Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - u nás taky nic moc, o tom už jsem tady ale psala, každopádně cca za 2 týdny jde Michal na další vyšetření tak uvidíme, jestli se to po těch vitamíncích zlepšilo ;-) Pokud ne, tak nám doktorka říkala, že je možný, že otěhotním hned, nebo taky aý za 2 roky, tak u nás to bude hodně překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je problém se mnou.Já musela brát hormony,protože jsem jejich hladinu měla na bodu mrazu. :-| Ted jsem přehormovaná až až,tak uvidíme... minule mi to píchali přímo do břicha... no radši vám to vyprávět nebudu :-( Ještě koncem května jdu na kontrolu,dostala jsem cviky na posilování pánevního dna... doma se válím tím pádem na tom velkým balonu... jen mě trápí ta moje špatná imunita :-( Jestli budu mít furt blbý testy,tak nesmím otěhotnět.... :-( Jak mi řekli v nemocnici.... a tak předpokládám,že jak se o sebe starám,jím vitamíny,homeopatika,tak budu moci po svatbě být těhu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Katy, určitě budeme pupkovat všechny spolu ;-) Na to mám čuch! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jsem se doma koukala na stránky koníka.. a když to viděl ten můj doma,jak si tam holky vystavují fotky bříška a těh.testů... tak se tak na mě podíval a spustil: "ty tohle taky jako budeš dělat? to néé že" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo, to oni ještě neví, co je čeká :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky všem přeji abychom to zvládli ve zdraví !!!!!!!! kat-no to ještě já na koníkovi tak moc nebyla... ale až tam vlezu,tak Luka asi budou odvážet, si myslí, že to BRMS svatbou skončí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na koníkovi je totiž sestra naší společné kamarádky a tak Muchlínek koukal na ty fotky a nestačil se divit :-D Co ten tam toho viděl.... :-D Hlavně machroval nad fotkou ultrazvuku,že jako "tady vidím hlavičku,tady nožičky,ručičky,nos.." já valila oči... a on samozřejmě viděl prd :-D Moje mamka mě nazvala šílenou,když jsem začala v prosinci se zařizováním na svatbu.. prej že jsem šílená,co blázním tak brzy :-D Když jsem jí řekla před 14dny,že jsem zajednala restauraci na oběd,tak mě opět nazvala prdlou :-D Vysvětlila jsem mojí mamince,že díky mé snaživosti ona a další rodinný příslušníci nebudou obědvat na zahradě guláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy zase jedete dneska...jsem se teď tři hodiny zasekla na tvoření mého popisu práce..už aby byli čtyři!!!! My bychom chtěli miminko hned (teda já až po svatběm přítel už tak před třema rokama) :-) Z dvojčat byla babička a jsem jim do rodiny hodně podobná...tak uvidíme. Chtěla bych děti tři, ale to taky záleží na penízcích :-( Jsem ze včerejška na dnešek hlídala synovce, to je tak nádhernej kluk, že nebejt mu 7 měsíců tak nevím, nevím... :-D :-D :-D My o víkendu začínáme zas budovat - konkrétně budu natírat traverzy proti rezi co přijdou pak na balkon! A taky se už dneska docela těším domů, s tím prckem jsem toho moc nenaspala ...jen se otočil, zakňoural...hned jsem byla na nohou.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-dělal si z tebe srandu?! :-D A ty mu to baštila :-D :-D :-D A s mamčou to je kapitola sama o sobě :-D :-D Ještě, že moje mamka zařizovala koláčky už v červenci, kdy jsme jim o svatbě řekli... :-N priori-ale stojí to za to, vid? To probouzení se k mimišku... myslím, že si toho užijeme až až. Holky, všem krásný víkend !!! A Kat, tobě krásnou dovolenku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zpátky z pohovoru a rozhodla jsem se, že to dál zkoušet nebudu. Není to práce pro mě a už vůbec by mi nepomohla od mých zdravotních problémů. Spíš naopak. Ale životní zkušenost dobrá :-) Takže teď můžu začít plánovat brzké otěhotnění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holky!!! Teda poledne :-D Kde jste kdo?? Ještě 103 dnů !!! Rybka 104 ;-) Za chvíli budeme moct i stříhat metr z Ikea ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - držím pěstičky na mimčo, a už je nějaká příprava? Kys. listová a tak? Já jsem přes víkend zvládla vytvořit jmenovky, ale řeknu vám, daly mi zabrat víc než vývazky 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei: Ja jsem tady. Nejak se mi nechce nic delat, tak se divam na albicka. Je neco noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Myi. Nám v práci spadl server, a správce sítě s tím jaksi nemůže hnout. Takže to vypadá dneska na pěknou nudu, ještě že je BRMS :-D Prý to nepojede celý den, možná tak pošta, ale na síť se nikdo nedostane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam dneska nastesti volno, ale za to jsem mela cely vikend pracovni
Odpovědět
Profilova fotka
No fuj, to se dělá.... ? Můj drahý se po 5ti letech vydal na brusle, tak jsem mu dělala záchranku :-D Jooo, nemáš zkušenosti se solárkem? Já tam asi dnes večer poprvé půjdu...
Odpovědět
Profilova fotka
chodila jsem a zase zacnu, nejak nestiham, ja jsem naprosto se solarkem spokojena. Chodim dole u kostela
Odpovědět
Profilova fotka
Jako do Bodysunu? V Bystrci na Obrovského?? Já takyyyyy!!! Hele, kupovala sis ty jejich opal. krémy, nebo stačí nějakej obyč??
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si kupovala u nich krem, bylo to fakt lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
jako že se rychleji opálíš?? Já jsem si spíš chtěla koupit nějakej na citlivou pleť - poslední 2 roky se mi stává, že stačí být pár minut na mírným sluníčku bez krému a objeví se mi fleky v dekoltu, který hrozně svědí.... nevim, možná nějaká alergie :-( V čem jsou ty jejich krémy lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rychleji se opalis a dyl vydrzi. Maji i sacky n jedno pouziti, tak zkus nejdriv ten a uvivdis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky, mám radost!!! Dnes jsme byli zaplatit poplatek na matrice, vyplnit tu žádost (sice matrikářka byla na pěst, ale co...teď jí uvidím až 28.6. :-))) A na zpáteční cestě jsme se stavili ve zlatnictví a vybrali si snubáky! Nejdřív to vypadalo na zlato a nakonec je to chirurgická ocel, ale vypadají moc pěkně :-) Hurrráááá
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - foto!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio- taky chci kouknout
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: zkusím je někde najít...ty jo, ale byli strašně levný = 330,-- kč /ks až je mi to blbý, že jsou tak levný :-( jen nevím jak a hlavně kde do toho vyrýt jméno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - proc blby? Kazda koruna, ktera se usetri je dobra, ne? ;-) A pokud to nebyl puvodni zamer, tak to blby neni vubec. Proste ste si vybrali, co se vam libi qa navic je to jen za pusu. Ja bych v tom problem nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - já mám oznako zadara a taky mi to není blbý :-D hlavně, že se líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci taky neco zadarmo!!! Jen porad za neco platim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nechci vidět, kolik si řeknou za obřad na zámku :( Bojím se, že kolem 5 litrů....
Odpovědět
Profilova fotka
Ju, tak uz vim, co mame zadarmo. OBRAD!!!! Aspon neco :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?