do týdne před námi, tak je to trošku ohrožený, nedělají dobře vedro/dusno, a tejden před náma až 31stupňů, ale snad to dá holka :) a druhá babi je teď týden po výměně kyčle, tak snad taky zvládne aspoň obřad :) i když samozřejmě když se nebudou cítit,tak jim to nebudu mít za zlé, přeci jenom zdraví máme všichni jenom jedno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka No tak to, že je to romantické datum, tomu ještě přidalo :) Jinak jsme měli ještě druhou verzi - v průběhu Vánoc a zůstat v Praze na Silvestra, protože Silvestr tady ve Francii je o ničem... Velkým plusem by bylo to, že bychom na Vánoce byli všichni spolu, celá rodina, což se normálně nestane, protože je to přeci jen na houby, když on má rodiče v Marseille, já maminu v Bratislavě a tátu kolem Prahy (teĎ se bude zase stěhovat a už ztrácím přehledkam...)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 Aha... To u nás to asi taky tak bude, že babička se necítí, ale bohužel jsme museli něco obětovat, protože takhle to přizpůsobit všem se nedá, a zvlášť když PAtrickovo rodiče jsou skoro ve věku babi a přiletí a vlastně skoro všichni budou muset přicestovat, ale prostě Praha je tak nějak pro všechny přibližně stejně daleko... Mě zase nepřijde táta, protože přijde ségra dvojče, která ho nenávidí a udělala by tam pak průser...
Odpovědět
@claire90 myslím, že pro ně je důležité vědět, že jsi šťastná a i když je jim líto, že se třeba nemůžou zúčastnita, tak tenhle pocit to přebije
Odpovědět
@luckyro to se nedá přizpůsobit všem. přítelův bratr taky zezačátku, že to datum je naprd-prý mají nějaké vystoupení, tak jsme mu řekli, že kvůli němu to měnit fakt nebudem a nakonec přijde alespoň na chvíli. Kdo chce, ten si to zařídí. Kdyby měl někdo svatbu a byl pro mě důležitý, tak i kdybych měla letět přez světa kraj, tak se dostavím, ale kdyby to zdravotě nešlo, tak bohužel. Já jsem taky měla strach- jsem 14dní po operaci, ale zdravotně už jsem v pořádku, tak to zvládnu
Odpovědět
@luckyro V Bečově u Mostu :-) Protože jsme Mostečáci :-)
Odpovědět
@luckyro Přesně tak... Hlavně je to naše druhá svatba, takže žádné velké cavyky, pohodička... :-)
Odpovědět
@claire90 Děkujemeeeeeeeeee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka to zajisté, ale jelikož ta babička, kvůli který jsme to posunuli, mě prakticky vychovávala, jelikož se bála, že mamka byla moc mladá, aby zvládla dvě malý děti, tak jsem chtěla udělat maximum pro to, aby se mnou mohla být :) @luckyro to je jasné, že všem se to úplně přizpůsobit nedá, ale naštěstí s tímhle datem neměl nikdo sebemenší problém (nebo nám ho raději neřekli :-D ) tak snad se něco nestane eště pár dní před svatbou, to by bylo asi už moc, i když s nějakou katastrofou počítám raději po tom co se děje poslední dobou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka To máš pravdu. Nám taky nejde Patrickovo mladší bratr a jeho čůza (omlouvám se za to označení, ale snažila jsem se ji pojmenovat podle toho, jak se chová...), ale nějak nám tam chybět nebudou. Ten táta mi tam ale chybět bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda Druhá? Takže v kostele? Tady ve Francii je právě ta druhá něco extra :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 Takovýhle vztah jsem taky měla k jedné z babiček, byla s námi v dětství pořád... Ale ta už před patnácti lety umřela :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky co říkáte na předpověď? :-(
Odpovědět
@zuzkka88 děs, máme zahradní párty, šaty ke kolenům, musím rychle došít nebo sehnat nějaké bolerko.... Ale to se mi na šatech vůbec nelíbilo :-(
Odpovědět
@zuzkka88 tak teď jsem zmatené????na internetu zas píšou, jak bude začátek července hrozně teplý kolem 30. Tak proč ten smajlík :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka začátek jo, ale 7. 7. mají být právě hrozný bouřky
Odpovědět
@zuzkka88 tak já myslela, že i 7.7 je začátek. O bouřkách jsem nic neslyšela a upřímně už na to kašlu- dřív jsem se z toho dost nervovala, ale bohužel to je jediná věc, kterou nemohu ovlivnit. Pokud bude pršet, tak se budem muset schovat, sice bude pokaženo spoustu věcí-máme obřad venku, ale tím se určitě nezkazí celá svatba. Kdybych to plánovala dnes, tak bych si přála svatbu v březnu nebo dubnu- přijde mi to víc romantické nebo možná i v zimě
Odpovědět
Máme to za 9 už mám stažené hrdlo to je jízda.))
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Jo, ta předpověď se mi taky nelíbí. Trochu se uklidňuju tím, že si říkám, že meteorologové se často mýlí, není to předpovídání počasí, spíš hádání - ALE jestli budou opravdu takový vedra, tak ty bouřky jsou docela dost pravděpodobný. My teda máme všechno uvnitř. Ještě jsem váhala nad odpolední oslavou venku, ale naštěstí jsem se rozhodla pro restauraci, ale co by mě na tom mrzelo nejvíc je samozřejmě focení. Protože jsme zaplatili nemalý peníz za obřad na zámečku a chtěla jsem se fotit hlavně venku u toho zámečku. Jako kdyby mělo pršet, tak to ani nevadí, ale nějaká průtrž mračen? Budeme si navzájem držet palce! 8-)
Odpovědět
@handulilinka koukni sem http://www.slunecno.cz/mista/opava-85... má být hezky o víkendu a pak se ochlazovat, říkali dnes v rádiu
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zase četla, že 7.7. bude do 23, polojasn s přeháňkama, by se dalo přežít,obřad máme venku a chceme večer ohňostroj,tak v noci ať si prší jak chce.taky se chceme fotit venku
Odpovědět
@luckyro V kostele nee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta my chceme o půlnoci pouštět lampiony, tak by pršet taky nemuselo, ať si prší ráno, dokud ještě budou všichni všechno připravovat, ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jo jo, o zimě jsme taky uvažovali, ale pak zase řešit to, jestli bude sníh nebo bahno nebo jak vůbec bude, to je taky opruz ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@blanule76 @zuzkka88 @stastnanevesta Takže holky, podle accuweather.com by mělo být kolem 29 stupňů a silné bouřky, ale nebojte se, jak se to všechno takhle rozchází, tak to nakonec dopadne úúúúúúúúúúplně jinak ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_lucie souhlas, meteorologové na takovouto dobu předpovídají tak na 20 procent správně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda tak to je pak něco jako upevnění manželského slibu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak podle tady toho to s tím počasím zas nevypadá tak špatně http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc...
Odpovědět
Profilova fotka
Počasí teď nemá fakt cenu řešit, řešit ho budeme ve čtvrtek, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?