Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - my jsme se zastavili na 83 tis. Kč ]-( 39 dospělých a 9 dětí.
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, my mame rozpocet na nejakych 90tis. Puvodne bylo 50, pak jsme se dostali na 70 a ted uz snad finalnich 90. Doufam, ze uz to dal neporoste
Odpovědět
tak to se taky přidám...s kalkulací na hostinu a raut my jsme na 120 ]-( :-S ;-( :-S :-S a to je 40 lidí max.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem rozpočet ještě pro jistotu nedělala.... (105 lidí) .... mě natáhne :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no já dělala rozpočet minulý týden a taky mě mále odvezli :-( 44 lidí a jsme zatím na 53 tis. :-( ale nemáme tam koláčky, dorty - které bude péct tchyně a nic za ně nechce
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-i mě se ten sál líbí. Je nádherný, velký.. to já bych taky takový potřebovala, vůbec nevím, jak se vleze 55 ldií, do tý naší zámecký kaple... ale ženská, která dělá v zámku provozní mi říkala, že se vlezlo i 100 lidí to té kaple.. no budou tam jak sardinky, ale nevadí, těch 10 min. to snad nějak přežijí... :-D priori-gratuluji k prstýnkům. ;-) Teď jsem si vzpoměla, že když jsem si ho doma zkoušela, tak že jsi mi říkala, že je nesmím nasazovat, tak už je nenasazuju a jsou schované... :-) sili-já to potřebuji zastavit tak o týden, dokud neudělám mašlička na jmenovky... a svatební noviny a jmeníčka a čokoládky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že u mě jsou ted v kurzu svatební oznámení,které ted musím svázat mašličkami společně z pozvánkou na oslavu a s kartičkou na svatební dary... pak nás čeká zkouška ženichova obleku... nějak ale furt nejsem rozhodnutá pro svoji svatební kytici :-( Jaký tvar....? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - ty máš tuším taky manžela "prcka" :-D (teda myslím, když jsi chtěla botky bez podpatku) - já mám jasno, kytka bude do kulata, za prvý se mi nelíbí převislý a za druhý by mě to opticky prý prodlužovalo - vypadala bych vyšší než Michal :-N
Odpovědět
Ahoj všem, holky vubec nevim jak mám zdobit stoly na hostinu, budou ´kulaté a kromě kytkly do prostřed a pár perliček nevim zda mám dávat vlizelín atd. nebo se prostřením ozdobí samo...:( jinak za 14 jdeme vyzvednou prstýnky ...juchuuuu oblěk už máme, o víkendu kpupili botky pro ženicha... paráda na krk a ruce se mi již dělá od jedné moc hodné paní.... oznámení v tiskárně :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... - tohle je má vysněná x-)
Odpovědět
Katy: také ještě přemýšlím a stále měním výber kytek...začíná se mi libit uplně něco jiného, stejně tak i svatební šaty, a to už mám zaplacenou zálohu :( ....:)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... moje je zase nová takhle favoritka .)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rejli - ta je super, máme podobnej vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-takže taky zápřah, viď?! A to já myslela, ja to bude před svatbou jednoduché, že už budu mít začátkem ledna všechno hotové... :-) No a nic !!!! :-. A jaké tedy to svatební oznámení nakonec máte? Já jsem napnutá. Uvidím ho? =-) rejl-jé, vy budete mít kulaté stoly?! To byl vždycky náš sen, ale tady na to není přizpůsobena žádná restaurace na okrese :-( Na ty kulaté stoly bych vlizelín moc nedávala. Jen nějaký bílý ubrus, doprostřed nějakou kytku a dozdobit třeba okvětníma lístkama... ono je to přeci menší prostor než u "klasických" stolů, tak aby se svatebčané v klidu najedli, jestli tam pak třeba přijde na stůl polívky, nebo knedlíky (dávám příklad...) :-)
Odpovědět
Majky: mám už doma perličky takže místo kvátku budou ty... a asi bude fakt jen ta kytka uprostřed... My zase máma hostinu kde muže být jak kulatý tak účko, ale uprostřed je sloup a svatebčani by na sebe neviděli tak jsme zvolili kulaté stoly Marrei: :) koukala jsem na tu tvou...taky moc pěkná...
