Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jak tam píšou: Číslo zboží 08-0071705 Popis dno 9x6cm Poznámka Cena bez DPH 60,20 Kč Cena s DPH 71,64 Kč Sazba DPH 19 % Balení 25 Jednotka 50 tak chápu, že balení je po 50 kusech za 71,64 a co znamená ten řádek "balení - 25"? to jako že musím vzít 25 x balení po 50 kusech? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec ne...já už to objednala a mám to za 202,- Kč - brala jsem 100ks svatebních košíčků, 1 oranžové ubrousky, a 6ks balonku ve tvaru srdce. V balení jich je (těch košíčků) - 50ks takže podle toho kolik jich budete mít...nejde to bohužel koupit na jednotlivé ks. Takže já vzala dvě balení po 50ks
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za info! To je super, doma prolezu a objednám. My budeme potřebovat asi taky tak 100-150 košíčků. A koukala jsem, že mají i ubrousky apricot.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já ti pak písnu, kolikrát jsem zhřešila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my pro krabice na výslužky zajedem do makra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé holčinky, v IP máte odkaz na fotečky šatiček z ebay ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočenky, počítadlo bude asi pořád v euforii z náááádherných šatiček ;-) , tak ho zastoupím: 95!!!!! Rybka 96!!!!! Co nového? Já jsem si včera koupila v Marks a Spencer bezešvý tanga pod šaty za úúúžasných 119 káčé :-) A dneska odpo jdeme na zkoušku prstýnků.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - :-D :-D :-D a v euforii jsem ... to je fakt x-) x-) x-) Jsem z nich moc nadšená, jsou super. Další věc vyřízena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, a co budeš dělat s tou zálohou v Belle? Dá se to nějak prodat??
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ty jsi ty čísla nějak "stouhla", ne?! :-D :-N :-N Uau, tak to ti gratuluji a těším se s tebou za ty tanga. Jé, prstýnci... ty naše už mají skoro sjetou rytinu... :-D (nééé, ještě drží, zřejmě je to kvalita) :-N sili-šatky fakt moc krásné !!! ;-) holky, já si včera vymyslela, že na jmenovky ještě uvážu mašličky,tak jsem včera začala s vázáním. Na "chlapské" jmenovky vážu bílé mašličky a na "ženské" lososové mašličky... no můžu vám říct, že vývazky byli oproti tomuto hračka... ]-( bo udělat hezkou mašličku se mi podaří tak na 3 pokus, kdy mašlička už je značně "požmuchlaná", takže to bude ale piplačka. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Majky, taky jsem se u jmenovek vztekala mnohem víc, než u vývazků :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenovky.... hmm, asi bychom měli udělat ten seznam hostů :-D Co bude se zálohou netuším, zkusím tam zavolat a škemrat. Ani nevím, zda se na někoho dát převést. Mamka doma koukala do papírů z půjčovny a říkala, že tam nikde není o nevratnosti ani zmínka, ale znáte to.... No uvidíme, pořeším to příští týden, tenhle se mi nechce :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem opět v plném pracovním procesu... už bych šla hned zase domů. Muchlínek mi dneska odjel na celý týden pracovně pryč,tak se budu snažit doma zase udělat pár věcí na svatbičku. Čekám,jak dopadnou prstýnky,který jsme si nechali zadat.... jsou to ty z albíčka... ne z bílého zlata,ale z chirurgické oceli.... ;-) Už se na ně moc těším...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak to já se vztekala víc u vývazků, asi to máme každá jinak :-) holky já nevim co se děje, ale moje kámošky (všechny jsou na mateřské) se mnou nějak přestaly komunikovat a já nevim proč ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - divný, že by nějaká laktační krize??? :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, ale už se to snad vysvělilo. Jedna mi napsala, že ta druhá ač je online na skypu, tak u pc nesedí a proto mi neodpovídá na vzkazy...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no vidíš... a jak mimi? nějaký přípravy? Taky jsem přemýšlela, že si založím album na MK jako ty a Sili, ono to naše snažení už začne za chvilku.... ;-)
Odpovědět
Ahojda nevesty..pocitam s vami,nemam ted cas sem chodit , ale myslim na vas ;-) Misko ja chci taky odkaz do IP :-( :-| :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přípravy na mimi zatím nic moc, hlavně kvůli mým zdravotním problémům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vewe - napraveno :-) V dream teamu máme čerstvou těhulku, tak se kocháme x-)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky(budoucí) byla jsem tu mezi vámi jednou,možná víckrát nějak na to nejni čas ale terď tu řešíme takový problém že už se nám na svatbu rýsuje čím dál tím víc lidí,je to děs zatim bylo počítáno s 35lidmi a teď by měli přibejt další 4,mým rodičům už se to samozřejmě přestává líbit,je to pochopitelné,chtějí si přidělávat byteček a my si s davidem vymyslíme že se chcem brát,naši všechno platí a tak nejni divu že se jim už ten počet lidí nezdá,chtěla jsem se vás zeptat jak je to u vás?naši se drží tradice že svatbu platí tatínek nevěsty a ženicha starst jsou kytky a prstýnky,což už znamenitě splnil ;-) víte zu má strany je tam cca 15lidí zúžili jsme okruh co nejvíc ale z ženichový strany je tam dost lidí,a pořád by přibejvali,no je to děs a tak jak to máte vy?platí svatbu rodiče nevěsty nebo napůl rodiče nevěsty a půl rodiče ženicha?
