Termín svatby 6.6.2015 je nás hodně?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) , vytvořila jsem toto téma, ať se můžeme podělit o přípravách na ten náš den D ;-) Já mám zatím jen rezervované místo, jinak nic, koukám po netu na šaty a uvažuju, že v září nebo v říjnu si půjdu vybrat šaty, to by měli přijít nové kolekce a hlavně snad víc velikostí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cernoskacerna super :-)
Odpovědět
@bonnie86 Ty jsou užasné! moc mě mrzí, že podpatky nemůžu:D
Odpovědět
Profilova fotka
@cernoskacerna jsou krásné, ale taky i ta cena, 1600,- se mi moc dávat nechce na boty, sice bych je vynosila na plesy, ale je to dost, uvidím zachvilku se blíží narozky tak bych si je koupila k narozkám :-) , podpatky nemůžeš? nemáš asi moc vysokého partnera že? to ten můj je skoro o 20cm vyšší, tak já musím mít vyšší, ať nejsem takový prcek :-)
Odpovědět
1.600 je raneček, ale zas jestli jsou kvalitní!tak bych se investice nebála! mám lodičky za 1600 z Bati už 6 let:) a nohy z nich netlačí nikdy... a že jako kancelářská myš se jich nanosím... Ale je fakt, že i v deichmanu se nechají sehnat pěkné botky, netlačící za slušnou cenu - mám za 250 Kč modré lodičky s hnědým spodkem a za mě tutovka! podpatky ne, protože Mužíček je jen o kousek vyšší, a já už takhle převyšuju všechny, co znám o hlavu:D To je super, že můžeš, podpatky jsou nádherný:) a ty nohy v nich...
Odpovědět
Ahoj. Také budeme mít svatbu 6.6.2015. Snad :) Zatím máme předběžně rezervovaný termín na matrice a prostory na obřad a hostinu. Vše bude na jednom místě s venkovním obřadem v altánku. Oficiálně prý budeme vše řešit až po Novém roce, tak doufám, že termín bude platit. Jinak kromě toho nemáme zatím nic. Necháváme si to, až budeme mít termín 100% potvrzený. Vlastně akorát fotografa a řešíme kapelu. A trochu koukám po šatech, ale chci si nechávat šít, tak zatím jen tak nabírám inspiraci :) K narozeninám jsem dostala svatební diář, který jsem si přála, tak už vím, že na nic nezapomenu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cernoskacerna v Deichmanu mají krásné boty, tam jsem pracovala, tak jsem jich tež nakoupila :-D hlavně poslední páry vel.36 :-D mě se strašně líbí vysoké podpatky, v některých vydržím celý den a v jiných pár minut a bolí mě nohy, tak mám celkem strach to objednat z netu víš jak, ale tam se mi zdá, že ta platforma je dost vysoká takže by takový velký sklon to nemusel být, no uvidím :-) takže budeš mít balerínky? nebo pidi podpatek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannef vítej mezi námi ;-) Datum rezervovaný místo a obřad to je to nejdůležitější :-) Diář to není špatný nápad, co tam je tak napsané uvnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 tak ja uz taky neco mam dole :-) tak po porode te mimco dost zamestna, navic i kojeni :-)
Odpovědět
Přidávám se k vám děvčátka.. já blázním a mám toho docela dost.. :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@haberda tojono to furt kolem ní musím lítat a kojila jsem jen 2 měsíce bohužel, ale hlavně že je zdravá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebar ahoj a copak už máš? :-)
Odpovědět
@bonnie86 viz. můj blog.. :-) Možná se mi budete smát, ale my si to se snoubencem fakt užíváme.. nakupujeme co zrovna potkáme, vyrobíme na co si zrovna vzpomeneme a chceme aby vše proběhlo beze stresu a hlavně abychom stihli vše co chceme.. Máme vybrané místo na hostinu i obřad, zamluvené housle na obřad, teď zamlouvám potahy na židle, mám svatební šaty, manžetové knoflíky a kšandy pro ženicha, připravené oznámení, jmenovky na stůl, pompomy, nějaké rekvizity do fotokoutku, závoj... nooo a tak.. jsme asi blázni... :-)))))))
