Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-botičky nádherné, perfektní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, já jsem taky brňák, šaty mám z Belly, ale nejlepší pocit jsem měla ze salonu Orfea. V salonu Naïve byli taky moc milí. V Belle to jsou profesionálové, ale takoví chladní, neosobní.... ale jako stěžovat si zas nemůžu ;-)
Odpovědět
a co ostatní salony, byla jsi ještě někde?
Odpovědět
a jaké mají v orfee ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Víc info mám v albíčku. Pak jsem byla ještě v Pronuptii a Exclusive. V Exclusive nemůžeš fotit, takže velký mínus. A v Pronuptii byli taky milí. V Orfee byly šaty co jsem si vybírala v rozmězí 7000 až 10000,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: mas to tam
Odpovědět
myisiska: jo, jo, díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Majky, jak dopadly prstýnky???
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-chi prstýnky dopadli tak, že to byl jen sletovaný kroužek bílého zlata, vypadalo to jak "matička" :-N :-D ještě tam nic nebylo vidět, ani žádný mat a lesk ani kamínky nebo rytina... :-D šlo tam hlavně o tu velikost, aby nám to nemuseli předělávat znovu, když do toho budou rýt nebo matovat ho...takže jsme si ty "kroužky" dali na prst, řekli dobrý a jeli jsme dom. Ale i tak se mi moc líbili, už jde vidět, že chytají nějakou podobu našich prstýnků. :-) Až je dostaneme, tak je budu pořád zkoušet, až z toho ošoupu tu rytinu zevnitř. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vás po krátké pauze :-) naivně jsem si myslela že tu s vámi budu moc být každý den, když jsem se vrátila do své staré práce, ale vůbec nestíhám :-( Dneska nebo zítra budeme mít ve zlatnictví hotové prstýnky. už se na ně strašně moc těšíííííííííííííííím :-) majky: prstýnek si máš vyzkoušet jen jednou ve zlatnictví, zda je v pořádku a pak až ve svatební den :-) jinak to prý přináší smůlu :-( takhle to do mě hučí známá. Asi mají strach že se nevezmem a oni se nebudou moc opít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-ahojky !!! Já ti ty prstýnky tak závidím !!! Už bych je taky chtěla mít doma. :-) No tak to já už porušila. Nejdříve jsem si vyzkoušela vzor prstýnku, který nám paní udělala ze stříbra, abychom viděli, jak prstýnek (z obrázku) vypadá ve skutečnosti teď jsem ho zkoušela po druhé, aby věděli velikost a pak ho budu zkoušet, až bude udělaný úplně, takže já radši, abych se nevdávala?! :-D :-N a dnes to máme, tramtararaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 109 8-) Rybka 110 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: takhle je ještě můžeš zkoušet. ale pak až je budeš mít doma uplně hotový tak prý už ne ;-) já na pověry nejsem, ale co kdyby :-) já bych si ho nejradši nasadila hned a ukazovala ho jako Mařena v slunce seno když si Blažena představovala jak si ji Venca bere :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čest všem.... jsem dnes opět v jednom kole a nestíhám ani si odskočit na záchod,jak mě tu mořej ]-( :-D Příští týden mám dovolenou a tak se těším,že do středy budu na horách a pak budu mít dva dny na zařizování kolem svatby... za normálního chodu v práci to totiž nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-jojo vím :-D :-D :-D já bych ho taky tak nejradši ukazovala... no to je dobrý... :-D :-D :-D On ho stejně sebere Lukáš a někam ho zamče a veme si klíček. Říkal mi, že ho dá ke svojí mamce ... :-N To jsem se úplně zhrozila :-D :-D :-D V žádném případku !!!!!!!!!!! Ta by to ukázala všem, nic, zaveze se buď k mojí mamce nebo babičce :-D kat-čest pest !!!! :-) Já taky ještě nebyla si odskočit.. tak jsme dvě. :-D Jé ty se máš, já už tu dovolenou potřebuji jak sůl, ale pořád šetřím dovolenku na svatbu. Sice mám 25 dní dovolené, ale říkám si, co když by se hodila na nějakou tu svatební cestu?! Ale určitě si taky vemu některý pátek volno a prodloužím si tak víkend. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: to by si Jarda moh zkusit mi ho někam zamknout :-) ten musí být na dostupném místě abych ho mohla chodit okukovat :-D
Odpovědět
