Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda je to hodně žádané datum,tak držím palce :-) a kde bude svatba? pro nás je 7 taky šťastné číslo,bereme se na "půlvýročí" @bride_lucie vítej :-) kde bude svatba a co už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta svatbu budeme mít na Hrádku u Nechanic :-) Je to tam nádherný a že se tam budu vdávat jsem věděla už v době, kdy jsem ještě byla sama :-D Všechno zařizuju ze zahraničí, takže je to malinko těžší, ale zvládla jsem si zařídit místo na hostinu, hudbu (přesněji DJ), dort, už jsem objednaná i do salonu, kde mě udělají komplet krásnou (vlasy, líčení, nehty) :-) Ještě mi toho dost zbývá, ale snažím se nestresovat, protože domluvit jenom těhlech pár věcí mě stálo dost stresu. Ale i tak se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_lucie Ze zahraničí?kde žijete?koukám,že už toho taky máš dost hotového.Za stres to nestojí,je to krásnné,tak si to užívej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Žijeme na severu Skotska. Jo, taky si to snažím připomínat, že opravdu není proč se stresovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_lucie já zase miluju Irsko a kdybych mohla, tak se tam hned odstěhuju :-)
Odpovědět
Taky se přidávám k tomuto datu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty, také se přidávám, také máme termínek 7.7.2012. :) seznámili jsme se 14.10., a napadlo nás právě toto datum, protože 7+7 je 14. A svatba v létě, to je nádhera : )) hlavně, aby bylo krásně teplíčko. Samozřejmě, jsme si ani jeden neuvědomili, že jsou před tím dva svátky : )) bylo to překvapivé zjištění ;-) snad nám dortík dodají i o svátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli ještě nemáte domluveného diskžokeje, stačí kliknout na můj profil kde získáte více informací o zajištění DJs na Vaši svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikka26 vítej :-) @hapsinka u nás je obřad ve dvě odpoledne, takže vlastně taky 7+7 je 14 :-) já doufám,že bude teplo a hlavně nesmí pršet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojky, přesně tak, hlavně, aby nám nepršelo, počasí je teď všelijaké, vůbec nemůžeme vědět,jak bude. Koukala jsem tedy už na předpověď, mělo by se to lámat přesně někdy okolo toho 6.7., že by neměly být nějaké srážky, nebo přeháňky, tak uvidíme. : ) ale myslím, že si to užijeme i kdyby náhodou pršelo :))) jen se chci zeptat, jak jste daleko s přípravami? ;-) hii, my máme místo obřadu, zatím to je vše. :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hapsinka no to mi povídej,já radši neuvažuju,co když bude pršet,ale věřím,že nee.Neměly by být srážky?super.Kde se dá najít dlouhodobější předpověď? a když bude pršet,tak bude pršet štěstí.My už máme skoro vše jisté: termín,místo,místo hostiny a přespání,kameru,fotografa,šaty,frak pro ženicha,mám vybranou kadeřnici,kosmetičku a domluvenou kámošku na nehty,máme doma oznámení a část už jsme předali a zbytek budeme posílat někdy v únoru,prstýnky jsou taky objednané a zaplacené (máme je ze zahraničí),kapelu na hostinu a menu máme vyřešené taky, nějak nevím,že by nám něco chybělo,je to tak nějak v klidu a dolaďují se detaily. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no týý jo, to už to máte krásně připravené. : ) My pořád bereme, že je čas, ale nejspíš, jak začne březen, tak se do příprav pustíme na plno : )) teda aspoň úplně já, ženich vidí spoustu času asi až do června : ) ale já už teda od ledna mrkám a beru inspirace. : ) je toho spoustu tak parádního, že je těžké si vybrat : ) pořád nové a nové věci nacházím. : ) na dlouhodobou předpověď se mrkla moje mamča na TN.cz, já jsem ji tam pak taky hledala, ale nenašla jsem ji, jsem telátko : )) hii, prstýnky až ze zahraničí, pááni : )) a je to zlato? Nebo bílé zlato? :) Ještě dotázek, vy zařizujete přespání i pro hosty? : ) My totiž nevíme, jestli je to nutné, příbuzní jsou asi 45 