Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada A v čem podnikáte? No my na svatbě nebudeme platit alkohol. Jen pivo, víno, nealko a možná něco jako cola s rumem a džus s vodkou, ale kdo bude chtít panákovat tak si bude muset platit sám. Stejně většina z lidí co tam budou nejsou žádní pijáci, takže to spoustě z nich určitě vadit nebude. A nechcete mít večer nějaký grilování, to snad vyjde levnějc ne? Koupit půl prasete a je to, pak nějaký obložený mísy a stačí?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar já pracuju normálně, přítel podniká s oblečením na aerobik, sport a volný čas... no taky nechceme platit panáky, jen pivo, ale víno, slivovici a vodku jsme chtěli mít vlastní a i nealko... bude tam hodně dětí tak ty džusíky v těch 2dc a coca cola a tak... to bychom se taky nedoplatili. Grilování jsme určitě chtěli, ale to bychom si zase nemohli koupit vlastní maso třeba a od té jedné restaurace kde sme uvažovali o hostině, to vycházelo dost draho...všechno počítali na osobu, takže i z toho důvodu bychom raději zkusili jinou restauraci..
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Aha, no tak děti ty toho vypijou hodně a ty cappy džusy co všude maj stojej víc ja 20,- tak to je jak nic :-| No tak to je blbý, tak zkuste levnější restauraci? Anebo se holt smířit s tím rozpočtem...Já vůbec netuším kolik se počítá peněz za jídlo za hosta, někde jsem slyšela 1000. V tý naší restauraci to ale bude míň...když jdeme někdy večer posedět s kámošema, tak ve 2 utáhneme tak 500,- za večer včetně peněz za šipky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar no tak to je dobrý, to máte super :-) odkuď jsi? My bydlíme u Prahy, sice 40km, ale je to něco jinýho... původně jsme z Karviné a tam jsou ceny taky jiný i přístup. Právě jsme zvyklí z Karviné, že když se dělaly oslavy, tak skoro všechno bylo vlastní, jen se platil nájem... Takže tady to vychází skroro všude okolo 1.000 na osobu, a to ta restauračka, kde sme prvně uvažovali není zrovna nijak drahá... tak ještě čekáme na tento víkend, asi pujdeme do té jedné ještě a uvidíme... snad to vyjde lépe :-)
Odpovědět
tak nějak nám to tu spí, diskutujou jen 2 nevěsty ;-) Ale aspoň někdo :-) Tak jak to u všech probíhá, co už vše máte atd...my teď vybíráme oznámení (chceme ho ještě do konce roku objednat) a asi naprosto překopeme naši svatbu, jelikož nesnášíme ceremonie a takové ty škrobené zábavy v restauracích, máme rádi jednoduchost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty, všichni máme společný termín :) příjde mi že to je ještě daleko, ale co jsem si pročetla plánovač a koukám na všechny ty napády tak je to vážně jen tak tak ... :) Dneska jsem poptala pár míst které se mi líbí abych věděla cenu a mužíčkovi představila jen smysluplné návrhy ... už takhle z toho má chudák hlavu v oblacích :) že se bude ženit 8-) Krásná a levná oznámení mají tady: http://www.dekorace-sperky.cz/ tak snad se s tím všechny uspěšně popereme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek já jsem tu taky,ale zatím nic nového neí. taky bych chtěla objednat oznámení,ale až po Novém roce @parradka ahoj,vítám,taky mi někdy přijde,že to je daleko,ale na druhou stranu už bych taky chtěla :-)
Odpovědět
@parradka podle mně je nejhorší to, že si svatbu nějak představuješ a po nějákém čase třeba něco zahlídneš a zase vše změníš:D je to blázinec a celá svatba taky, ale to už tak bývá :-) ALe výsledek je úžasný A´t vám to vyjde, kde chcete mít obřad?