Ahoj holky zdravím po pár dnech, tak jak se máte? už zase něco nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já mám ještě 35 dní dovolený asi :-D Já už potřebuju volno nebo mě tu jebne :-D rejli: u mě je novýho asi to,že vůbec nic nestíhám :-D ale dalo by se říci, že se nám už "narodilo" svatební oznámení. KOnečně jsme vybrali ten pravý návrh... uf... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holčiny, tak já taky hlásím mírný krok vpřed :-) dneska se mi ozvala holčina co nám bude dělat svatební oznámení :-) takže si s mým nastávajícím od rána přeposíláme maily s návrhama, abychom se konečně sjednotili a mohla jsem ho objednat :-) Kat: hlavně se nestresuj! i když naprosto Tě chápu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, u mě je novýho to, že nám přišla kalkulace na kytí, je kapku vyšší, než jsme doufali - 5900,- káčé, ale je tam počítáno s horší variantou - kdyby nebyly v červnu v ČR minikaly a musely by se dovážet z ciziny.... Tak uvidíme, jsem fakt zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-dát si ho do vitrínky a chodit oprašovat prach... :-D rej-čauky, no já taky nějak nsestíhám, dělám si komplet celou výzdobu sama. v sobotu se chystám do Olomouce do svatebního obchodu Caxa vybrat "losososovou" organzu :-D a jestli ji neseženu, tak mě asi taky jebne jak Kat !!!:-N kat-to chce klid, i když já si asi tou svatbou uženu vředy.... :-D priori-tak to gratuluji, každá vlaštovka se počítá !!! ;-)
Odpovědět
:) tak koukám že je to ted všude stejný, u nás se to taky nějak zastavilo na bodě mrazu, všechno máme rozpracováné, nic ve finále, nic rozhodnuto.... tak se přidávám do klubu jeblých :-D Majky: málem jsem tě nepoznala na fotce v profilu :) trochu mi na ní připomíénáš Lucku Benešovou - herečku :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tady to vypadá na konec světa... tma a nikde nikdo.. to je jak ve filmu JÁ,LEGENDA :-D :-D Taky budu v celým městě sama,až potáhnu za chvíli domů.... :-D Jdu s hafanátem ke zvěrolékaři.. domníváme se,že naše Baruška (Bernský salašnický) je těhotná (otec neznámý) :-D .... doufám,že to tak nebude :-D Pá děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
rejli a kat- nové fotečky... ?! :-) šuší šuší paťuje !!! :-) rej-jé, no tak to jsme tady samé známé osobnosti... :-D ty Pavla, já Lucie :-N :-N :-N Kdo chce podpise ???? Jinak, vítej v klubu... :-) Kat-ty jo, štěňátka, tak teď nevím jestli mám gratulovat nebo ne?! :-( :-. Tak pak písni, jak jste dopadli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčinky! Jsem zpět z hor, vše ve zdraví zvládnuto :-D Přípravy na mrtvém bodě, ale v tom koukám nejsme sami :-D Majky - hezká foto a díky za počítadlo! ;-)
Odpovědět
majky si nás inspirovala :) výměnou ;-) já jí ještě změním za tu co máme na oznámku :) Silent: Ahoooj, jak si tam byla dlouho? to byla věčnost :) jak bylo? Na jaře se plány zase rozjedou, a nakonec budeme plašit co ještě všechno na poslední chvili řešit :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sili - už jsi nám moc chyběla... ;-( :-D :-D A za počítání nemáš zač, jen už jsem ráda, že tu jsi s tím mojím počítáním to zrovna slavné nebylo, ještě že to marrei někdy vzala za mě :-N rej-tak na to se ráda podívám, musíš ukázat i hotové oznamko !!! :-) No já doufám, že v květnu už budu mít všechno hotový. Jo a jinak Sili, myslím, že jsi to byla ty, která tu psala, že bude ještě zařizovat na Velikonoce, tak já se taky přidávám, jelikož letos ty Velikonoce vyšli už na březen a já nemám nakoupenou žádnou výzdobu ]-( :-(
Odpovědět
Majky oznámko ještě není ve finále...pořád ho předělávám :)
Odpovědět
Profilova fotka
108 8-) 109 Rybka 8-) Jj, Velikonoce to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky v upršené středě !!! :-) sili-počítadlo funguje na 1**** :-D Jak bylo na horách? rej-uau, tak tuto fotečku budete mít na oznamku??? Super !!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady u nás je sice slunečno,ale moji náladu to nezvedne :-( Včera jak jsme byli s naší psí slečnou u doktora,tak těhotná není... :-( má nádor v děloze... a je to tak akutní, že ji dneska vezeme na operaci.... já jsem řvala celou noc skoro.. tak že si dokážete představit,jak dneska asi vypadám... :-| To je období... v červenci nám umřel jeden pes stářím... měli jsme doma štěně jack russella,toho nám v říjnu otrávili a teď tohle u naší psí slečny (je jí 8, Bernský salašnický).. .kdyby ste viděly ty její smutný oči u toho doktora.... já byla KO... skoromuž je z toho ještě víc špatnej než já...ani jsem nemohla před ním brečet včera,abych ho podržela.... :-( Tak že dnes tu moc nebudu a raději se vrhnu na práci,abych na to všechno nemusela myslet....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?