Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Jo nejlépe kdyby byly ty slunečnice někde okolí Mělníka... Můj meilík je moramisa@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@moramisa: Fakt? Tady ve Francii je jich teda požehnaně... Kdyby jsme jeli autem a ne už toho 1.7., tak bych Ti jich pár přivezla... Odkud vlastně jsi?
Odpovědět
tak to mě mrzí, ale o slunečnicíh nic nevím, ale zkus se poptat v nějakých velkoobchodech, třeba by byli schopni něco sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzupusa jeee to se někdo má, že ti nic nechybí.. my ještě budeme mít schůzku s kameramanem, fotografem, s floristkou, s paní co mi bude dochystatávat výzdobu na hostině před obřadem, s paní z agentury co bude chystat místo obřadu, s koordinátorkou obřadu, musím ještě dohledat noty, sejít se s DJ, nacvičit první tanec, udělat svatební strom, koupit svícny a svíčky, vyrobit nějakou dekoraci, přítel ještě potřebuje koupit košili a kravatu... jinak mě nic nenapadá, snad je to vše. I tak je toho dost, naštěstí teda nemusím dělat už nic jinýho, tak snad se to vše v klidu zvládne.. Holky nevíte akorát kde levně koupit clip in?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 nám už taky nechybí nic,taky máme všechno. Ještě se příští čtvrtek sejdeme naposled s farářem a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to máš super :-) Mně v zařizování dost brzdila škola v posledních několika týdnech, ale teď už je to ok, a jsou to v podstatě schůzky často s přáteli u piva, tak to nevidím jako nějakou zátěž.. ale taky se teším, až vše bude ok :-) Zítra si jedu pro závoj
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 no vidíš,já nakonec závoj mít nebudu, rozmyslela jsem si to a k vybranému účesu se to stejně nehodí. Už aby byl červenec,nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
@stastnanevesta určitě ses mi líbila více bez závoje, ale pro kterou variantu ses nakonec rozhodla?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka dost jsem váhala,ale 2.varianta nakonec vyhrála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu 7. a 8. července předpokládáme polojasno až oblačno, beze srážek. Denní teploty mezi 20 až 24 °C, noční minima klesnou 16 až 12 °C ... Tak jen aby jim to vyšlo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 co je clip in?
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_lucie No já bych řekla, že předpověď počasí od kartářky by byla stejně pravděpodobná jako od meteorologů :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta Teď jsem koukala na zkoušení šatů... Jaké jsi si nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro ty popelkovské s širokou tylovou sukní, nechala jsem si šaty uší v Madoře
Odpovědět
Ahojky taky se přidávám k tomuhle datumu.Dali jsme si ho predevším kvůli těm svátkům.Jelikož můj snoubenec je slovák,tak právě proto,aby měli více času na přicestování.Jen mi tak nějak ušlo,že stím bude troška víc problem,hlavně kvůli zákuskům apd.
Odpovědět
Profilova fotka
@pida65 To já mám teda spíš problém s vizážistkou a kadeřnicí, před týdnem mi poslala email, že má zlomenou ruku a že to nezvládne... Myslela jsem si, že nebude problém někoho sehnat, ale zdá se, že v Praze budou jenom turisté :( Ale co se týče dortu a zákusků, tak jsem neměla žádný problém :) Hele, ale na Slovensku mají volno jenom ve čtvrtek, pátek je normálně všední den, proto mi mamina a její část rodiny na svatbu přijedou až v tu sobotu a ne už v pátek jako všichni ostatní (anebo 4.7. jako francouzská delegace)...