Odpovědět
@stastnanevesta no, to je fakt..u nás se to taky ustálilo a teď chce přítel vše překopat..no tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
zatím mám dvě místa, buď Trnová, kde bych udělala rovnou i hostinu a ubytovala hosty, ale je to dost drahé i když opravdu moc hezké .... a taky se mi líbí Zámek Průhonice, což by pro nás bylo uplně nejlepší protože bydlíme cca 5 minut od něho ... dneska jsem zrovna poptala nějaké hospůdky a hotely a ty v průhonicích jsou krásné ... Tak uvidím ... :) a co vy, kde plánujete svatbu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jo tak to mám 100% jistotu že se mi to nestane ... jeho věta hlavně mi neříkej jakou barvu budou mít oznámení a jaký svíčky dáš na stůl mě fakt pobavila :D
Odpovědět
@parradka :-D dobré, hlavně s humorem:D
Odpovědět
Článek se načítá
@parradka Jinak my budeme mít obřad na zámku Kunín a pak máme domluvenou restauraci s celodenním rautem, ale přítel chce spíše zahradní párty s grilováním a hlavně neformálně, takže se rozhodujeme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ten je krásný :) já se na to všechno tak strašně těším ... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek překopat?a proč? @parradka já se taky strašně moc těším. svatba bude v zámecké zahradě v Lysicích
Odpovědět
@stastnanevesta no už jsem to tu psala...přítel by chtěl grilování na zahradě, prostě nic formálního..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta koukala jsem na ty Lysice to je taky docela mazec po finanční stránce... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty jo jako na vaší zahradě? to by byl docela pro tebe mazec.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@parradka no 6000 za obřad vevnitř a 3000 venku
Odpovědět
@parradka no právě, on by chtěl grilování u nás na zahradě, třeba o týden později, ale i tak:( To zařizovaní, práce atd....to bych si vůbec neužila a on jo.Máme si to užít oba..Nakonec jsme vymysleli kompromis. Obřad v tom Kuníně, to už máme zařízeno, potvrzeno, pak v zámecké restauraci oběd pro mou mamku, sourozence, babičky a dědy no a v 7 začně akce na našem místním fotbalovém hřišti, neformálně( rifle, triko..)jelikož tam věk jen v minimálních případech překročí 23let ;-) a hlavně je tam hospoda, takže je tam vše, stoly, židle, chladící zařízení atd..takže téměř bez strarostí
Odpovědět
@parradka jo ještě jsem zapoměla, že tu akci večer pro kamarády chcem udělat buďto na téma období 1.republiky nebo retro, prostě ať přijdou oblečení, jsou pro každou srandu, takže to bude snad v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek no to je super napad!:-) ja jsem se vcera zamilovala do DIY co si o tom myslite? jde to vsechno fakt vyrobit:-)))
Odpovědět
@parradka asi jsem mimo, ale vůbec nevím, co to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek http://www.diywedding.org/ koukni sem, z této stránky je většina těch krásných obrázků z inspirace a jsou tam návody jak to jde vyrobit :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jsem byla v prvním hotelu který jsem si vybrala ... Hotel U Věže v Nupakách - je to sice 4* ale dali guláš se zkaženým masem ... :-| a já si tak přála aby tenhle hotel vyšel protože jinak vypadá fantasticky. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jen info pro další nevěsty co shání místa Praha a okolí: Hotel Nupaky - nebrat, hezké prostory příšerná kuchyně Restaurace Gurmania Průhonice - menu a raut bez pití 750,-Kč, mají k dispozici 6 velmi skromně zařízené pokojíčky, pro přespolní stačí mě se to nelíbí Petřínské zahrady - menu bez aperitvu 750-850,- Kč, ubytování mi nabídli v hotely Kinski - krásné ale hrozně drahé uplně mimo rozpočet Parkhotel Průhonice podám reference v čtvrtek mám tam schůzku Středisko Nesuchyně - krásný, svatební paušál na osobu 1750,-Kč (neomezená spotřeba pití jakéhokoli druhu, svatební oběd a raut, je v tom zahrnutý pronájem celého areálu, k dispozici 170 lůžek, ubytko se platí zvlášť) - moc drahé Penzion V Polích - náš favorit, 25 lůžek, krásné interiéry, zahrada, svatební paušál na hosta cca 1500,-Kč, ubytko zvlášť Kamenný dvůr Písnice - hezká hospoda, celkem slušná kuchyně, menu od 288,-Kč os. raut cca 350,-Kč osoba, mě se nelíbí pokoje Barokní statek Benice - ani jsem se neptala na ceny, hned mě odradilo to že nemají židle ale pivní sety z hospody - jsem detailistka :) Villa Milada - poptáno podle webu cca 800,-Kč na os bez pití plus ubytko kapacitu zatím nevím ... no myslím, že jestli do týdne něco nenajdu tak mi jebne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Já jsem z Litoměřic. Tak snad vám to vyjde anebo doufejte, že svatebčani nebudou plýtvat vašimi penězi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska není opravdu dobrej den :-| Místo, kde sme přemýšleli, že budeme mít svatbu, vybouchlo kvůli matrice. To už je druhá matrika, která nebude oddávat. A prý to tak bude na většině matrik ;-( Takže nám nezbyde asi nic jiného než změnit datum....
Odpovědět
@kimi88 stím máš pravdu, my jsme museli žádat o vyjímečný termín...Co to zkusit taky?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Žádali jsme matriku, jestli by to nějak nešlo, s tím, že už máme zamluvené místo na hostinu atd... Bohužel řekli, že prostě oddávat nebudou, ať se nezlobíme :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?