Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
tak dámy 74dní do našeho dne D co ještě nemáte zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě připadá, že nemám nic:-D
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme asi vše, v pondělí objednáme dort a výslužky a tak a někdy začátkem května zaplatíme zálohu floristce a je to :-)
Odpovědět
no my máme zamluvené vše-jen dort chybí. Jen musíme ještě dořešit detaily- zajít zaplatit matriku, znovu zkouška šatů, doladit květiny, dojít pro prstýnky a takové drobné maličkosti. Myslím, že už to skoro máme. Začínáme mít ale oba pěkně divoké sny( mě se stále zdá, že my dali v půjčovně špatné šaty a já to zjistím až ve svatební den. Přítelovi se dnes zdálo, že na svatbu přišla moje máme-nechci ji tam a také není zvaná) No docela by mě zajímalo, jak to dopadne.
Odpovědět
@handulilinka Vou tak sny mě zatím neděsí naštěstí cukroví jedem obědnat v sobotu a pak už by všechno nejvíc důležité mělo být vyřízeno to zase ten můj skoro manžel má pořád ještě hromadu času na všechno
Odpovědět
@stastnanevesta ste šikulové
Odpovědět
@desejka to mě připadalo taky pak sem si zopákla co mám a ejhle už je skoro hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá, že ve svatební den budeme TŘI !!! :-D :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 gratulace a držím palce,ať to vyjde!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuju :-)
Odpovědět
@moncik85 tak to jsem chtěla také, ale bohužel se to zkomplikovalo.Tak gratuluji
Odpovědět
Holky mám obrovské dilema a potřebuji poradit. Snažíme se o miminko a já už bych moc chtěla. Dneska jsem se ale dozvěděla, že půjdu na operaci s prsem. Datum operace by byl 12 června, pak bych prý byla 14dní doma. Svatba je tedy 7.7 a já se bojím, že budou komplikace a pak budu ve svatební den nešťastná, že to bolí a tak. Nadruhou stranu bych už strašně chtěla dítě a tudíž bych ráda operaci už za sebou, abychom se mohli snažit. Mám tu operaci odložit až po svatbě? Co byste dělali vy? Jsem z toho úplně nešťastná.
Odpovědět
Článek se načítá
@handulilinka To je trochu těžké radit, když nevím, o jak závažný zákrok jde a jaké jsou šance, že vše půjde hladce - jestli je to něco rutinního, asi bych to riskla a šla už teď. Ale pokud je tam větší než malá šance, že tě to bude ještě i několik týdnů po operaci (a tudíž i na svatbě) bolet, tak bych operaci odložila až po svatbě, akorát bys z toho byla zbytečně vynervovaná a už ty samotné nervy by ti ty komplikace mohly přinést, psychika je mocná... Přičemž když o tom tak přemýšlím, tak pokud je po té operaci 14 denní neschopnost, tak to asi tak úplně jedoduchoučký zákrok nebude. A i kdybys už na svatbě byla ok, tak by sis neužila ty poslední týdny před ní, tzn. poslední týdny svobody ( :-D ) a to by možná byla škoda ne :)? Je mi jasné, že jestli už fakt moc toužíš po miminku, tak bys chtěla honem honem na to skočit a ničím se nezdržovat :). Ale když to vezmeš kolem a kolem, tak to znamená odložit miminko, resp. snažení o něj, o pouhých několik málo měsíců, což je v životě lidském v podstatě nic :). Za sebe bych to tedy zřejmě odložila (přičemž taky plánujem miminko hned po svatbě, takže se myslím dokážu docela dobře vžít do tvé situace). Každopádně držím palce, ať všechno dobře dopadne!
Odpovědět
@amaalk děkuji za radu, chtěla jsem to odložit po svatbě, tak jsem tam zavolala a jsem ještě nešťastnější. Doktorka mi řekla, že o prázdninách mají omezený provoz a berou pouze nejnutnější případy. Takže by to snad šlo v září. Operace není akutní a doktorka mi ji pouze doporučila, ale je pravda, že to poslední dobou celkem bolí, tak se to asi uskutečnit bude muset. Vůbec nevím, co mám dělat. Partener mi také doporučil ať to odložím.