Odpovědět
@luckyro No od mojeho taky nepřijedou všichni tak brzy.Jenom jeho skvělé sestřenice přijedou už v pondělí a budou u nás celý týden a sestra přijede už v ten čtvrtek,takže aspoň uspořádáme nějakou rozlučku :-D Jenom ještě nevím co uspořádat za zábavu.Jen pít a tančit to se mi zdá na dnešní dobu slabé.Chtěla bych tu svatbu nějak oživit,aby se všichni pořádně bavili,ale nevím přesně čím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, tak s tím taky ještě pořádně nevím, určitě budeme mít tombolu a přemýšlíme nad nějakými hrami, ale ještě jsem pořádně neměla čas mrknout na hry, protože dokončuji svatební noviny... U nás rozlučka nebude, hosté si chtějí prohlédnout Prahu, tak čtvrtek a pátek z nás budou turisté... Ale chystám únos nevěsty a mladej ještě tuto tradici nezná (kdyby si svatební noviny pro svou rodinu překládal sám, tak by se to dozvěděl...) Niceméně, mám zajištěno, že se to včas dozví, jen nevím, jak na to zareaguje :D
Odpovědět
Profilova fotka
@pida65 Ta poslední zpráva ode mně měla být reakce na Tebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ty jsou krásné, už se těším, až uploadneš posvatební foto ;)
Odpovědět
@luckyro Ja unos nevěsty ani moc nechci.Je to sice pro nevěstu zábava,ale zato hoste se pak moc nebavi.Byla jsem na takove svatbě,kdy unesly nevěstu a byla tak pak fakt nuda.Nikdo se pořádně nebavil,tak jsme to raději vypustily.
Odpovědět
@stastnanevesta mě se líbila 1, ale záleží na tobě. Určitě se budeš líbit
Odpovědět
@pida65 Ty jako nevěsta by ses neměla starat o zábavu, to by měli zařídit ostatní třeba svědci. Pokud máš rodinu, co se ráda baví, tak věř, že se něco bude dít. Pokud ne, můžete to zachránit krájením dortu, házením kytice a podvazku, čtení blahopřání a rozbalení svatebních darů.
Odpovědět
Profilova fotka
@pida65 Samozřejmě, že by se naplánovala i zábava na tu dobu, co bych vypadla a mladej mě pak šel hledat, protože jsme ale mezinárodní, tak bych tam chtěla zamíchat pokud možno co nejvíce tradic :) :) :)
Odpovědět
holky já jsem na mrtvici. Nikdy jsem netrpěla na beďary, ale teď mám celý prsa posipaný takovýma těma malinkýma hnusnýma beďarama. Neznáte nějaký přípravek, který fakt zabere? Mám korzet a musím se toho zbavit
Odpovědět
@handulilinka Jo to by bylo fajn se o to nestarat.Bohužel naši svědci a družby jsou celkem stydlivý,tak z toho mám trošku obavy :-| Nerada bych,aby tam byla nuda a jen se pilo a tančilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Mě úplně úžasně pomáhala taková ta gelová vodička od Oriflame z Tea tree kolekce... Když jsem se přestěhovala k mladýmu, tak jsem s tím měla problémy docela dlouhou dobu, nevím, to asi tou změnou nebo stresem nebo já nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Já mám ty samé zkušenosti, že se všichni obrací na nás, co jako budeme dělat... Naštěstí teda máme poměrně pozdě obřad (focení jsme proto posunuli před obřad), ale zase to místo bude stát za to :) :) :) No a celkově vlastně v osm dorazíme do hotelu, usadíme lidi k večeři, vrhneme se na večeři a přípitky, při tom uděláme tombolu (a nikam pospíchat nebudeme...), pak se bude dražit podvazek... Házení kyticí jsem měla za to, že se dělá před nástupem do auta před odjezdem na oslavu, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@pida65 Hele, jestli něco zajímavé najdu, tak Ti dám vědět ;)
Odpovědět
@pida65 tak se předem domluv se svědky, co mají udělat za soutěž. Bylo by celkem asi trapné, kdyby si před všemi organizovala nějakou soutěž. Napadá mě třeba tanec s koštětem, nebo s nafukovacími balonky- dá se toho dělat spousta. Hledání nevěsty podle nohou, nebo takový ten tanec se židlema-hraje se to v každé školce. Nebo můžete udělat manželský kvíz. Podle mě jsou tak dobré max 3hry, víc bych toho nedávala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?