Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Holky budete mít na přípitek originální skleničky? Nejsem ujetá na sklo, ale zaujalo mě to, tak to zvažuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka No my taky zvažujem... máš tip? ;)
Odpovědět
@moncik85 něco tu bylo za reklamu, ale už si to nepamatuji. Našla jsem pěkné z nějaké firmy v Písku asi 250 skleničky + pískování.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka A máš www adresu? já našla nějaké na aukru, z Jihlavy, taky nebyly drahé... a nebo pak tyhle:
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
@moncik85 tak tyhle přesně nechci, chci jen klasický nápis s prstýnka, bez barev a přeplácanosti
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Tak ty mají na aukru! a nebo http://www.tmglass.cz/shop/category.p... Ty budeme mít my ;)
Odpovědět
Profilova fotka
holky máme doporučuji fler.cz je to levné a pěkné :-)
Odpovědět
holky myslím něco takového
Odpovědět
Jáá obědnala dvě s našim jménem a datumem za 270kč
Odpovědět
Profilova fotka
já koupila skleničky tady na bazárku
Odpovědět
Piskovanischop
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak nakonec tyto :) ->
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Kdyby nektera z Vas stale shanela kapelu na termin 7.7.2012, pak se hlasime. Jeste mame volno. 8-) Vice v mem profilu.
Odpovědět
holky, tak se přídávám.....7.7. svatba v kapli Sacre Coeur.......ale nemůžu najít oddávajícího :-|
Odpovědět
@zuzupusa tak jsem sklenička koupila- děkuji za typ. Snad se budou líit a nerozbijí se nám.
Odpovědět
@handulilinka já čekám ale zaujala mě cena i vzor tak pak pisnite jak se líbí
Odpovědět
@zuzupusa nejsem na to náročná, ale ráda bych měla tyto skleničky jako vzpomínka. Máme oba skleničky z maturáku, tak k nim přibidou ještě tyto. Cena to byla slušná 270 + poštovné a dobírka= 390
Odpovědět
@handulilinka no mě se nejvíc líbila ta cena jinde mi přecházeli oči:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, některý se vyšplhali třeba i k tisícovce-to mi přijde docela jako extrém ! Já mám objednáno dohromady za 350,- i s dopravou a spokojenost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak dlouho dopředu se rozdávají svatební koláčky do košíčků po vesnici? cca týden?
Odpovědět
@moncik85 v sobotu budeme mít svatbu, takže ve čtvrtek budeme rozvážet krabičky- bude toho hodně, takže budem rádi, když to stihnem. V pátek už budeme zařizovat chatu a dohánět poslední věci
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka A kdy teda budete buchtičky péct? Nevím, jak dlouho vydrží .. :-S
Odpovědět
@moncik85 cukroví začneme péct postupně tak týden před svatbou. Svatební koláčky nám bude péct cukrárna za 320kč za kg.
Odpovědět
@handulilinka tak jsou doma skleničky a jse z nich nadšená
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nevěsty. Spešl akce jen pro Vás. Pokud byste měli zájem o kapelu a napíšete, že jste z beremese.cz, pak Vám dám na tento termín slevu 500kč 8-)
Odpovědět
@zuzupusa měla jsi je ze stranky piskovaní, jak jsi mi doporučila? já je mám objednane, ale dosud nepřišli. Ani nevím, jak dlouho to trvá. No uvidíme
Odpovědět
@handulilinka no došly po10dnech a jsou fakt krásný dodám foto mám je s tohopiskovani
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky přidávám se také máme termín 7.7 .2012 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacule1978 vítám tě :-) @werocka000 ahojky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?