Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona tam přestane být legrace až tam bude na začátku 1 a pak už jen dvě čísla.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-D majky82: na ty stránky už jsem také koukala :-( . vůbec tam nejsou :-( prolezla jsem vše co se týče La Sposa a paní se nejspíš spletla, podle mě jsou to Marys Bridal, ale měla jsem pocit že paní sama ani nevěděla jakou značku pujčuje :-( to ale nevadí, hlavně že se vnich cítím pohodlně, jsou strašně lehoučké a mam z nich obrovskou radost. Alespoň to v ten den D nebude překvapení jen pro ženicha a vám je holky ukážu až po svatbě ;-) vždyť tu přeci budeme i potom spolu a budem si vyměňovat zase zážitky ze svatby ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko - no samo, se musíme podporovat před i po. Uvidíš, jak nám budě těsně před dnem D oooouzko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-přesně, to nevadí, že jsme jich my neviděly, důležité je, aby ty sama ses v nich cítila v den D jako princezna a hlavně pohodlně !!! A pro nás to bude překvápko !!! :-) Jéjé, to bude chaosu týden před svatbou, snad mi vyjde čas na to, abych tu s vama pokecala!!! Vždyť už teď jsem na vás závislá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Závislost na BRMS? To neznám :-D Viz počet mých příspěvků v pase :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente-tak nějak :-D :-D :-D o víkendu jsem dělala mašličky, jednu jsem dala do albíčka, ale ve skutečnosti mají jinou barvu, než na té fotce ]-( Můj Luky už mi říká "závisláku" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si vývazky nechala udělat od jedné holčinky zde, na to fakt nemám nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi kdybych si je nechala poslat, tak udělám líp, jsem myslela, že to bude hračka, ale udělat stejně mašličky... to dá pěknou fušku !!! :-| Ale aspoň každá mašlička bude jedinečná!!! Obdivuji ty holky, které mají v albíčku jednu mašličku jak druhou !! Fakt jsou to šikulky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ty, co mi Mareka poslala, jsou jak podle šablony :-N A hlavně nechápu, že jsem si je objednala v neděli večer a ve čtvrtek už jsem všech 70 měla doma :-N Ta holka je asi kouzelník nebo co =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to fakt smekám, já zjišťuji, že se mi očka nějak rozjíždí ... :-D Budu na tom muset zamakat víc !!! A Mareka ještě pracuje a toto má bočáka??? Já nevím, kdy bych to pře týden stíhala?! A taky, udělám jich cca 60 a bude se mi o tom zdát i v noci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - nevím, jen jsem to zahlédla někde v albu, tak šup, našla jsem Mareku a fertig. Editka z 2008 si je objednávala u Nastynely. Rozdíl nevím, ono toho tam finančně moc nevymyslíš ;-) Mě ten jeden - co mám v albu reálné přípravy - vyšel na 4 kačky, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Silente-jasně, to už člověk neřeší korunu sem tam... Já jsem zvědavá, kolik mašliček udělám z 10 m bílé mašličky, která stála 35 Kč, ale jestli jsem na tom vydělala, nebo prodělala, to taky řešit nebudu. Prostě mě baví dělat takové věcičky na svatbu, tak jsem si řekla, proč to nezkusit.. mám pak z toho radost, že jsem to dokázala... :-) Sili a budeš vyrábět i svatební noviny?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky - už mi je jedna holčina poslala, tak je jen doupravím a přidám pár drobností a fertig ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, dneska vás nějak nestíhám.... :( Plno práce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
S těma mašličkama vás fakt obdivuju - sice nebudeme mít tolik lidí, ale asi by mě mázlo... :-) Spíš zneužiju moji nastávající tchýni - ona je vychovatelka v družině na základce a takovýhle věcičky furt vyrábí s děckama, moc ji to baví... Tak jí to asi dám za domácí úkol :-D ještě to neví... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já bych to taky nemohla tvořit, by to letělo oknem hoooodně rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, ale ty co máš v albu jsou fakt moc hezký. Já bych chtěla bílo zlatý...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ahojky, no já pracuji jak čert, nestíhám, ale hlavně, že si tu s vámi píšu... však šéfovi vidím do kanclu a když se blíží stahuji na lištu!!! :-) Silente-až uvidíš lítat kolem tvého bydliště mašličky, tak jsou ode mě!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ty, co mi přišly jsem nestihla vyfotit, ale jsou nááádherné (já mám vše na svatbu totiž uložené u našich, abych miláčka nestresovala :-D ) A myslím, že ta cena fakt pohoda. Majky - koukám z okna a zatím dobrý :-D Abych nezabudla: 227 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D až poletí, tak ti dám vědět, přes týden nestíhám nic vyrábět, tak čekej nával o víkendu... to zas bude dopichaných prstů a sprostých slov... :-D 227... ještě tak dlouho!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-mrkni do alba jaance... ta má taky lososovou výzdobu (teda mě to aspoň připadá jak lososová?!) :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, to je lososová, ale na mě už mooooc ;-) To by miláček nerozdýchal, on a tolik bílé okolo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ty ji vlastně ladíš ještě se žlutou, viď? Můj by zase nerozdýchal růžovou... nedejbože, kdybych ho chtěla narvat do růžové košele, nebo kravaty :-D Tu lososovou jakž takž zkousl. A budeš mít na stole vlizelín, nebo pruh nějakého toho ubrusu???
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - klasický pruh, nejsem na novoty a složité vymýšlení - takže bílý ubrus, uprostřed lososový pruh, doladěno lososovými ubrousky a na tom všem různě cetky ze žluté a bílé, popř. kapka oranžové. Ale s citem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-taky bych si to tak představovala... přes bílý ubrus jen nějaký pruh, nebo trošku ten vlizelín nakrčit, ale nevím, jak velké ty stole budou, takže se budu zařizovat až to uvidím. Ale jak píšeš, všechno s citem, nechci taky, abych to měla přeplcané !!! Po novém roku půjdeme složit na zámek zálohu 5000 Kč na hostinu... to je hrozné,jen samé zálohy a člověk už v tom má peněz a nic pořádně nemá!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - Vy budete mít hostinu na zámku? To by Vám měli nabídnout i výzdobu v různých barvách... =-) Nenabídli? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to se jmenuje hotel zákem - není to přímo někde na zámku... (mám to vyfocené i v albumu) Ještě jsem tam s paní nemluvila ohledně výzdoby. Myslím si, že určitě nabídnou, kamarádka tam měla také svatbu a výzdobu ji udělali. Druhá kamarádka ještě za výzdobu zvlášť platila 3000 Kč, takže jsem si říkala, že kdyby mi nabídli jen omezené množství barev na výzdobu, kde nebude lososová, tak bych si výzdobu sehnala a udělala sama....
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no ať ukážou fotky a uvidí se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-dívala jsem se na net a našla nějaké počteníčko ohledně svateb, tak jestli to nemáš pročtené, mrkni na to ;-) http://www.mojeparty.cz/index.asp?men...
Odpovědět
Profilova fotka
Tyýýýjo, zajímavý shop! Ty konfety jsou dobré!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?