Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje Katy, tak věřím, že to bude OK a že jí ta operace pomůže... my máme 8letýho kavalírka a nedokážu si nic takovýho představit.... Držím pěsti!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak to držím palečky, dobře, že jdete už dnes, čím dřív, tím líp. Naše čubička loni rodila císařem pět štěňátek, děsně jsme se o ni báli, jeli jsme s ní přes město snad 200/h, páč porod trval už asi 3 hodiny a ona neměla už sílu tlačit. A vše v pohodě a rychle se zotavila. Tak budeme na Tvou hafinku myslet a neboj, ona to zvládne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: Drzim pesticky, at to dobre dopadne. Verim, ze to tak bude. Dneska doktori dokazi zazraky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-vím, o čem mluvíš. Já měla od svých 7 let fenku pudla. Pak se o ni starali prarodiče, museli jsme chodit do práce a jednoho dne jsem k nim přišla a naše Dollinka jen ležela na pohovce. Měla úplně vřelé bříško, zapálené cecinky. Jeli jsme s ní na veterinu a tam nám doktorka řekla, že má nádor v celém těle a než aby podstoupila nebezpečnou operaci, protože měla ještě šelest na srdci a nemohla by to přežít, tak ať ji necháme utratit. Bylo jí 13 let. Už je to 7 let, co ji nemáme, ale doteď se s tím nemůžu smířit. Nahrazuje mi ji naše Shawneečka (fenka bígla, kterou jsme pořídili Lukovému taťkovi, když šel do důchodu) Úplně ji zbožňuji, to co dělá semnou s nikým jiným nedělá, takže si říkám, jestli pak to není znovu narozená moje Dollinka...?! :-) Já bych za psy dýchala a za tu naši 2x, nepřežila bych aby se jí něco stalo, ale jak to tady čtu, to asi žádná z nás, která máme, nebo jsme měli psa. Proto budu na tebe a hlavně na vaši fenečku myslet a posílat jí hodně energiee. To zvládne, je ještě mladá a uvidíš, že na svatbě už s vámi bude v pořádku !!! Drž se Kači, vím co to je, takže tě úplně chápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - v kolik tam jdete? Majky - jj, my máme doma pejsky tři a jsou to moje miminka nejsladší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
DĚVČATA DÍKY VŠEM ZA PODPORU !!!!!!!!!!!!!!!! Já už jsem Barče udělala i ozdobný svatební obojek... ona je fantastická,nechala by na sebe navlíknout cokoliv... ;-) Je jak já ;-) Ještě že mám dovolenou příští týden... vezmeme si ji s sebou pak na hory do chalupy.... dyť to je jako naše dítě... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nasi maji pulrocni fenku. Dovedla jsem jim ji v den, kdy jsem se stehovala k Ladovi. Ma jen "obycejnou" kylu, ale hrozim se dne, kdy pujde na operaci. Navic si pamatuje, ze jsem ji privedla domu ja, takze jsme fakt nejlepsi kamaradky.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bylo hrozně i když jsme byli s naším pesanem na čištění zubů ultrazvukem - když mu píchli narkózu, tak jsem ho měla v náručí a on tak pomalu přivíral oči a tuhnul, těžknul mi v náručí.... hroznej pocit ale pak ta radost, když se na mě vyřítil z ordinace, to bylo super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jo to ti věřím. Kdyby někdo cizí viděl mě, jak mluvím s naší bobiškou Shawneečkou, tak mě zavře do bláznince.... dyť já se nejdříve ptala v restauraci, jestli tam můžou pejsci, jinak bych tu svatbu bez ní ani neudělala... :-) kat-a uvidíš, jak jí bude pasovat na svatbičce ;-) Bude to tvoje družička... :-) myi-to je jak já s tou naší. Když jsme ji vezli z Ostravy až skoro od Polských hranic od rodiny, tak jsem ji celou dobu držela v náruči já a hladila ji. To měla 2 měsíce. Kousala mi vlasy a všechno, co jí přišlo pod ruku... :-) Navíc jsem si ji naučila tak, že jak přijdeme k lukovým rodičům, kleknu si, ona na mě vyleze, přední packy mi dá na ramena a začne mě celou pusu olizovat... :-N celá rodina se na nás pak dívá. Je to takový náš rituál a dělá to jen mě. My ji budeme muset nechat vykastrovat, ale nedovedu si představit, že do ní někdo bude řezat a že vlastně ji uspí atd... na jednu stranu to chceme, ale na druhou stranu, je to moje mimiško, tak se o ni bojím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mojí malé jorkové trhali loni v létě zoubky, dostala narkózu a šli jsme do čekárny čekat, až to zabere. To bylo hrozné, jak mi vadla v náruči. Jsem pak zaklepala na doktora, že už jsme uspatý, položila jsem ji k nim, ale ona jako by vycítila, že odcházím, tak se začla malátně zvedat. No skončilo to tak, že jsem ji držela celou dobu za pacičku, dokud opravdu neusnula. Pak jsem hodinu chodila kolem veteriny a nakonec si ji konečně mohla vzít. Byla ospinkaná, ale očička se jí na mě smála. Je to můj největší mazlíček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jojo, mě stačilo, když jsme hlídali týden tu naši bobišku a dostalo se jí klíště do ucha a ona si na sebe od nás nenechala šáhnout, tak jsme museli na veterinu, protože to už měla pěkně napité a tam jsme si museli na ní vší silou lehnout a držet ji, jen kňučela a fuňěla... fuj... hrůza. Pak měla ještě klíště v jazyku...taky dobrý....!!! :-S sili-já mám úplně slzy v očích... ;-( to ti věřím a úplně to s tebou prožívám, jako by to dělal někdo té naší princezně. Holky, ale jsme to tedy pejsařky!