Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A holky - kolik vám zhruba tak dali v restauračce odhad, kolik Kč se počítá na osobu?
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 No, v Pace určitě pečou cukrářky, takže to zkusit můžeš i tam: http://www.ssgs.cz/kontakt/ jinak co se týká dortů, tak krásné dorty dělá paní tady v Pace http://misadorty.webnode.cz/ osobně ji neznám, ale teta od ní měla krásný dort a na fotkách jsem viděla i svatební a byly moc hezké! Jinak jičínský okres už jarní prázdniny měl..
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to budou letní prázdniny :-) Takže jsem se už informovala a opravdu to tak je - nepečou. Na ty dorty se pozeptám - děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 nám udělali odhad cca 300/osobu,což je úžasný, vůbec jsme to nečekali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku tak to je mi líto,ale 14.7.je taky moc pěkné,to byla naše záložní varianta :-) Jinak loni bylo 7.7. třicet stupňů a to fakt nemusím mít,tak doufám,že bude letos přijatelněji,ať se neupečem :) @zuzkka88 však v klidu,je čas a já mám zas nějak pocit,že to zas tak neutíká,mohlo by i rychleji :-) my máme skoro všechno,počkáme na prstýnky,ve čtvrtek vyzvednu v Madoře šatičky, postupně dořešíme cukrárnu a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A nevíte co v tom je vše započítáno? Někde snad k tomu nepočítají tvrdý alkohol - což bývá taky nejdražší položka ...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jenom 300 na osobu? Tak to taky koukám a taky se ptám, co v tom máte započítané, nám řekli 800-1000
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 nám původně to řekli taky,ale podle kalkulace je to bez pití,tak když se to připočítá,tak to potom vychází asi taky víc
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a co máte za jídla, jestli se můžu zeptat? My bychom se do těch 300 nevešli ani tak, kdyby to bylo bez pití
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzka88 no máme tam raut na dopoledne,různé mísy se síry,zeleninou,řízečky a tak,pak předkrm plněná broskev kuřecím salátem,hlavní jídlo buď svíčková nebo kuřecí roláda a večerní raut podobný tomu dopolednímu.Na 40lidí je odhadovaná cena cca 24000
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to koukám !! 40 lidí - 24 tisíc od rána do večera - to klobouk dolů...¨
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte někdo o někom, kdo by měl hostinu v zámečku v Tuři? Je to královehradecký kraj.. Moc by mi to pomohlo! Děkuju :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzkka88 Nám řekli bez pití cca 800 - podle toho co si vyberem, takže koukám, že to i tak zhruba sedí... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@moncik85 díky,my jsme koukali taky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k vám přidávám s termínem 7.7.2012. Svatbu budeme mít v Železnici u Jičína, zítra jedeme na matriku do Jičína a domluvit detaily ohledně hostiny, tak jsem zvědavá.... :-) Zatím se tu teprve zorientovávám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky koukám a nechápu a závidím :-) @moncik85 jj máme to podobné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krella Ahojky. A oddávajícího budete mít z Jičína? A hostinu kde? jsme skoro sousedky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v kolik budete mít obřad? My máme cca ve 13.hodin obřad /při hezkým počasí venku u zámku, jinak v kostele/ - to bude tak půl hodky, pak focení a cca v 15hodin bude papání :-)
Odpovědět
@moncik85 My budeme mit obřad ve 12 hodin. Oběd pravděpodobně v 14:00. Nevi nekdo jak dlouho obřad trva? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 my máme obřad ve 14, obřad cca 45minut,pak focení a jídlo cca 16.30-17h
Odpovědět
@moncik85 Jj. z Jičína, obřad bude ve 13 hod. Budeme mít obřad i hostinu v hotelu Prostřední Mlýn...obřad bude samo venku, je tam moc hezké prostředí...Četla jsem, že taky řešíš cukroví a dort, my jsme z Prahy, tak pořád přemýšlím, jestli to zařídit tady nebo někde v Jičíně, taky se bojím toho, aby pekli, když jsou před tím ty svátky.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@maruskatomis Nás bude oddávat kaplan, a říkal cca 25minutek a šmitec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruskatomis Nás bude oddávat kaplan, a říkal cca 25minutek a šmitec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krella A už to máte s nimi domluvený? My tam byli cca před 14 dny a už měli dost plno.. tak uvidíte no. připrav se, že nejsou zrovna ochotní :-S ale třeba jsme přišli jen nevhod :-D Cukroví ještě nevím -je cukrářská škola v Lomnici a Nové Pace, ale to mají prázdniny. Pak je jedině cukrárna prý v Lomnici a tam pečou koláčky, tak ve finále asi tam... my toho ale moc mít nebudeme, něco udělám já - teda snad to stihnu /věnečky/ a něco drobnýho a bude to..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, něco nového? nám ve středu konečně dorazily prstýnky z Irska, jsou naprosto nádherné a sedí perfektně, čekání se vyplatilo a investice taky :-) ve čtvrtek jsem byla v Madoře pro šatičky, jsem z nich nadšená, zkoušela jsem si je se závojem a cítila jsem se krásná a jako skutečná nevěsta :-) včera jsme v Dětenicích ve středověké krčmě seznámili naše rodiče (naši od nás bydlí 200km a přítelovi 100km), bylo to super, rozumí si bezvadně, začali si tykat, tchýně mi nabídla tykání taky a přijala jsem :-)
Odpovědět
@stastnanevesta No my ještě prstynky nemame, ale už pracujem na svatebnim oznameni. Konečně se to trošku pohnulo, pořad nebyl čas. Prstynky vezmem asi střibrny. Zatim na zlato nemame. Když bude, tak si je koupime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít prstýnky od jednoho páru, co v tom podniká. Necháme klasiku - žluté zlato a budou širší. Šaty už taky vybrány - tak ještě botky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krella Odkud budete mít dortík? Prý někdo v Železnici dělá výborný cukroví a i dorty...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a jak je to s květinama? Ty prej vyzvedává ženich v sobotu ráno, je to tak? A pro koho se vlastně ještě květiny objednávají? Díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?