Odpovědět
Článek se načítá
@bonnie86 Budu mít balerínky červené:) mám je od Bati z výprodeje asi za stovku:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebar týýýjo tak toho máš už fakt hodně a jak dlouho už jsi zasnoubená, že už toho máš tolik :-) můžu se zeptat na co jsou ty pompomy? a co to vlastně je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cernoskacerna super cena, takže šaty do červena? :-)
Odpovědět
@bonnie86 Tak nějak všechno. Celý harmonogram co je kdy potřeba zařídit a potom jednotlivé části od šatiček, přes obřad, hostinu, sestavení menu, seznam hostů, výzdoba, rozpočet a tak. Je to spíš takový sešítek pro mě, kam si vše píšu a přidávám obrázky a ráda bych, aby mi to jednou zůstalo do konce života na památku :) Akorát je zatím dost prázdný, tak se těším, až se zaplní :)
Odpovědět
Já si zatím tak nějak vše plánuji nebo mám určité představy, ale zatím jsem ještě nic moc nezrealizovala. Pomalu se na to ale chystám, protože si chci dělat výzdobu sama a skoro vše co jenom půjde (jsem hrozný puntičkář a nesnesla bych, kdyby mi měl někdo aranžovat třeba jenom blbý ubrus, nebo nedejbože, kdyby bylo něco nakřivo :) ) Ale většinou to, co se líbí mně, tak přítele moc nebere a naopak, takže to bude ještě boj :)
Odpovědět
Taky máme termín 6.6.2015. Už máme zamluvený obřad plus housle, místo hostiny, catering, hudbu na odpoledne a večer a šaty s botama už mi visí doma :). Dekorace zatím nemám. Tento týden jsem se rozhodla pro barvu, tak něco začnu postupně tvořit a pár nápadů už mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannef tak to je hezké, asi si ho taky pořídím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot Páni toho už máš fakt hodně :-)
Odpovědět
@bonnie86 Chtěla jsem mít jistotu, že všechno klapne :) Ale všechno byla víceméně náhoda. Třeba svatební šaty mi spadly přímo do klína.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky už máme vybranou barvu tabule, v penzionu mají na výběr ze 37 různých barevných provedení a nejvíc se nám líbí tenhle
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot tak na to zkoušení šatů se moc těším, ale půjdu až v září nebo v říjnu, ale už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
No já jsem se byla zběžně kouknout v pár svatebních salonech a co jsem viděla, mě moc nenadchlo. Nejsem náročná, ale dávat za průměrné šaty 12 000 za půjčovné jsem teda fakt nechtěla. Kdyby aspoň cena odpovídala kvalitě, ale hodně šatů bylo zašedlých a strašně umělých.
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot děkuji za přidání do přátel ;-) , všimla jsem si, že jsi v regionu Opava, odkud jsi? já z Bolatic
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot teda 12000,- za půjčení tak to je mazec, já dám max 8000,- a to už fakt musí být šaty s velkým Š :-) , a odkud nakonec máš šaty? jsou fakt krásné koukla jsem se :-)
Odpovědět
@bonnie86 http://www.svatebnisatyrozarka.cz/, mají tam opravdu krásné šaty a ty ceny jsou hodně dobré.
Odpovědět
@bonnie86 zkus se kouknout na Salon Karina ve Svinově, mají tam myslím půjčovné u všech šatů 3900, loni jsem tam byla s kamarádkou a dalo by se tam něco vybrat. Jinak v Ostravě v centru za 8 000 moc nepořídíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot díky za typ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak jste daleko s přípravami? já zatím vybírám fotografa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?