Odpovědět
@handulilinka Ahoj, byla jsem v podobné situaci, já naštěstí na operaci nakonec nemusím, ale taky se snažíme o mimčo (třetí :-D ), takže jsem měla úplně stejné dilema. To se přesně v člověku pere to iracionální, že hned teď chce otěhotnět, s racionálním vědomím, že operace je bohužel přednější a těhotenství může pár měsíců počkat. Je to moc těžké, ale asi bych to taky odložila, před svatbou bych raději na opku nechodila (mám jich 5 za sebou a vím, že po 14 dnech jsem ještě úplně fit nikdy nebyla, i když je operace lehčího rázu, je to přeci jen zásah do organismu a člověk může být i hodně unavený a je škoda si neužít svatbu). Ber to tak, že je to osud a miminko stejně přijde, jen o malinko později, o to to bude určitě krásnější :-) .
Odpovědět
Ha ha, jak to po sobě čtu, tak to vypadá, že mám za sebou 5 svateb, tak to ještě nee, zatím mám před sebou první a doufám poslední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka souhlasím s holkama,pře svatbou bych asi fakt nechodila,je to riskantní a je škoda si kvůli tomu neužít svatbu :-)
Odpovědět
@diana_v a ty jsi měla přímo operaci prsou? Já ty bulky mám už dlouho, tak jsem přemýšlela, že bych to zatím vynechala ale doktorka říkala, že mi to může způsobit komplikace v těhotenství a kojení. Navíc bych určitě nechtěla na operaci, když bych měla dítě. Já jsem z toho úplně vyřízená. CHtěla jsem do konce roku mimčo a pokud tu operaci odložím, tak to je zas o půl roku a pak se nám nebude dařit a nakonec mi bude 30.
Odpovědět
@handulilinka Byla jsem na dvou operacich prsou po roce, obe prsa mam operovane. Byla jsem zoufala. Nakonec vše dobře dopadlo. Taky je mi 30. Operaci jsem podstoupila 19.04.2010 a hned dalsi 04.01.2011. Uz je to zahojene. Me doktorka řikala že to na kojeni nema vliv. To taky zaleži jaky nalez tam maš a jak velky. Hlavně zachovej klid. Ted se i ten nejhorši nalez da dobře lečit. Moje mama měla operaci prsou v 4 měsici těhotenstvi a to před 27 lety. A vše dobry. Ničeho se neboj. Hlavně klid. Ma to tak byt, přijmi to a uvidiš že se Ti ulevi. Krasny den přeji.
Odpovědět
@handulilinka Ja jsem měla 17 mm. nalez. Po 10 dnech už jsem jšla do prace. Když budeš opatrna, a bude to opravdu maly zakrok, tak by se Ti mohl do svadby pěkně zahojit. Ale Ty nejlip viš, jake to je. Taky se porad z doktorkou, co Ti řekne. Každopadně se snaž byt v klidu a držim palečky.
Odpovědět
@handulilinka Jedna z těch mých operací byla i prsou, ale naštěstí to byl jen problém se svalem (tedy nic závažného), jinak bulku jsem si nahmátla taky, taky už ji mám dlouho, snad od šestnácti, tenkrát mě dr. ani nikam neposílala, protože vyhodnotila, že je to jen uzlinka. Pro jistotu jsem si ale zašla asi před třemi měsíci znovu na sono a nejdřív mi to chtěli vyndat, ale pak usoudili, že fakt jen uzlinka, takže na operaci zatím nejdu. Moje mamka měla před 5 lety rakovinu, proto se fakt dost bojím, zatím ale snad ok. S tím otěhotněním tomu úplně rozumím, já už sice dvě děti mám, ale táhne mi na pětatřicet a to třetí bych ráda taky tak do roka stihla, ale uvidíme, jak se zadaří ]-( No pokud by to měl být u Tebe opravdu pouze malý zákrok, jak píše maruskatomis, možná by se to před svatbou i dalo, ale asi bych to opravdu neriskovala. Je fakt škoda, že to nejde přes léto ;-(
Odpovědět
@handulilinka Ještě mě napadlo, jestli by to třeba nemohli na nějaké doporučení tvé lékařky odoperovat v jiné nemocnici, když tahle má omezený provoz? Nevím, jestli se to vůbec dělá, ale za dotaz by to možná stálo.. (Jinak mě bylo 30 už v prosinci, dneska to není na první mimčo žádný věk :D )
