Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - vidíš, aspoň jsem Ti pomohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi volala mamina, že už mi přišly šatýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý x-) V sobotu je budu mít na sobě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-oblek je krásný. Můj Luky má černý s jemným bílým proužkem... sili-gratuluji k šatkům !!! Kde se na nich pak můžeme mrknout? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ségra mi poslala mms, takže to večer stáhnu do PC. Bude to tedy jen hromada bílé látky, ale se mnou uvnitř budou až v sobotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to neva, i kopec látky se počítá. Tak už se těším, kdyžtak mi to můžeš písnout na mejlíka, jestli to nechceš dávat do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Hodím do IP, kde se najdou ;-) Možná je ale hodím veřejně, páč je to jen kopec látky a miláček zas až tak dobrou fantazii asi nemá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: gratulace!!! už se těším na fotečku :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
sili-už se nemůži dočkat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady: http://www.beremese.cz/album/view.php... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
99 8-) Rybka 100 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky !! Sili-už máme jen dvouciferné číslo.. páni?! =-) :-N Šatky bombové !! Krása, už si tě v nich představuju a budeš jak princezna... ;-) co princezna... královna !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne, carevna :-D :-D :-D Jj, už jen dvě cifřičky.... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sil: krásné šatičky...tiše závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak tak. ;-) Holky, my dnes jdeme pro prstýnky, už se nemůžu dočkat, tu v práci odpočítávám minuty do 17.00, až pro mě Luky přijede...achjo, to nevydržím !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: to už je máte hotové? Teda to je fofr :-) HLAVNĚ!!! Zkusit jen ve zlatnictví, vyfotit (dát na BRMS) a pečlivě někam uklidit!!! Opětovné zkoušení přínáší smůlu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu v pondělí objednávat šaty pro družičky! Ve čtvrtek jdu zkoušet šaty pro mě (vezmu útokem rovnou dva salony..to mě napadá...bude mi hodina - hodina a půl na návštěvu jednoho salonu stačit?) Holky, kde jste kupovali (nebo budete kupovat) košíčky na koláčky?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - podle mě hodina bohatě stačí, já byla v Naive tak 30 min., v Belle 1 hodinu (zkoušela jsem asi 7 šatů) a teda např. v Orfee 1,5 hod. (zkoušela jsem 11 šatů). Takže podle mě ti to bude bohatě stačit ;-) A košíčky na koláčky nevim, mrkla bych se ve větším papírnictví, mě to bude celý zařizovat tchýně, bude to roznášet sama (anžto my bydlíme v Brně a svatba bude v Náchodě, že jo). Já budu muset sehnat akorát krabičky na výslužky. Ale koupím obyčejný a nějak si je jednoduše nazdobím.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - hodinka a půl ... no podle počtu zkoušených šatů. Ale myslím, že pohoda. Já si jich zkoušela hafo a tuším za dvě hodinky jsem byla pryč. A to jsme se tam i zakecaly ;-) Košíčky na koláčky? No ještě nikde :-N Pořeším se ségrou o víkendu :-) jo, tip na pěknou stránku (také jsem ho dnes dostala): svatebni-dekorace
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem je objednala - firma RTC, mají opravdu hodně dobré ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
priori-no, už jsou hotovson !!! :-D Jojo, vzpomenu si na tebe doma, když si ho budu chtít dát opět na prst... :-D a budu odolávat a musím si říkat.."nesmíš,, nesmíš" a šup a bude znovu na prstě... :-N :-D :-D Já byla jen v jednom salonu v Belle... a tam jsem byla cca 1 hodinu a kdybych mohla, tak jsem tam celý den, dělám jim tam ty figurýny, na kterých visí ty překrásné šatky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - přesně tak s těma prstýnkama! :-D Určitě to nevydržím.... my jdeme na zkoušku teď v úterý, takže teoreticky by do pátku mohly být taky hotový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: http://www.rtc.cz/index.php3?main=sho... a rovnou jsem tam objednala i ubrousky a srdíčkový balonky :-) Majky: tytyty ]-( NESMÍŠ!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem na čtvrtek objednaná od čtyř do jednoho salonu tady na žižkově a od šesti do salonu v Českým Brodě...tak snad to stihnu v pohodě :-) ale v tom Brodě se nedá fotit :-( tak fotečky budou akorát z toho salonu na Žižkově!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - díííky! jdu zkoumat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkoumej...my nakonec objednali ty klasický...dám na to kousek mirty, mašličku...žádný prdění s tím :-) Líbili by se mi tam vtisknout naše monogramy...no uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
který klasický? já dala do vyhledat slovo svatební a našlo mi to jen jednu krabičku. tu myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jukni ke mě do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Já našla jen ty první (nahoře zavřené). Ty druhé jsou tam taky? Jak se jmenují?
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to našla! ono je to svateb.košíč. no se nedivím, že jsem to nenašla dle vyhledávače :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?