Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Myi! Moc hezký oblek, líbí se mi! Elegantní!
Odpovědět
Profilova fotka
Puvodne jsem chtela svetly, ale to Lada odmital. Ze mi do niceho mluvit nebude, ale oblek chce tmavy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Honzík si taky vybral oblek sám, chtěl černý, má ho mít, aspoň budu vedle něj zářit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda. A navic je fakt, ze v tomto vypada Lada uplne uzasne. Spadla mi brada, kdyz jsem ho v nem videla. V obleku jsem ho parkrat videla, ale tenhle mu sedi suprove
Odpovědět
Ahoooooj holky zdravím všechny....jak se máte a přípravy? už hotovo? dekoraci jsem objednala a měla by dojechat do konce týdne....trochu mě to začíná brát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Myi, moc pěknej, budete krásně ladit ;-) Můj milý bude mít taky čistě černý oblek bez proužku, takže zas může kouzlit s košilí a kravatou :-) Košili si nechá šít - krémovou, a kravatu jsme viděli jednu úžasnou v OMEGA na Svoboďáku - tmavá krémová s kytičkama, vypadala fakt mile ;-) Tak až bude, taky dodám do albíka... Jak je u vás? My máme za oknama totální chumelenici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: Ted pisu, ze tady je pekne. Pak se zarazim, kdyz si vzpomenu, ze jsi taky z Brna. Chumeli i v Bohunicich
Odpovědět
Profilova fotka
Praha hlásí taky chumelenici jak v prosinci :-) Marrei: nastávající bude mít taky černej oblek bez proužku, chce takovej ten úplně černej jak uhel...tak mu do toho šoupnu oranžovou košili a jak mu to bude slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D Já jsem teď ve Štýřicích na Vídeňské.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei:tak to od sebe nejsme ani kilometr
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete některá z vás kupovat čokofontánu? Já jsem objevila jednu levnou na netu a asi do toho půjdu.... přece jenom budeme mít 9 dětí, tak je potřeba je zabavit ;-) Co vy na to? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jedna věc...včera při cestě domů jsem se zastavila ve svatebním salonu a objednala se na první zkoušku šatů...příští čtvrtek! ...bojim, bojim...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prio - ty jsi ještě nezkoušela?? Tak to ti budu držet pěsti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Ja o ni taky uvazuju, jen si ji asi jenom pujcim. Maji ji ve svatebnim salonu, co mam saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - za kolik je půjčovný, a je to vč. čokolády??
Odpovědět
Profilova fotka
500,-
Odpovědět
Profilova fotka
a kauci das 2000,- pak ti ji vrati
Odpovědět
Profilova fotka
Si děláš srandu.... že bych cinkla do Belly? ;-) A to čoko si musíš sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tu ti nachystaji taky oni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ta už je v ceně? Za těch 500,-? Furt otravuju, co... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, tak to nevim :-( Ale i kdyby nebyla, tak je to porad dobra cena, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No........ já kdybych ji za 1300,- koupila, tak myslím, že ji za 1000,- prodám. Čokoláda stojí asi 700,- za 2,5 kg, což obvykle stačí.... Takže pokud bys neměla čoko v ceně, tak já oproti tobě 2 stovky ušetřím :-D No, každopádně mám dilema... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
oki, holky ja dneska uz musim valit. Treba mi to casove vyjde a pujdu taky konecne do solarka...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no nezkoušela...jsem to nějak pořád odkládala a najednou jsem zjistila, že mám nejvyšší čas ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si v listopadu taky myslela, že mám čas aspoň do února... ale preventivně jsem si zavolala do 3 salonů, kdy mi doporučují zkoušku - a všude mi řekli, že HNED! Takže jsem ztratila iluze o 3měsíční hubnoucí kúře před zkoušením šatů a šla na to hned :-D Tak jsem zvědavá, těším se na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci zkusit asi tři salony...průběžně sem budu dávat fotečky. Já jsem to zdržela taky právě kvůli hubnutí...no něco málo se podařilo, ale ještě by to chtělo...přinejhorším mi ty šatky zaberou ...
Odpovědět
Profilova fotka
No mě tak do 14 dnů dorazí ebay šatičky x-) doufám :-N :-D a tím by byla nevěsta komplet :-) Teď budu muset dotřídit, co chci za dekorace a objednat, aby to vše přišlo a co by nebylo, abych sehnala jinde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: to je dobrej nápad...nemám dneska v práci nic moc co dělat, tak si budu dělat seznamy co mám a nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat-ježiši kriste, teď si čtu o tvé Barušce :-( Lezou mi slzy do očí a mám z toho husí kůži, protože jsem si vybavila moje vzpomínky na mého pejska.... Je mi to moc líto !!! Pokud můžu doporučit, tak si kupte druhého, aspoň to trošku zmírní to období smutku a tesku... Držím palečky, aby to brzy ustoupilo a v srdíčku bude pořád s vámi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, omlouvám se, že jsem vás nepozdravila, ale ta zpráva od Kat mě dostala. Tak vás dočtu, až dojdu z obědu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?