Odpovědět
Majky: http://www.beremese.cz/album/view.php... tady je jejich vzorový stul nějaké akce. nebudeme mít tu vínovou stuhu a uprostřed svíčen jinak asi stejné prostření, ještě přijdou jmenovky a tištěně srolované menu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím,jestli převyslou nebo kulatou... Emílio je stejně vysoký jako já... tak že to bude muset být asi ta kulatá... ;-) Majky: svatební oznámení budeme mít kreslené, a to ve stylu titulku k filmu Pan a Paní Smithovi :-) http://www.dvdedice.cz/dvd-filmy/krim... Jen to tam bude napsáno jináč že :-) Kateřina .... a Emil ..... v premiéře Pan a Paní Janičatovi... uvidíte dne 28.6.2008 v 11 hodin na radnici v Hostinném... blááá blááá blááá
Odpovědět
kata :) a budete tam mít svoje fotky ? my jsme tuhle variantu měli také...a nafotili se tak, ale nakonec se ozval kamarád že ho měli také tak jsme změnili, ale moje fotka viz Mrs. Smith jsme zachovali a jen ženicha přefotili jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
rejliovka: my nebudeme mít fotky, nás tam kamarádka přímo nakreslila... :-D
Odpovědět
:-) tak to je taky dobrý :)
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-to je krása ty stole a to prostředí , uau.. to až ukážu doma Lukymu, co budete mít, tak mu spadne brada !!!! Já jsem do toho úplně zblázněná.. no škoda, že tady nic takového není... jinak bych do toho šla na 1000 %. Aha a tam mají vyfocenou šerpu na stole... no ale mě by se to stejně líbilo bez toho. A jakou budete mít barvičku výzdoby? kat-jojo, to vím, že bude ve stylu Paní Smithovi.. ale já myslela, že už ho máš doma vyfocené.... a že ho ukážeš v reálu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já ho doma mám,ale nechce se mi to ještě ukazovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jasně, chápu, já to naše taky zatím nikam nedala...jen jsem hoí pár holkám poslala do mejlu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdy přesně budete oznamka rozesílat?
Odpovědět
Profilova fotka
rejl-to jsi ty? =-) http://www.beremese.cz/album/view.php... micha-my ho budeme rozvážet asi tak v půli dubna...?! Protože rodina je tady z okresu, poštou nic nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - čekám až mi jedna holčina dodělá pozvánky ke stolu a pak hned rozesílám. Rozeslala bych je klidně hned ;-)
Odpovědět
majky: barvu nakonec ladíme do bílo zlaré...ale kytka bude barevnější aby mi na fotkách nesplívala se šatama...ale ženich má do zlata kravatu :) ale stenjě nakonec buhví jak to bude, bo oznámené máme barevné aby nebylo všechní, a na stolech budou ty kytky...chtěla jsem alespon zachovat zlatý tick na menu a jmenovkách... tu vínovou šepru určitě enchci... my budeme oznámené oficiálně rozesílat začátkem května...ale rodině to asi už dáme dříve :)
Odpovědět
majky aaano to jsem já :) před 5 lety :)
Odpovědět
Profilova fotka
rej-zlatá je krásná, taky jsem o ní uvažovala, chtěla jsem už i předělávat vývazky, ale Luky mě zastavil, ať neblázním... stejně bych ji do svatby předělala ještě tak 3 x !!! Nejmíň. :-D My rodině, tedy jako mamce, babičce dali oznámení také už teď.. v dubnu pak tetám+strejdy, sestřenky+bratrance, známé atd... :-) Ty jo, vždyť ty jsi to bříško měla jen přidělané, ne? :-) Nikde nic, jen to bříško... :-) Ale moc ti to slušelo!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my budem mojí rodině rozvážet, ale Vlastovo asi pošleme, bydlí od nás přes 300 km. Tý jo, teď mě napadlo, že ještě musíme vymyslet ubytování pro mimoplzeňské hosty. To je 6 dospělých, 10-ti letá slečna a mimino a náš Martínek... Když je ubytujem u nás, tak pro nás budem muset zajistit pokoj v hotelu na svatební noc...to jsou další peníze navíc... mě z toho asi klepne.... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?