Odpovědět
Profilova fotka
Lulu: u nás moji rodiče a rodiče nastávajícího platí napůl koláče, oběd a vše ostatní si platíme my sami.... ;-) Jinak s tím počtem zúčastněných na svatbě... z přítelovi strany tam bude hafooo lidí... pak společní přátelé... celkem tam bude asi 100 lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lulu: u nás si všechno platíme sami kromě koláčů a cukroví, který zařídí napůl moje a ženichovo mamka.
Odpovědět
no právě to by se u nás taky hravě nastřádalo vždyť jen můj tatka má 5 sourozenců,od každýho sourozence cca 3lidi,mamka má 2 sourozence aod nich od každýho cca 5lidí takže to by bylo už i s těma co na obřadě jsou kolem 60lidí,to pak nepočítám všechny ty kamarády atd takže ke stovce by jsme se taky hravě došplhali a le my to chtěli malý no a teď je to taková střední svatba,uvidíme jak se to vyvrbí ale vzhledem k tomu že je počítáno s 35lidmi a svatba nás už vychází celá se vším na 80tisíc si myslím že to bohatě stačí,máme to celé v retauraci,teď cukroví,občerstvení,alkohol,hlavní jídla no prostě si myslim že těch peněz by byla skoda..jen nakrmím 100lidí a co z toho,takže si myslim že počet 35 je už tak dost.možná jsem krkoun ale chcem si předělat barák,pořídit mimi a penízky se budou hodit jinde než je vyhodit za svatbu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lulu - my budeme mít 39 dospělých a 9 dětí. Moje mamka platí cukroví (cca 10 tis. Kč), Michalovi rodiče mají známosti po městě a tak nám přispěli k tomu, že máme levnější hostinu a raut. A ještě zajistí koláčky. I když si myslím, že nám zaplatí i něco dalšího, tak po nikom nic nechci - to bylo moje přání, abych prostě měla na to, udělat si svoji svatbu po svým, zaplatit si to sama a nemuset po někom škemrat.... Takže chápu tvý obavy.... podle mě je 50 lidí úplně normoš svatba. A nebo, nechcete si aspoň něčím přispět a nenechávat to jen na rodičích??? Abys jim nemusela být nadosrti vděčná? ;-)
Odpovědět
sil: šaty jsou nádhernéééééééééé ;-) Tak jsem si zjištovala kytky, kala je v červnu o 2/3 dražší než ted, to bych se jebla ]-( už se nám tisknou oznámení jupííí, už konečně finál :), dneska mi přišla dekorace na stul, no teda nic moc, na obr vypadalo dobře a ted nevím co s tím, jestli použít něbo vrátit :(
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - díky :-) Lulu - my si platíme vše sami, takže tohle neřešíme. A počet lidí máme 70-100, takže hlava navíc nebo míň se u nás nepozná.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat, budete mít pompadurku nebo něco podobného? Co si pamatuju, tak ségra když se vdávala, tak nic neměla a všechno to nacpala ke svědkyni (ke mně) do kabelky.
Odpovědět
Profilova fotka
Vážně o ní uvažuju, ale nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
Ke mě by se to asi nehodilo, takže nee. Zneužiju kabelku maminky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?