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - tak s těmi klíšťaty to je dobrý! My vždy stříkáme Frontline a docela to pomáhá, doporučuji ;-) Ale na jazyk stejně nic nedáš :-D No mě na těch zoubkách bylo hodně ouvej..... hrozně jsem se o ni bála, bylo to poprvé, kdy byla někde od nás pryč... byť jen na hodinu... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili-ona měla i obojek proti klíšťatům a nastříkaná byla taky (sice už nevím, jakou "vůní" :-D ) ale stejně jich vždycky pochytáme. Minule měla jakoby v tříslách, tak ji Luk držel opřenou o sebe a já to tahala tou pinzetou, třepala jsem se jak osyka víc, než ona, oči zaleté slzama a furt jsem jí říkala "shawneečko vydrž, promiň, já tě nechtěla zatáhnout" ... :-D A na tom jazyku jsem na to přišla, když mě olizovala a já vycítila že tam něco má. Pak jsem lítala a křičela po baráku "ona tam má klíště" všichni, ať nevyšiluji, klíště na jazyku...no a nakonec se divila i veterinářka, když jsme tam zase s ní přijeli... :-D No mě Shawnee usínat po narkóze v náručí tak to je jakoby umírala, asi bych zešílela ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ted byl za mnou v práci pan veterinář,tak jsem se zděsila,co se děje... a měl pro mě naštěstí dobré zprávy... odběry krve Barušky jsou v pořádku... zkusíme to nejdřív přeléčit antibiotikama,budu jí to muset píchat a příští týden se uvidí,jestli ji bude operovat.... ale sám nám doporučil,že by jí nechal odoperovat,aby se jí to při každém hárání nevracelo..... jestli jste slyšely nějakou ránu kolem sebe,tak to mi spadl kámen ze srdce......... :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No supééééér!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: to čekání,to čekání je vždycky nejhorší.... :-( Uf.... ;-) Mám takovou radost, že jsem se vrhla do utrácení... objednala jsem zase nějaký věci na dekoraci stolu...pro družičku něco... budu jí zdobit doma košíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jj, tady to bouchlo hoooodně :-D Tak to je super! Uff, to jsem ráda! Nikomu bych nepřála koukat na pejskovou usínající do narkozy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
silente: já byla u toho,když nám uspávali pejska v červenci... :-( ... měl nádory na plicích a tak to pro něho bylo nejlepší, byla to ale katastrofa.... ještě ted si nemůžu prohlížet fotky ani videa... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - |-|
Odpovědět
Profilova fotka
otočme list, jedeme dál.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-já už ti zase písla do června... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno holky...jsem si dneska musela přivstat, protože mě v práci čeká spousta úkolů a odpoledne jdu hlídat mimčo švagrový. Už se na toho jejího prdíka moc těším...to je tak krásný miminko (velký hnědý kukadla po mamině, tvářičku jak panenka, ale zlobí jak...no prostě kluk :-) Včera jsem manžílka přemluvila a vyrazili jsme se podívat na nějáké snubní prstýnky, ale všude mají jen zlato :-( Sice v jednom obchodu měli nádherný kousky (z bílýho zlata) ale mě se na ně nechce dávat 12 nebo kolik tisíc, když ho pak Davídek bude nosit třeba rok....nevím :-( Na kolik vyjdou prstýnky vás?
Odpovědět
Profilova fotka
107 8-) 108 Rybka :-D Prio - já nemám vůbec představu, ještě jsme nikde nebyli. Bude nám je dělat kamarádka podle našich představ, tak jsem zvědavá, kolik budeme nakonec platit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abych nezabudla - troška zimního ladění... naše fotečky z hor: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Al...
Odpovědět
Dobré ráno holky, priory, nás vyšly na 9500 bílé zlato.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prio, my jsme měli vlastní zlato (tchýně vybrala pokladničku :-D ), takže nás ty naše vyjdou jen na 3500,-..... ale my teda chceme žlutý zlato.
Odpovědět
Profilova fotka
Téda Silente, museli jste se mít úžasně, úplně ti závidím :-N Ten ledovej palác byl super! Já toho svýho nikdy na lyže nedostanu, ale on mě zas nedostane na brusle, tak to máme vyrovnaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny priori-nás vyjdou prstýnky cca na 7 500 Kč možná 8.000 Kč, (z bílého zlata) taky jsme vybrali doma zlato (moje mamka měla ještě snubáky když se brali s taťkou) a protože jsou rozvedení, tak mi je dala spolu ještě s nějakým zlatem, a paní nám řekla, že budeme možná doplácet jen 3 000 a nebo že to pokryje celou částku těch snubáků, no nevím, čekám, až budou vyrobené, pak kdyžtak dám přesnou cenu.... :-) Sili-ty jo, to je paráda !!!!!!! Závidím, bych jela lyžovat do tak krásné přírody v raně !!!! :-) Jsi mě teď jen nalákala na nějakou dovču, tak tu slintám, protože do svatby žádná dovča nebude, budu muset počkat, až na tu svatební cestu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ten náš apartmán má i své stránky ... mrkněte: landzauber za to dejte at my bydleli vždy v tom Abendbrot.... x-) Marrei - mě miláček učí lyžovat :-N Proto to moje sranda vybavení.... vesta, přilba, důkladné brýle :-D Já doma vyhrabala svůj první snubák, tak ho dáme taky protihodnotou :-D To vědět můj ex, tak se po.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že jsme asi koukali na nejdražší prstýnky pod sluncem :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?