Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
@luckyro tak pokud to máte takhle pozdě, tak bych si s hrama hlavu vůbec nelámala. Podle mě by stačila jen jedna hra. Nevím,, kdy se má házet kytice, ale já to chci určitě v klidu na hostině a pak nechám ženicha, ať hodí i podvazek.
Odpovědět
@pida65 mám stejný problém, svátky fajn, ale nikdo mi neudělá obložené mísy, takže samovýroba to jistí :-(
Odpovědět
Já si s hrama hlavu neláme, máme velmi nápaditou rodinu a budu ráda, když nevymyslí nějakou bejkárnu. TAky mám pocit, že to stejně všechno nestihneme- můj brácha už potutelně vymejšlí a bojím se bojím. Co se týká naší organizace, tak v 16h budeme na hostině, zahájíme tanec, Nakrájíme dort a pak bude raut-kolem 17. tak kolem 19bych hodila kytici a podvazek, požádám svědkyni ať přečte přání. Budeme mít muziku živou,ale náš oddávající je vášniví kytarista, takže se chystají uspořádat nějaký vystoupení.....no myslím, že stihneme jen pár věcí a bude půlnoc. Proto ty hry moc neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka já taky hry neřeším,ono to nějak dopadne,kytiici házet nebudu a přání si přečteme sami :-) na hostině budeme cca od 18h a to uteče jak voda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka No já se právě obávám toho, že jak moje půlka rodiny nemluví francouzsky a PAtrickova půlka rodiny mluví zase de facto jen francouzsky, tak že tam na sebe jen tak budou koukat a nic... Máme sice pozvaného klučinu na tlumočení, ale ten přeci jen nezvládne být všude...
Odpovědět
Profilova fotka
@monli Hele, samovýroba je stejně nejlepší ;) Nedávno se mi vdávala kamarádka, byla v sedmém měsíci a byla totálně kaput a dělali jim tady na úřadech problémy (Francouzi nesnáší přistěhovalce...), takže sice měli termín, ale vzhledem k tomu, že ještě týden před termínem to vypadalo, že povolení pořád nedostanou, tak to zrušili... A pak jim v pátek v 16:45 řekli, že je mají zapsané na svatbu na sobotu v 17:30 a že pokud ne, tak jeden z formulářů, co kamarádka dodávala z Čech, propadne platností, takže pak budou zase na začátku... Tak mě v pátek večer poslala nakupovat, abych jí udělala hostinu pro dvacet lidí - sytý oběd o 4 chodech, pak občerstvení a ještě večeři, protože mladej hned volal rodičům, jako že jo a celá jeho famílie se rozhodla přijet... Nakonec přijeli i lidé, kteří původně ani pozvaní nebyli, ještě že měli poměrně velký dvorek a že se oběd a oslavování dalo udělat tam... No a židle jsme půjčovali od všech sousedů v baráku :D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Hele a u těch, co se bojí, co jejich příbuzní vymyslí za bejkárny, to zpravidla dopadá úplně nejlépe ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ono hlavně jsem měla domluveno, že se mi o program postará kámoška z Irska, kterou nepustili z práce... Je to Češka a manžela má Švýcara, takže taky nějak mluví francouzsky a měla to být nezištná pomoc :)
Odpovědět
Profilova fotka
My zatím hry taky nějak neřešíme. Máme teda cca od 2 oběd, po obědě bude promítání fotek z dětství a rodinných fotek, bude focení, krájení dortu, první tanec, budou tisknout na svatební strom otisky, budou tam svatební noviny... a tak nějak bych je nechala ať se sami baví spolu a seznámí se.. v 6 začíná raut a budou se dávat lístky do tomboly (budete je dávat zdarma nebo necháte ať třeba někdo přispěje kdo bude chtít?), která bude v 8, až se sejdou i kamarádi. No a tombolu bych zahájila možná házením kytice, nebo ji budu házet potom, nevím ještě. O podvazku jsem zatím nepřemýšlela, ale to až možná později. No a po tombole bych možná nechala spíš volnou zábavu, bude se tancovat, bude karaoke.... asi nic řešit nebudu a uvidím, jestli třeba připraví něco svědek, uvidíme.