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Děkuji. A neboj, určitě to vyjde! Vše má svůj důvod ;-)
Odpovědět
@handulilinka @amaalka přesně tak. Taky když by to bylo tak zavažne tak by Tě sama poslala nekam jinam, nebo by Ti misto uvolnili. Neboj, to bude dobry. @moncik85 Taky to tak řikam. ;-)
Odpovědět
Holky rozhodla jsem se i s partnerem, že do toho půjdu před svatbou.Počítám i s nějakým snad minimálním omezením ve svatební den, ale zas budu mít podporujícího manžela, který si váží mé oběti. Snad to naše vytoužené miminko v budoucnu ocení.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak to moc držím palce,máš úžasného muže :-) a za miminko bude určitě šťastný, stejně jako ty,tím jsem si jistá :-) hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Chci se zeptat, co vše máte zařízeno z těch "drobností", jako ozdoby na auto, podvazek, vybraný parfém, naušnice a něco na krk, náramek, vývazky, dekoraci na obřad/svatební tabuli, svatební noviny, zasedací pořádek, vybrané písničky, knihu/strom na přání, dárečky pro hosty atd. atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Čoveče z drobností ještě vlastně pořádně nic moc :-D Já si pořád říkám, že ty nejdůležitější věci už mám a na ostatní mám čas - ale ono se to tááák blíží :-D My třeba zdobit auta nebudeme, takže to mám vyřízené, podvazek, bižuterii, vývazky a mini dáreček pro hosty vím a mám vybráno v jednom eshopu, takže to mi zbývá akorát objednat, dekoraci na stůl mi budou zařizovat v restauraci a na obřad je výzdoba daná správou zámku. Zasedací pořádek ještě nemám absolutně vůbec žádnej, ale už bych se na to vážně měla vrhnout - ještě totiž čekám na potvrzení některých hostů, knihu ani strom přání taky nebudu dělat a u svatebních novin pořád přemýšlím, jestli je budu dělat nebo ne. Asi bych je chtěla udělat, ale jsem lenoch :-D Parfém jsem si taky vybrala, takže taky jen už koupit. Co se týče hudby na obřad, tak tam je to taky dané správou zámku - sice bych to mohla změnit, kdybych chtěla, ale myslím si, že jít na klasický pochod od Wagnera není nic hrozného - spíš naopak se mi to začalo líbit, čím více ho poslouchám :-) Hudbu na hostině nechám zcela v rukou DJ a kdyžtak si necháme zahrát na přání podle nálady, vybrala jsem nám akorát na náš společný tanec.
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_lucie tak pořád jsi na tom líp než já :-D Já z drobností mám od středy podvazek, vývazky a zdobení na moje auto, šperky si vezmu asi co už mám doma.. pak co chci a nemám: svatební noviny, tombolu, wedding tree, výzdobu na raut (restaurace mi sál nazdobí sama, ale stejně musím vymyslet, jak to vlastně chci a dát instrukce, to stejné na místě obřadu, to bude dělat agentura), dárky pro hosty, zasedací pořádek... je toho strašně moc :-D No a pak takový maličkosti jako nějaký věci na focení apod. No a z důležitých věcí - nemám boty, přítel nemá oblek (ale plánujeme pro něj v nejbližší době jet), nemám něco hezkýho na svatební noc... No tak jsem zvědavá, čas strašně letí. A co teď hlavně řeším, že se furt nemůžu definitivně rozmyslet nad barvou svatby.. určitě bude vévodit krajka a perličky, takže smetanová barva... ale co k ní za barvu - hnědá nebo černá? Asi vyhraje hnědočerná :-) Příští týden plánuju zajít na místo hostiny a na místo rautu, tak si to tam pořádně obhlídnu a uvidím, co se tam bude hodit.. Jo a nemám domluvený dort. No tak zjišťuju, že to víc nemám než mám :-D Jste na tom některá podobně, nebo už jen relaxujete a těšíte se? :-)
Odpovědět
Tak to máme za 29 dámy:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?