Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha-já budu mít pompadůrku, zbylo látky (saténu) z polštářku a tak jsme s mamčou ušili ještě pompadůrku, ale k mým šatům se hodit nebude, takže po dobru obřadu mi ji bude držet mamča a na svatební hostině ji budu mít danou asi na židličce nebo pod stolem :-D Mám ji jen na to, abych si do ni dala hromadu kapesníků, které by se k mace asi nevešli, když tam bude mít ona druhou hromadu... :-N
Odpovědět
Zdravím všechny.... už jsem tady dlouhooo nebyla, a jak jsem měla stresy že nic nemám zařízený tak už to nabralo jiný obrátky ;-) už mám šaty i boty. Svatební oznámení máme doma :-) fotograf je zařízený, vývazky a ozdoba na auto už je na cestě, pečení už je taky zařízeno.... no jsem celkem spokojená, jen ještě prstýnky a ženichův oblek, s těma prstýnkama mám potíže, jelikož jsem kvůli nemoci přibrala, tak ty svoje nemůžu dát dolů ;-( takže uvidíme, když tak je s těžkým srdcem přeckvakneme :-( No tak pá a at se všem daří v zařizování Iva
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, udělala jsem si nový album, ale jinde než tady kytky http://michamicha.rajce.idnes.cz/kytky/ dorty http://michamicha.rajce.idnes.cz/dorty/ tak se kochejte, budu tam přidávat průběžně další fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem se teď vrátila ze zkoušky prstýnků - byly ještě jenom hrubě opracovaný, žádná rytina, teď tam zasadí kamínky a v pátek jdeme pro ně!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
94 Rybka 95 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky !!! slunicko-moc ti gratuluji ke všem úkonům !!! Už to máme za pár, tak musíme finišovat :-D marrei-už bys je nejradši měla doma, viď? sili-pozastav ty čísla trošku !!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, majky: nic se pozastavovat nebude, asi jsem tehotna, tak bych se rada vecla do satu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co!!?? Fakt?? Gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste to nevim jiste, k doktorce jdu v pondeli, ale uz mam tyden zpozdeni, coz nebyva zvykem. Navic mi je kazdy rano blbe. Myslela jsem, ze je na to jeste brzy, ale holky v praci me presvedcili, ze neni
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera večer zažila infarktovej stav - ten španelskej sál, kde jsme se chtěli brát, stojí 8330,- !!!!! A to si ještě musíš zajistit květinovou výzdobu (pokud chceš), a šampáňo na přípitek.... :-o No mě málem hráblo. Pak je tam ještě jeden sál, stojí 3570,-, ale jedna holčina povídala, že to je jakejsi sklep škaredej.... ty vogo, mám fakt dilema.
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska: Jéééé gratuluju !!!! TAk to nám musíš dát hned vědět v pondělí,jak to dopadlo ;-) Testík si dělat nebudeš? :-) Marrei: Jééééžiš,tak to by mě jeblo taky,kdyby na mě někdo chtěl takový peníze a ještě kolem toho všeho takové lítání...
Odpovědět
Profilova fotka
myi-vážně??????????????????????? Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-) To mám radost !!!!!!!!!!!!!!!! marrei-a pro který se tedy rozhodneš? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei: Uz jsem to rikala jednou a musim zase: Zlata Lisen. kat: Testik si delat nebudu. Uz jsem byla jednou tehotna, ale test mi vysel vzdycky negativni. Dokonce jsen to zkousela jen tak, kdyzsem byla v osmem tydnu a zase nic, takze na to kaslu.Ultrazvuk to jisti
Odpovědět
Profilova fotka
Myjky, Katy - 18.4, jedem do Náchoda a jsme domluvení na zámku, že se tam stavíme - takže omrknem oba sály a pokud ten levnější nebude nějak příšernej, tak bychom šli asi tam.... jsem počítala s cenou kolem 5000 max. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Myi, když já nechci Líšeň ;-( ;-( :-( Chjo, jsem fakt zvědavá, kde se teda vlastně budem brát...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Me by se to taky libilo vic nekde jinde, ale kdyz tohle je nejbliz. Nezoufej, nejak to dopadne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska: já jsem taky úkaz toho,že těhotenské testy nemusí vždy fungovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Fakt, tak to jsem rada, kdyz jsem to komukoliv rekla, tak na me hledel jak zjara. Pry to musi fungovat vsem. me tedy nene
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - tak to držím palečky! Jééé, to bys byla moje třetí těhulka za tři dny :-N Marrei - to si děláš ko...! Takové pálky! Tak to rychle dořešit, abyste něco sehnali! Majky - nic se zastavovat nebude :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mit korunky nebo celenky?
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: všechno to je vlastně o hormonech :-) Já mám ted léčbu,kdy mi píchaj hormony na podporu,abych mohla přijít do jiného stavu... mě ti bylo jednou taky zle, nedostala jsem to,zpozdilo se mi to o týden,pak jsem si dělala test.. ten byl pozitivní... odběry na krev negativní, ultrazvu negativní... výsledek: MOC HORMONŮ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Ja jich mam teda asi malo. Uvidime, co z toho bude. Se tesim jak mala holka
Odpovědět
Profilova fotka
Korunku a čelenku nee, bude závoj ;-) No a našla jsem fotku toho druhýho - levnějšího sálu - můžete mrknout ke mě do alba. Nevypadá špatně......
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - a tohle je fotka toho menšího? :-N Jak je pak velký ten velký? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Nee, Sili - nahoře v albu mám foto Španělskýho sálu - ten je za těch 8330,-. A dole jsou 2 fotky toho Velkýho (Ratibořickýho) sálu - teda doufám, že je to on, čekám ještě na foto přímo od paní ze zámku - je dost velkej, co? ;-) Už se vidim, jak si to šinu s tou dlouhou vlečkou k oltáři 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: gratulaceeeee :-) držím pěstičky a dej nám hned v pondělí vědět :-) Holkyyyy, tak už máme hotový prstýnky, ale musím vydržet do pátku !!! :-( Ještě sehnat rytce a bude zařízena další věc!!! :-) Zítra šatečky ... se bojím :-( Jo a taky jsem včera dávala dohromady věci do tomboly...tak si chci dneska udělat výpis co všechno mám koupit. A jestli zbyde čas, začnu pracovat na svatebních novinách, ale chci to zaměřit na naše dětství, hodně fotek, úsměvných historek...tak uvidíme co se mi podaří dát dohromady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no koukala jsem na ty dvě poslední, toho Ratibořického. Jestli tenhle je malý a ošklivý, tak jsem princezna ze Sáby :-N Prio - šatečky budou v poho, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: me se teda taky nezda nejak maly, zalezi, kolik tam chcete nacpat lidi. Ja bych ho brala
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - dííííííky, já se jenom modlím, aby to byl fakt ten sál - foto jsem našla někde na netu, tak snad se někdo nespletl :-( Čekám na foto přímo od paní ze zámku.... a taky se mi moc líbí a za ty prachy...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, mě včera málem omyli....dávala jsem dohromady rozpočet na naší svatbu a s 25-ti lidmi jsme se sakumprdum dostali na 70 tisíc :-S a já miláčka přesvědčovala, že to bude tak za polovic.... tak jsem ještě večer vymejšlela na čem bysme mohli ušetřit, takže místo minizákusků koupíme 2 možná 3 Marlenky a já udělám bílá svatební vosí hnízda, věnečky a kremrole přiveze tchýně, no ale kytky mi vyšly mnohem dráž než jsem počítala, takže na svatební kytici si asi pudu natrhat někam na louku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?