minut. od místa hostiny, tak nevíme, jestli i ubytování máme zařídit. Ale jak koukám, zřejmě jste ho zařízovali : ))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hapsinka my totiž měli 2roky na to si všechno připravit a promyslet,takže teď se všechno už jen domlouvá a upřesňuje,navíc máme svého oddávajícího,tak jsme se vyhnuli rezervaci termínu na matrice,máme datum,které jsme chtěli ( na půlvýročí) a navíc časově to vyšlo ještě lépe než jsme původně očekávali. Naprostá spokojenost a vše vychází podle plánu,nemůžeme si stěžovat. Ženich měl taky spoustu času do té doby,dokud jsme neměli jistý termín,teď už to docela letí,tak se taky zapojuje,ale většinu nechává na mě,že mám přehled a tak :-) Ano,prstýnky máme z Irska,jsou s nádherným motivem a mají krásnou symboliku,mrkni na fotku do alba. Jsou ze žlutého zlata 14karátů, žádnou rytinu si nebudeme nechávat dělat,ony jsou ozdobné samy o sobě a já bych na ně nenechala sáhnout :-) Přespání pro hosty zařizujeme,protože moje rodina to má do místa obřadu a hostiny něco přes 200km a ženichova přes 100km,tak by to ani jinak nešlo. Myslím,že 45minut od místa hostiny je v pohodě a přespání pro všechny asi není potřeba,záleží,jak se kdo chce zdržet a taky si říkám,že by se večer nikomu zpátky domů autem nechtělo,když budou oslavovat,ale záleží,jak si to domluvíte a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Také doufám, že nám to přinese jen samé štěstí:-) my budeme mít svatbu v Třebíči v Bazilice sv. Prokopa, měli tam svatbu mí rodičové a celkově to místo je pro mě taková citová záležitost:-) Barva tak zpočátku to byla fialková barva, ale postupem času jsme vybrali olivově zelenou...A celkově už máme vše zamluvené od psrtýnků po šaty, místo hostiny atd... Teď jen zbývá dolazovat detaily... :-) A holky, nevíte náhodou, kde by se daly objednat krásné boty za dobrou cenu? Děkuji moc:-) Hezký den
Odpovědět
Zdravím my už máme termín jistý chtěla bych se zeptat jakou barvu šatů vlíte:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky. děsíte mě. všechny už máte nějaké představy o celé svatbě. a já jediné co mám je termín 7.7.2012 a zbytek ani páru...:(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@zuzupusa čistě bílou :-) @lam_lucie v čem chceš poradit?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mate ten termin uz potvrzeny od matriky? My jsme si ted zamlouvali termin svatby a bylo nam receno, ze kvuli svatkum hodne matrik neoddava a jeste litovali, ze 7.7. je tak krasne datum... uz spousta holek psala i na jindy, ze jim matrika nevypsala termin,tak si to mozna pro jistotu overte
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my máme faráře čs.církve husitské,takže jsme matriku nepotřebovali :-)
Odpovědět
My ho máme potvrzený na pevno:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super:-) My jsme chteli na pristi rok 6. nebo 13.7. a prave pani rikala, at na 6.rovnou zapomeneme a ze letos je to taky problemove s tim 7.7.:-)
Odpovědět
Já sem ani nevěděla že jsou svátky až nám říkala paní na matrice ale termín potvrdily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzupusa 5 a 6 jsou svátky :-)
Odpovědět
No aspon si ten můj pořádně odpočine :) jak ho znám makal by aspon den před odjezdem na svatbu:(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzupusa to ten můj taky :-)
Odpovědět
Jak ho znám tak by to klidně volal mobilem z práce to ano:) jen aby nestrávil 20min na úřadě:) :-D prej paní matrikářka no tak 20min obřad ten se málem složil prej nemoch bych příjt až nakonec:) :-D no chlap :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad tak 30-45minut,to jsem na něj zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jsem tu nová. Také máme termín 7.7. 2012:) A už se nemůžu dočkat. Táhne se to jako smrádek :-N
Odpovědět
aspon se dá všechno pomalinku zařídit:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?