Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-v teplákách? :-D Tam našiješ nějaké stužky... :-) Ale byt tebů, tak jdu bez gumy... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem truhlík :-) jsem je měla vyfotit už včera ... Napravím to večer... Snad nade mnou nebudete ohrnovat nos :-D , když vám řeknu, že botky stály 220,-- kč jsou do čičmonů, ale jsou naprosto úžasný. Mě přišlo líto vyhazovat tisícovku za botky, který vezmu na sebe jednou... Majky: tak to věřím, že jsi měla depku...já s tím naštěstí počítám, že si musím všechno sehnat sama a je fakt, že u pár věciček mám...kdyžtak Ti muzu přeposlat maily s nabídkou různých dekorací od jedné holčiny tady na BRMS. Má to docela levné! Marrei: šumava je taky krásná...Čechy krásné, Čechy mé.... :-D Původně když jsme mluvili o svatební cestě, tak jsme chtěli na Slovensko...a dlouho jsem říkala, že mě jinam nedostane ...ale pak jsem si představila to moře, sluníčko, pohodu a bylo rozhodnuto...Slovensko se odkládá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-klidně mi to pošli do IP, budeš moc hodná, podívám se, jestli by se mi něco mohlo hodit. Ale jak říkám IKEA to jistí a už mám i zálusk na jednu organzu, kterou jsem našla v e-shopu...tak ještě se dohodnu s Lukym a asi vše objednám. Zase si říkám, že 3 měsíce, to ještě zvládnu... musím !!!! Nic jinýho my nezbyde, nebo tam natáhnu igelitový ubrus, stejně jsme prasátka a bude to! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ale prd velebnosti...to zmákneš :-) levou zadní... :-) Do IP Ti to poslat nemohu, protože to mám na mailu, ale vlastně mám tvůj mail...posílala jsi mi to oznámko...tak já Ti je přepošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: hele,já jsem si minulé léto nakoupila botky u čangajšů za 500 kč jsem jich měla deset párů,samé balerínky... protože celej den lítám v podpatkách a pak jsem ráda za každo nízkou botu... koupila jsem si krásný bílý,ale ty jsem protancovala na kamarádčině svatbě.. nyní mám botky opět za 50kč :-D tak že doufám,že nade mnou nebudeš ohrnovat nos ty,která má botky za tak šílený peníz :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
táty přítelkyně vždycky říká, že má největší radost z toho, když koupí něco s čím udělá parádu, je to praktický, využije to a hlavně to stojí málo peněz. A vo tom to je :-D. Takže jsem splnila všechny předpoklady, tak doufám, že mi botky vydrží minimálně ten jeden večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: už jsem Ti to poslala...já budu objednávat balonky, kamínky, drť, organzu...
Odpovědět
Profilova fotka
boooože chci půl pátou nebo mě tady natáhne.. už si z okna pomalu začínám hledat strom :-D Kdyby mi dneska dal někdo kus lana,tak si to snad půjdu hodit :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-mockrát ti děkuji, už mi to došlo, až budu mít chviličku, tak na to juknu. kat-já mám taky boty za šílené peníze, ale to je jen tím, že jsem prostě potřebovala boty na podpatku a u ťamanů jsem nesehnala :-( ale nad tebou ani nad nikým bych si nos tedy ohrnovat nedovolila. ;-) Normálně nakupuju v obchodek (Lukova mamka tam dělá vedoucí), kde tričko stojí 100 Kč a pak v tom přijdu do práce a kluci mi ho chválí, jak to tričko je super, takže není to vůbec o ceně, je to o tom, v čem se cítím dobře a může to být i tričko nebo kalhoty za 50 - 100 Kč. :-) Holky, mě teď psali ze zlatnictví, že si máme dojet vyzkoušet prstýnky, než mi tam zasadí kamínky....tak jeduůůůůůůůůůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já si dělám taky celou výzdobu sama, budu mít k dispozici jen stoly, židle, příbory, skleničky a bílé ubrusy, zbytek už mám doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska budu první asi já... :) Ta děvčata, máme to za 110 8-) Rybka 111 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brííííí ránko :-) Taky se vám nechce stejně jak mě? :-S marrei-sili z nás bude mít radost, jak to tu pěkně počítáme... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, to nam to leti. Uz jen 110. Ale i tak, nedalo by se to posunout jeste kousek? Treba na 10?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Majky, hezká fotka ;-) Jinak od rána jedu jak fretka - osdouhlasila jsem hostinu+ubytování, zamluvila fotografa a domluvila na duben schůzku na zámku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - to radši nee! Nemáme prstýnky, jmenovky, potřebuju, aby mi povyrostly vlasy... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz se vdavala kamaradka, tak meli prstynky ze slamy ;-), bez jmenovek se to da taky zvladnout a kadernice jsou velice sikovne a vytvori ti krasny uces i z kratsich vlasu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, letí to letí... :-D ááá Majky, nová fotečka...hmmm sluší Ti to :-) moc!!! Do albíčka jsem uložila fotečku mých botiček :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
prio: krasny boticky, nad nima jsem taky uvazovala, pak jsem ale koupila jine. Jenze jsem nakonec nevybrala bile saty, tak jsem musela koupit jeste jedny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - jo, a botky nemám!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To už neukecáš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ja mam jedny nahradni, pujcim
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: vel.38
Odpovědět
Profilova fotka
:-S No asi by seděly.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyborne, dneska jedu k nasi do Bystrce, tak to je hodim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No víš, když já mám odpo masááááž, bůhví kdy dojdu, asi to budem muset nechat za těch 110, ach jo, smůla, co? x-)
Odpovědět
ahojky všem! myisiska: mohla bych se tě zeptat na zkušenosti se svatebními salony v brně?
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to je pech. Jsem nejdriv byla nadsena, ze mam na vsechno hodne casu a ted se mi to uz vsechno vlece. Se asi nedockam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jéééé děkuju x-) Ty jsi šikulka, valíš o sto sedum.... ;-) myi-jo, taky bych to brala, ale vzhledem k tomu, že musím sehnat komplet celou svatební výzdobu, tak bych ještě 100 dní přidala :-D priori-jé kukuju, já už se červenám jak ta moje halenka na té fotce... :-N Jdu mrknout na botky !!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky diggi-jestli můžu přidat můj názor, tak já mám vybrané šatky z Belle a jsem spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: Jasne, pisnu ti do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?