Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odpo jdu na masáž a taky na solárko, tak se těším x-) Pošlete mi prosíííííím ten kalendář :-.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-pošlu, jen omluv kvalitu, fotila jsem to bez blesku a ještě večer.... sili-pošlu ti ho !!!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já na tebe nemám mejlovou adresu,japato??? Prosím písni mi ji... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký kalendář x-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.reifova@centrum.cz :)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-kdyžtak mi písni, jestli ti to přišlo. Když jsem zadávala kontakt do adresáře, tak mi to hlásilo "neplatná emailová adresa"
Odpovědět
Profilova fotka
mám to tu! a je to krásný prádlo, romantický ;-) Ale já budu potřebovat něco hladkýho..... kdo by řekl, že pod krajkovýma šatama bude vidět spodní prádlo :-( musím mít fakt něco nenápadnýho, no....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já myslela, že ty kalhotky, jaké mám já zepředu, bys mohla mít takové i zezadu. Jsou hladký ze předu, tak kdyby jsi sehnala něco hladkýho i ze zadu, tak si myslím, že to můžeš mít. Nebo pak jenom takové ty 3 šňůrky.:-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-co něco takovýho? :-N http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/t...
Odpovědět
Profilova fotka
wooooow!!!!!!!!!! No tak ty sou teda hustý x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vidim na něco takovýho: http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/m... a koukám, že jsou i v Brně - musím to omrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jojo, přesně to jsem měla na mysli !!!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.luxusnipradlo.cz/eroticke-... woooow
Odpovědět
Profilova fotka
sááákryš, no to by Michal koukal :-D ale o svatební noci ze sebe shodím šaty a lehnu a budu hned tuhá... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jen ta velikost... nevím, kam bych dala prsa a vůbec :-N S je fakt málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je naprosto perfektní prádlo ;-) Pro svatební noc (a nejen pro ni ;-) jako stvořené. Škoda, že prodejny jsou pro mne z ruky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - dyť to je netový krám, můžeš si to objednat až pod nos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, ale to asi nerisknu - velikost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to je moc krásné, ale asi dopadnu stejně jako marrei... :-D Jo a prsa ti klidně pohlídám.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jsi hodná, nabídku využiju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jsem tu jen na skok... včera mi umřela Bára :-( Ta operace,na kterou jsme ji včera vezli ukázala,že má nádor na vaječníku,děloze a postupující metastáze na dalších orgánech. Když byla pod narkozou,doporučili nám,že to je na injekci... ani si nedokážete představit,co to udělalo s mým chlapem,v životě jsem ho neviděla takhle brečet... děsný a člověk nemůže nic dělat.. museli jsme ji tam i nechat,já jsem si ji chtěla nechat v paměti takovou veselou.... furt jen řvu... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koukám z okna do prázdného kotce... mám doma její obojek a furt se s tím nemůžu smířit... |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zase mizím... uvidíme se tu zítra.... do práce jdu až v úterý.... pááá děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: to je strašný! Úplně mi běhá mráz po zádech...ale myslím, že je to lepší než by jsi jí pak viděla se trápit, kňučet...to by Ti rvalo srdce ještě víc! Čas všechno vstřebá...uvidíš! Drž se... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, co na to říct, je mě to moc líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A teď tu bulím. Ach jo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
100 8-) Rybka 101 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...taky mi vyhrkli slzičky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: to je mi moc lito ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vsechny zdravim, pridala jsem do albicka oblek, tak muzete kouknout a okomentovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?