Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
hahááá, teď mi došlo, že se ptám ve špatné skupině :-D když máme stejné datum, že???
Odpovědět
Profilova fotka
@symcca Z Brna :-) ale je fakt,že když máme stejné datum,tak Ti asi nepomůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta můj mi říká, že jsem cvok.., že chci vše honem honem, přitom máme čas.. takže jsem dupla na brzdu a čekám :D .. jinak mám domluvenou kytici + kytku pro maminky + pro ženicha, oblečenou svědkyni i s kytičkou :), domluvené šití právě 2 šatů :) .. ehm. tu šerpu, jen se musím zatím slečně ozvat - potřebuje ji na září. Hostinu a obřad budu domlouvat až po novém roce, jen tedy vím, kde to bude. Mám problém si sehnat normální botičky. Ženich už ví v čem půjde, ale nespěchá :) Vývazky vybrané, dortík taky, figurky na konec nebudou a skleničky taky ne.. Ehm.. podvazek vybraný. Kosmetička a kadeřnice taky, jen se k nim musím dostavit :) A to je asi vše :D :D @symcca no mi kameramana mít nebudeme .. nám stačí kamarád fotograf. Ono je hezčí a romantičtější koukat na fotky než na nudné momenty z videa (koukala jsem nedávno na video ze svatby kamarádů a hrůza děs) .. - ale jde čistě o můj názor
Odpovědět
@medrin jj, to je jasné, my budeme mít také fotografa, ale chtěla jsem i video.. ale jak to tak vypadá, žádného neseženeme, takže to stejně tak dopadne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) , my také 7.7. 2012 :-) , super datum, ale asi bude trošku natřískáno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin Já bych vše nejradši taky hned. Ty už máš teď domluvenou kytici?já mám zatím jen představu,šaty si nechám šít až příští rok. Podvazek mám,kadeřnici a vizážistku vybranou,líčení vymyšlené, ženich má taky představu v čem půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin také budeme mít strejdu jako fotografa :-) , ví o co jde, má profi foťák, to bohatě stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ano mám :) Kamrádka je květinářka tak to budu mít i se slevou :) A ještě s hodně radami :) no s tím líčením, sice se mi něco líbí, ale sedět mi může něco úplně jiného :D @evinkapralinka :) kamarád je právě taky fotograf jeho fotky stojí za to.. dám menší příklad - je to sice jen zvíře, ale.. detaily jsou super a má boží nápady :) a jeho foťák - no asi bych ho neudržela :D jinak máš pravdu, že bude asi trošku natřískaný, ale pokud si ho domluvíš co nejdřív tak to klapne.. já musím tomu svému chlapovi stoupnout na ptáčka :D a domluvit se aspoň na datu, abych tam mohla zavolat. http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphoto... http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphoto... http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphoto... - snad půjdou otevřít
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin stoupnout na ptáčka? :-D , to zní zajímavě :-D , jj, já už jsem nám zamluvila kulturák na hostinu a paní s kterou jsem to domlouvala tak se smála pod vousy že jsem asi úplně pitomá, že to zamlouvám víc jak rok dopředu :-) , ale mám to :-) , odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin ty fotky jsou úžasné!! slabé slovo!!! tak to můj strejda takový profík není :-) , ale bude nám to stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se nemůžu dočkat na prosinec až si pojedu zkoušet šatičky :-D , to je ještě doba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka z mé pusy vyjdou jenom zajímavé věcičky :-D .. no ať se směje.. raději hoodně dopředu než vůbec.... :-) No on fotí i really závody a ten foťák.. no šílené.. ale ještě se musíme domluvit na ceně. A zkoušet šatičky.. první várku, kterou budu zkoušet v Brně tak asi už v červenci, protože jen tam mají ty co bych ráda. A další salony v mém městě až třeba taky v tom prosinci.. no ještě uvidíme, ale už mě to tam láká teď :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@medrin já jsem po tom taky jak šílená a nemůžu se dočkat :-D , můj miláček mi luxuje auto :-D to je paráda :-) , po malým je tam borčus rohlíky rozdrobený atd :-) , miluju ho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin a odkud jsi teda? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka Uherské Hradiště :-) říká ti to něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin říká, v Uherském Brodě mám spolužačku :-), učila jsem se ve Vizovicích :-), musím teď valit, večer se tady sejdem,jo? nebo na fb, dítě volá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin ty fotky jsou úžasné,,nemám slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to jsme právě 2 ... proto ho chci jako fotografa
Odpovědět
Profilova fotka
@symcca my budeme mit Frantiska Duhajskeho, a foto od Pffeferovych, tak jak to melo byt letos:) Bohuzel p.Duhajsky nema ukazky videi na webu, videli jsme je osobne u nej na schuzce a libily se nam. Libi se nam i videa Leose Brabce, ale to uz je cenove mimo nas limit..tak jsme zvolili kompromis:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja to taky planuju na 7.7.2012...poradite nekdo misto Brno a okoli? diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin souhlasim, fotky uzasne!
Odpovědět
@berinka1 No, přesně, Leoš je jiná cenová kategorie :-D ale jako videa má podle mě luxusní a je s ním i řeč, měla jsem tu čest ho poznat a pozorovat při práci.. jenže toliko peněz nedám :-D zřejmě to dopadne tak, že někomu v rodině strčíme kameru a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@symcca jj,luxusni videa...uzasna pamatka, ale na druhou stranu, vyplacnout tolik penez za jednodenin video, na ktere se podivam mozna tak 3x...:/ a 5min.klip me udela taky.. hlavne spolu spolupracuji, tak se umi doplnit (myslim foto a video), takze vysledek by mohl byt fajn:)
Odpovědět
Profilova fotka
@symcca To taky není úplně špatné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m ahojky :) Brno a okolí :) široký to pojem.. to bys klidně jela i na Modrou, jen aby ses vdala?? :) Co tak na Vyšehradě??
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m Brno a okolí je široký pojem,zkus to upřesnit
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny termin, moji rodice se brali 7.7.1979 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chrissy11 to je krásné,jeden kamarád se ženil 7.7. 1978 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chrissy11 naši se zase brali 22.11. 1979 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko:) pres týden budu psát otci, jestli už můžeme rezervovat ten termin na příští rok, dneska, v den zrušene svatby je mi blby psát.Jinak mám pěkně divný pocit z toho dneska,i jsem docela blbe spala:( Ve st jsem byla na utz a screeningu, miminko zdravé, úžasne se hybalo,ještě ale nevíme co to bude, snad za 3 týdny:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?