Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My už jsme zaplatili 1000 jenom za to, že to chceme mít v sobotu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak tak premyslim, zlata Lisen
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem je našla...jsou v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, moc hezký, to jsou 3 stejný pruhy? Nebo je ten prostřední matnej? A proč by tam nešly vyrýt jména? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten prostřední je matnej...my to taky viděli jen na obrázku, ale moc se nám líbily... Vyrýt jména tam jdou, ale musí na to mít nějáký speciální stroje - chirurgická ocel je tvrdší oproti zlatu. Naštěstí už jsem tady v Praze našla dva, který to vyrývají, tak to asi bude bez problému :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte holčinky! Dnes jsem v práci fakt nestíhala. Marrei - ten osypaný dekolt je alergie na slunce. Zkus si koupit rozpustný vápník, pomáhá to ;-) Já jinak na solárko chodím už od ledna, takže barvička se vybarvuje x-) Prio - prstýnky super! A za cenu se nestyď, ale buď hrdá, jak umíte nakupovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - díky za radu, vápník koupím... jsem měla fakt strach, abych se celou svatbu jen nedrbala, mám přece jenom hlubokej dekolt :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mar - dej si pak pauzu od slunce vždy, když se to objeví. Stačí chlad a stín a zmizí to. Hlavně nedrbat! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
102 8-) Rybka 103 8-) woooow :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mně solárko nedělá dobře, bolí mě po něm hlava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem včera poprvé byla, je to supr :-) tak snad to bude do 3 měsíců na mě vidět....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei - tak to Ti přeju, že se Ti to líbilo :-) Budu spoléhat, že bude svítit sluníčko a chytnu trochu barvu, jinak má obvyklá je zdravá lesní :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nějak vás nestíhám... :-( Na solárko se také chystám, začnu koncem března, snad do června chytnu barvičku?! Ale neměla bych mít problém, po 5 opálení to už na mě jde vidět. Sili-my už půjdeme pod 100-ku?! Bože... =-) Sili, jak často v týdnu chodíš na to solárko?
Odpovědět
ahoj holky jsem na skok, nic nestíhám nemám čas na přípravy :-. :-. :-. máte se? nemám ani čas vás dočítat tak se blbě ptát :) papa já zase letím
Odpovědět
Profilova fotka
prio - ty prstýnky jsou moc hezké a polštářek také. Kolik Tě polštářek stál, smím-li se zeptat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
101 Rybka 102 8-) Majky - zezačátku jsem chodila jednou za 2-3 dny, nyní už jen 1x týdně na udržovačku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky berušky. :-) Už mám spodní prádlo na svatbu, juchůůůůů :-D Sili-jojo, taky tak chodím. Dnes chci jít poprvé a pak si to taky budu jen udržovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no kalhotky a práskačku mám taky, ale noční košilku na svatební noc nemám.... :-| Jo a nezabudni na krémy!
Odpovědět
Profilova fotka
sili-no, to taky ještě nemám.... :-( Ale už mám slíbené přes kámošku, která dělá dilerku a vozí prádlo do salonů a do obchodů, že koncem dubna má vyjít nějaká nová kolekce košilek atd...tak si od ní hned něco pořídím...i když si říkám, že to stejně na tu svatební noc nebude až tak moc velká potřeba ... :-D Ano mami, neboj, krém mám v solárku schovaný ještě z minulého roku, tak snad nebude smrdět a bude mít konzistenci krému...?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, tak jsme si včera vyrazili do kina (na film Rodiče a děti). Film se nám docela líbil (tedy příteli hodně, mě tak normálně). Cestou tam nás chytli policajti, naměřili nám rychlost 61 km/hod , takže si přítel zaplatil pokutu = 1000,-- Kč to bylo nejdražší kino v našem životě! Rybka: polštářek mě vyšel na 270,- Kč, mám ho od kokosky tady na BRMS. No jo, prádýlko...na to jsem uplně zapomněla :-( ve čtvrtek přijede svědkyně, tak toho zneužiju a vyrazíme po nákupech :-) A solárko, myslím, že když začnu chodit až v květnu, tak to bude tak akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - tak je hodná holka :-D Taky si říkám, že košilku vlastně nepotřebuju... ale spodního kráááásného prádla není nikdy dost... a když se dá tak krááásně zdůvodnit :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Včera jsem si trochu hrála s Excelem a vytvořila jsem jednoduchý "svatební kalendář". Fakt jednoduchý, zas tak moc času nebylo :-| Co na Vás mám maily, tak jsem si dovolila poslat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě tak napadlo, že Ti sili, lezu do zelí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - já mám excelů až dost v práci :-D A koukej mi ho poslat na silente@seznam.cz :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-fíha... no to vám to kino byl čert dlužen... :-S Kdo by ty policajty tam čekal, žejo? :-N sili-a dostanu lízátko?! :-D Přesně moje řeč. Já bych chtěla nějakou košilku s kraťáskama na spaní, abych to využila i na potom. Nejradši stejně spím ve vytahaném tričku. :-) Ale mám jednu soupravičku (taky od té kámošky) je to košilka a k tomu kraťásky, ze saténu a je to moc příjemné. Jak v zimě, tak v létě. Tak teď bych chtěla něco podobnýho. rybka-děkuji za mejlíka s kalednářem. Jsi šikulka!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybuš - super, díky moc, hraju si s tím tady od rána ;-) Dnes jdu zase na solárko, tak se těším :-) Spodní prádlo - budu potřebovat koupit nějaký kalhotky (asi tanga) pod šaty, měla jsem na zkoušení brazilky od Bellindy, a byly vidět obrysy :-( Potřebuju nějaký bezešvý, nenápadný... nemáte někdo zkušenosti??
Odpovědět
Profilova fotka
Mar - určitě tanga. Možná nějaká hodně lehká krajka. Já mám tanga z Lormaru, ale ty asi byly vidět: http://www.beremese.cz/album/view.php... ale sedí a vypadají krásně x-) Bezešvé nenápadné mám jedny tělové z Belindy... ale název nevím :-S Já chci taky kalendááááář :-( Majky - na, tady je lízatko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já jdu taky na solárko a už se těším, dnes poprvé. :-) Určitě bych volila taky něco bezešvého. Já mám spodní prádlo od Leilieve, můžu ti kdyžtak poslat do mejlu fotku. Jo a ještě jsem chtěla dopsat, že to prádlo je neskutečně pohodlné, ani nevím, že něco na sobě mám, tanga se nikam nezařezávají a jsou pohodlná!!!! :-) sili-ty jsou krásný !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - pošli....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?