Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak nevím, zda-li je to vhodné i když podařené datum 7.7.2012 vzhledem k těm svátkům před tím, kdy bude většinou všude zavřeno ( v malém městě) . O víkendu jdeme oznámit rodičům náš záměr ;o) a jsem dost nervózní...
Odpovědět
My to máme též 7.7. a taky jsme to řešili ohledně svátků,ale snad to dobře dopadne. Jinak držím palečky a nebuď z toho nervozní :-)
Odpovědět
Není tu někdo z Mostu, nebo někdo kdo bydlí poblíž Mostu? Dneska jsem byla na matrice a je to děsný problém, v tento den nás odmítají oddat!!! Takže jsem se chtěla poradit s někým, jestli neví o nějaké vesničce, kde by nás oddali? Jinak moc děkuji za případnou pomoc :-) Jana
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda máme sice jiný termín, ale zkus nějakou z "moderních" církví, kde byste nemuseli být křtění :) ono totiž ve vesničce která bude spádově patřit pod mosteckou matriku, tak vás stejně bohužel neoddají, jelikož tam musí být přítomný matrikář z Mostu a když nejsou přístupní k jinému než určenému termínu, tak je to těžké :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenullka1 to bude v pohodě,uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale mame tento termin volny. Takze pokud hledate kapelu na svatbu, mrknete do meho profilu.. :o) Lukash
Odpovědět
Profilova fotka
Pridavam se k tomuto datu svatby:)Taky mame 7.7.2012,ale vyroci teda v tento den nemame,ale vybraly jsme proto ze,budouci manzel je na datumy fakt truhlik:D sotva si pamatuje kdy on ma narozeniny..:D
Odpovědět
Profilova fotka
@petuska1188 ahoj a vítám tě :-) co už máte a kde to bude?
Odpovědět
Ahojky, pokud můžu, tak bych se k vám taky ráda přidala. I my máme datum 7.7.2012. Už jsem si toto datum m vyhlédla před dvěma roky :D Svatbu i hostinu budeme mít na zámku v Bartošovicíh. Doposud jsme svatbu ještě moc neřešili, přišlo mi, že je ještě plno času, ale jak to te´d vidím, už bych měla pořádně plánovat ;) Zatím máme zamluvené jen místo svatby , kapelu a prstýnky objednané. Příští týden chci jet do Polska na šaty. A koláčky, dorty a cukroví taky vím, kdo mi bude péct. Jinak nic víc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radmilka87 ahoj,jasně,že se můžeš přidat. My už máme většinu,čeká se jen až dojdou prstýnky, dořešíme květiny a dort, šaty se mi šijí a je to :-) taky jsme si tohle datum vyhlédli předloni :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Květiny chci mít fialové kaly a bílé růže. Svatbu budu mít laděnou do fialovo-bíla. Tak to se máš, že už máš téměř vše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haha taky budu mit Fialove kaly s bilima ruzema:D :-D ,Jinak svatbu budem mit na zamecku v Polne.Saticky uz mam doma,hostina taky zajistena,kapela taky...ted spis resime prstynky,kde je koupit.Kupovaly jste nekdo pres internet??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petuska1188 Ahoj, my budeme prsteny kupovat určitě přes internet. Necháme si ve zlatnictví změřit velikost a pak už jen najít ty naše a v klidu si je objednat :-) Rozhodli jsme se pro obchod snubni-prsten.cz - poštovné, krabička a rytina zdarma 8-) a dost pravděpodobně už jsme tam ty naše našli :-) Jen počkat na penízky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petuska1188 my je máme koupené přes stránky irského zlatnictví, dělali jsme to stejně jak píše @bride_lucie,změřit velikost a pak už jen objednat :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak já bych se taky ráda přidala:-) termín potvrzený ještě nemáme, protože osvědčení o církevním sňatku platí jen 3 měsíce, ale jinak je na 7.7 vše zarezervované:-) krom místa a kostela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku my teda máme církevní sňatek taky,ale náš pan farář říkal,že nám bude stačit dojít na matriku v červnu s vyplněnými papíry ohledně vydání oddacích listů a je to :-)
Odpovědět
@stastnanevesta nujo, ale vy máte sňatek u husitů, u nás je to jinak. Nějaký lejtro, že seš dá se říct proškolená farářem a to, že ti dovoluje se vzít jinde než v místě tvého křtu. Je to krapet komplikovaný, je potřeba mít správné lidi na správném místě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku aha,tak to jo,to máte fakt jinak než my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to vidíte s počasím? Snad nám to dopadne ne? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla. Jak se máte, jak zařizujete? Najednou to strašně utíká a času málo, aspoň mě to tak přijde.. A mám dojem, že nemáme nic. :-/ @moncik85 já doufám, že se počasí povede! Hlavně kvůli fotkám. Tak snad. A kdyžtak nám bude pršet štěstí ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak tak koukám 7.7 je letos oblíbený taky se přidávám máme taky tento termín
Odpovědět
@moncik85 já si myslím, že určitě. Špatné počasí bylo loni, teď by nám to mohlo sluníčko přes léto vynahradit... jinak ať si mě nepřeje:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku Jj, my to máme taky tak :) Jen doufám, že si naši budou pamatovat, kdy a kde mě vlastně křtili :) Myslíš, že pak ten papír o tom, že jsem opravdu křtěná, mohou poslat poštou? Svatbu máme v Jičíně, kde ted bydlela jsem v Přibyslavi...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, není některá od Vás z Jičína nebo poblíž? Jestli nevíte, kdo tu peče cukroví, popř. hezké a dobré dorty... :-N
Odpovědět
@moncik85 ahojky, my mu originál ukážeme osobně. Bejt tebou, nic bych poštou neposílala, raději to oskenuj:-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku No my ještě žádný papír nemáme :) Spíš jde o to, aby mi ho pak oni mohli poslat nebo jestli si tam budu muset zajet osobně, nebo jestli mi to teda můžou poslat i poštou...
Odpovědět
@moncik85 ajo
Odpovědět
holky, asi budu muset vystoupit z vaší diskuze:-( náš kněz nemá na 7.7 čas, protože jede na valašsko oddat nějakou cérečku, protože valašskej kněz bude v římě...:-D tak možná o týden později, uvidíme, co na to kosmetička a kadeřnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 Ahoj, pocházím z Nové Paky (cca 15 km od Jičína). Co se týká potvrzení o křtu, tak je většinou kněz bez problémů vydává. Buď ti to může poslat poštou nebo osobně. Mně kněz dokonce poslal oskenované potvrzení o křtu e-mailem :-D Takže se dá i tak. Ohledně cukroví, z regionálních nevím, já měla od známé, ale všobecná je spokojenost je s e-dorty.eu, určitě si najdi tady i diskuse, holky si to hodně chválí. Dovezou ti to až domů, akorát ta cesta do Jičína vyjde tak na 400 - 500 Kč, počítám..
Odpovědět
Profilova fotka
@terunka88 Děkuju moc za info ! Koukám, že je moderní doba už všude :-N Což je vlastně i v tomhle výhoda.. Uvidíme jak s tím cukrovím, zkusím se ještě pozeptat kolem /pečou tu i učnovské školy, ale maji zrovna prázdniny :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?