Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
@stastnanevesta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andys85 i zásnuby mi došly až za pár dní :-)
Odpovědět
ha
Odpovědět
@stastnanevesta ha ha mě až se svatebním oznámením )))
Odpovědět
Profilova fotka
Mně nějak ani nedochází,že bych se měla za 3týdny vdávat :-)
Odpovědět
@stastnanevesta tak ono stejně musí člověk dořešit spoustu věcí- vyzvednout šaty, dokončit svatební cukroví, nakoupit věci na jídlo a oslavu, rozvést svatební cukroví atd. Jsme z velké dálky, takže jsem spoustu věcí nechala na týden před svatbou, abych tam nemusela tak často jezdit.
Odpovědět
@andys85 dobrá věc- jdi na svůj fotoblog a tam je seznam věcí, které je nutné udělat. Nakonec až to odškrtneš, tak zjistíš, že toho moc není
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka já mám šaty ušité už víc jak 2měsíce doma, cukroví nerozvážíme, jen dostanou hosté výslužky po hostině, cukroví nám udělá cukrárna, doma nepečeme. ale jelikož jste z dálky,tak je potom dobré to udělat tak jako ty
Odpovědět
@stastnanevesta bohužel to jinak nešlo. Byla jsem tam tento rok už 2x a spoustu věcí zařídila i po telefonu. Chce to jen dotáhnout. Sice bude trochu blázinec, ale stojí to za to. Mám týden před dovolenou, tak se to sfoukne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme byli v "naší" zámecké zahradě na obřadě, který dělal náš farář, bylo to úúúúúžasné,už se táááák těšíme na náš den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, tak už jste někdo koukal na předpověď počasí?? Prý by mělo být spíš polojasno, sem tam přeháňky ... Každopádně plus vidím v tom, že by neměly být snad žádný pařáky ... Ale zrovna na náš den by nějakej slejvák být taky nemusel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ted jsem nasla tohle:-( http://www.novinky.cz/domaci/271046-z... doufejme, ze se netrefi, jak to dost casto byva...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaaarka to zas není na 7.7. tak strašné, já zas tropy nepotřebuju, takže souhlas s @bride_lucie
Odpovědět
Holky hlavně ať neprší, to pak bude všechno v pr.....celé focení,všichni budou spěchat do aut a já budu celá jako prase. Už to vidím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
My se taky bereme 7.7. :) Už všechno vybaveno, jen se tam potřebujeme všichni dostat :) V současné době totiž bydlíme v Paříži (mladej je Francouz), cel jeho rodina poletí z Marseille, my z Paříže, moje mamča z Bratislavy, ségra z Chebu :-D :-D :-D Ale budeme to mít na tom nejhezčím místě v Praze :) :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro ahojky, vítám tě tu :-) koukám, že to máte dobře mezinárodní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky někdo plánujete na oslavu candy bar? To je tak nějak jediné, co mi ještě zbývá vyřešit...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevestta Díky, no docela jo :) ještě můj svědek měl být Polák (nakonec ho nepustí z práce) a z USA nám přijede Patrickovo svědek a jedna moje družička (náhradní za družičku z Irska), sestřenka přiletí z Anglie........ 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro z Irska?jéé, kamarád měl taky přijet z Irska, ale měl nějaký úraz nohy,tak nakonec ne, kamarádky z Německa měly taky přijet,ale nevyjde jim to a kámošce z Ameriky taky ne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mi líto, moc dobře vím, jaké to je, když lidi, které by jsi na svatbě chtěla, tam s Tebou být nemůžou :( Mě nepřijde strýček, se kterým jsme si hodně blízcí, protože se nechce setkat z částí rodiny z maminy strany a táta, protože se nechce setkat téměř s nikým :(
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro já tam nebudu mít pár blízkých kamarádek a jednoho kamaráda, který už se dívá seshora..a vím,že na něj budu myslet,moc jsem chtěla,aby tam byl, ale už je to 8let,co odešel...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak sice tam nebude fyzicky, ale v duchovní sféře víš, že je s Tebou pořád ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro to ano, ale já bych si byla moc přála,aby tam byl se mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jenže bohužel s tímhle nikdo nic nenaděláme... A nechmurni, čeká na Tebe nová etapa života a uvědom si, že Tvůj kamarád by si určitě nepřál, aby jsi byla smutná ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro já vím a děkuju...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Nemáš vůbec za co, budu držet palečky, ať se všechno povede tak, jak chcete ;)
Odpovědět
Tak to máme dámy za 16 komu co chybí:) mě už asi nic teda:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzupusa Já ještě potřebuji sehnat ten candy bar, ale do Prahy letím až 1.7.
Odpovědět
Ahoj! Tak to jsem ráda , že v tom nebudu sama x-) Vůbec mi nepříjde , že už je to " za pár " teda až na ty starosti okolo - to je fakt síla... Plánujeme a vše si připravujeme sami tak jen doufám , že na nic důležitého nezapomeneme... Takže ženy :-D všem držím palečky ať nám to toho 7.7. vyjde!!! PS: počasí zatím má být příznivé - 25-28 tak ideální
Odpovědět
Prosím pomoc! Hroutí se mi svatební vázdoba vysnila jsem si kytici a vše ostatní ze slunečnic , ale tu poněkud letos skoro nikde nejsou a hlavně nekvetou :-( Nevíte někdo kde by se daly sehnat - klidně i někde na poli ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?