Odpovědět
Tak se nám to už blíží... Po 7mi letech se budeme brát 7.7. 2012 ve 12 hodin. Tzn., že ve 12:20 budeme manželé.... Budeme mít malou svatbičku, asi jen 15 lidí :-) Ale užijeme si to myslím v pohodě, klídečku. Jen pár přátel a my ;-) Rodiče na svatbě mít nebudeme, protože budou na dovolené a synka máme u moře, vrátí se až 9.7... Bohužel to takhle vyšlo. Ale synovi to nevadí. Jinak bych přehodila termín... Jinak ségra upeče dort, naděláme chlebíčky, bude grilovačka, pohodička... Koláčky uděláme taky a pořádně si to užijeme. Nechceme žádnou super svatbu, ale jen malou, obyčejnou, ale takovou, abychom na ni mohli vzpomínat v klídku po celý život. prstýnky máme krásné, takže spokojenost bude. Jen musím ještě zařídit šaty :-) Nebyl zatím čas. Svatbu jsme zařizovali teprve minulý týden, takže vše na poslední chvíli, ale nevadí... Pohodička.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda takže taky šťastné 7,co?my se potkali 7.1, na svatbě budeme spolu 2,5roku.My to máme ve 14h a manželé budeme v 15h a já už se strašně těším. Taky si to chceme užít a už aby to bylo :-)
Odpovědět
@zuzkka88 Hlavně že máte sebe ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@luckyro tak při tanci si povídat nemusí ne? a nech to na nich, víš přece, že češi se domluví všude
Odpovědět
holky může nést družička svatební prstýnky? mě by se to líbilo, ale přítel je zas proti.
Odpovědět
@stastnanevesta No hlavně se nám hodí i ta hodina.. Ve 12:00 to začne a ve 12:20 budeme manželé... Když to otočím, tak je to rok 2012 :-) Dneska jsem byla zařizovat a domlouvat vše potřebné, co navařit, nakoupit, napéct... Super... Jsem spokojená. Zítra ještě jdu zkusit nějaké šaty a od 29.6. můžeme začít zařizovat. Mám dovolenou, takže pohoda.. žádný stres. To bych ani nechtěla
Odpovědět
@handulilinka Tak to fakt nevím :-)
Odpovědět
@claire90 My se budeme brát v Bečově, máme to již domluvené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda jéé víš, že ani nevím, kdy jsem sem naposledy něco psala :) my jsme nakonec museli změnit místo o pá desítek kilometrů a tím i datum, ale přeju Vám holky, aby Vám vyšlo počasí přesně dle Vašich představ a hlavně si to užijte :))
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda Tak ono když nepotřebujete něco extra, tak se to dá taky v klídku, já jsem kamarádce dělala veškerý catering pro 15 lidí ze dne na den a taky jsme to v pohodě zvládli :) Hlavně pohodu a dobrou náladu a to je asi nejdůležitější...
Odpovědět
@claire90 tak to je škoda, co se stalo? vy už jste měli i oznámení co, tak to je blbé
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta My máme taky šťastné sedmičky, 7.7. v 7 večer :) V Praze většina hostů bude sedm dní a tak jsem zrovna dolaďovala různé rezervace a všechno možné a nemožné. Jo a potkali jsme se na facebooku :D V aplikaci Adopt me, kde si mě adoptoval jako svoje domácí zvířátko :)
Odpovědět
tak já na žádné 7nehraji. Bereme se tak naprosto z logického důvodu- jsou státní svátky, tím pádem více volna pro všechny. Ale jinak je to moc hezké datum
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Mno, tak ono z nich jsou takoví, co tancují, akorát dva... Jinak ostatní se v dotazníku vyjádřili zásadně proti tančení, zásadně proti karaoke a jakš takš vlažně pro hry... :( No a Čechů tam zase až tak moc nebude - celkem 8, potom 5 Slováků, 2 Američani a zbytek jsou Francouzi... Moje a jeho strana se nikdy neviděli a nejspíš se už ani víckrát neuvidí (přeci jen je to daleko...)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Proč by nemohla nést družička svatební prstýnky? Pokud je to malé roztomilé dítě, tak bych byla taky všemi deseti po :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda V Bečově nad Teplou? My tam kousek máme chalupu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 To je mi líto, copa se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka No u nás je to taky tím, že se 7.7. brala moje mamina a že je to začátkem léta, kdy PAtrickovo rodiče obvykle jezdí na prázdniny :) Tak si tento rok udělají dovču v Praze a spojí ji s naší svatbou :)
Odpovědět
@luckyro takže nakonec zjistíme, že toto datum nikdo nemá kvůli romantice, ale z praktických důvodů, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka @luckyro babička mi oznámila, že ona tam nebude, když to bude na tom Kynžvartu, že se už necejtí a že myslela, že to tak beru od začátku, ale ona je člověk, kterýho bych "neobjetovala" tak jsme to šoupli blíž k domovu :) ... oznámení nebylo, respektivě byl prototyp v pc, ale nebylo vytisknuto :)
Odpovědět
@claire90 tak to je velký důvod se tak rozhodnout. Naše babičky nejdou- jedna nemůže chodit a druhá má doma nemocnýho dědu. tak to je fajn, že jste až tolik nemusíte měnit. důležité je, že to tak chcete a jsi ráda, že babičky půjde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?