Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rybuš ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no perfetkní !!!!! A vy budete mít i koníky?! Uau :-) Nejlepší je to manželské apartmá-zdarma !!! :-N ;-) My jdeme zítra na domluvu ohledně hostiny, tak pak písnu, jak jsme dopadli my.
Odpovědět
Profilova fotka
nené, koníky nebudou, to je jenom nabídka, ale přijde mi to už takový moc připitoměle romantický :-D :-D :-D To manž. apartmá - jsem zvědavá, jestli nám ho i nějak vyzdobí :)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já myslela, že i koníci. Je to takové už nóbl, kamarádka to měla, ale oni jsou zase hodně do koňů, tak se to k nim hodilo... ale já bych to tedy taky nemusela. Snad něco vymyslí? My budeme mít taky apartmán, budeme spát v tom zámečku, kde bude hostina i obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
se to konečně trochu pohlo, já už se tak těšííííííííííííííím!!!!! :-) :-) :-) Náchodskej zámeček je fakt na kopci, to bychom ty koně uhnali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-to tak koně pod kapotou a pořádně silné !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka zdravím,jsem měla absenci.. ale vůbec jsem nestíhala,byla jsem na cestách a tak všelijak :-| Bylo vám po mě určitě smutno že :-D :-D :-D No jo,hodím se do klidu :-D Už mám dodělané konečně jmenovky... byla jsem jak to hovado od lepidla,zalepila jsem vše možné i nemožné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-no ahojky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Kde se touláš, jsem volala na policii "estébákům" jestli náhodou neví, co je s Katuš?! :-D :-D :-D No si piš, že nám bylo smutno, tedy mě aspoň hodně !!!! :-N ;-) Tak je šupni do alba, ať můžeme mrknout, nebo už tam jsou?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: dneska mám zrovna s "estébákem" rande,řeším jeden pracovně-právní problém. Ještě že mám všude takové známé,hodí se to ;-) Jmenovky musím vyfotit mobilem a pak dostat do kompu přes "blůtůt".. nechala jsem foťák na chalupě... :-| No trdlo prostě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes bychom to měli mít za 114 a Rybka 115 :-) Kdyžtak mě opravte... Sili, už aby jsi došla, mě to vůbec nejde !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
choj holky, já od pondělka nestíhám nic :( ani vás...v práci strašný, šílený...včera už jsem myslela, že dám výpověď, jaký to bylo psycho. Jinak, kdyby jste náhodou scháněli tip na výborný divadelní představení, tak doporučuju www.caveman.cz Je to naprosto úžasný!!! 1,5 hodiny smíchu v kuse :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, tak doufám,že bude dneska chvilka klidu a já budu mít čas si tu trochu poklábosit. Jinak teda tenhle týden byl děsnej,v práci katastrofa... už jsem z toho zase byla zoufalá :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kat :-) ach ty banky, vidˇ? Já už jsem tak strašně ráda, že je pátek!!! O víkendu jsem bez skoromuže, budu se věnovat kamarádkám, rodičům a hlavně si budu schánět věci na svatbičku a svatební cestu! :-) Takže za kolik to máme dneska? 113 =-) Rybka: 114 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, my jsme byli včera zamluvit prstýnky - jsou úúúúúúžasný!!! Bohužel jsem je nikde na netu nenašla... 25.3. jdeme na zkoušku, než mi tam vsadí kameny, a začátkem dubna tradááááá :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna tady řeším ty prstýnky.. my se furt nemůžeme rozhoupat... to je děs :-| My než vybereme prstýnky,tak bude po svatbě :-D Prio: kampak kampak na svatební cestu? :-) Marrei: tak to je doufám vyblejskneš toho 25.3.,aby ses nám mohla pochlubit.. i když to bude zatím bez kamínků... To moje trdlo doma říkalo,že já at si pořídím prsten jaký chci a že on si podle něho doma vysoustruží svůj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo...prstýnky...no asi už je budeme muset taky začít řešit! ... máme je vybraný (v albíčku), psala jsem jedné nevěstě co si je bude objednávat u té samé firmy co chci já, tak vyjdou na cca 1500,-- je to cirurgická ocel, ale my na to zlato moc nejsme, tak jsme i rádi, že takhle ušetříme! Kat: nejdřív to byla Itálie, pak to byl Egypt...teď zas, že bychom mohli na Rhodos..takže spíš to dopadne tak, že pojedeme "někam" na last minute :-) A kam razíte vy? Dejte nějáký tipy, kde se komu líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: co se týče prstýnků,tak já chci každopádně chirurgickou ocel,jsem na ní ulítlá,mám z ocele všechnu bižu,prtýnky,náramky... ten můj hlavně prstýnek nemůže nosit do práce,tak že ho bude nosit,jen když někam půjdeme .. .prostě "víkendovej" snubák :-D U jaké firmy si to budete nechat dělat? Že bych na ni taky koukla? Mě by zajímalo,jestli když jim ukážeš svoji představu na obrázku,jestli ti to podle toho dokážou udělat... Na svatební cestu jedeme ještě nevíme kam... ;-) Doma mi vyhrožoval adrenalinovým týdnem někde v horách... ]-( :-D Tak jsem se ho zeptala,jestli to je jeho pokus se mě zbavit už 3 dny po svatbě :-D Tak koncem srpna jedeme na naše letní sídlo do Chorvatska (Brela)... v říjnu dáme termály na Slovensku a v zimě pak Egypt.... v Egyptě se mi moc líbilo,chytli jsme suprovej lastm.do fantastickýho hotelu 4*,luxus a vyšlo to na jednu osobu se vším všudy,s taxama a palivovým poplatkem na 14tis. Ted když jsem na to koukala,tak ten zájezd stojí v lastu se vším někde 19tis :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katarinko, koukala jsem se do tvého alba příprav a ten stan...je úžasný!!! Kde jsi ho sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet: ahoj,ten stan mi půjčí můj kamarád,taky měli svatbu venku... ;-) Ještě mám domluveno z jedné firmy (www.techtex.cz),že by taky zapůjčili stan.. pracuje tam kamarád mého nastávajícího...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: je to Plzeňská firma wéwéwé . e-piercing.cz/cs/prsteny/snubni/galerie_snubni My to sice do Plzně taky nemáme uplně nejblíž, ale asi tam zajedeme, protože se nám fakt moc líbí. A nebo druhá možnost...zjistím firmu, která prstýnky z chir. oceli dělá , donesu jim obrázek a ť mi ho vyrobí. Odpoledne jedu do jednoho krámečku s těmahle věcičkama, tak tam paní prodavačku zpovídám :-) jééé, my jezdíme vždycky na letní sídlo do Podgory :-) já stejně na Chorvatsko nedám dopustit :-) svatební cesta...kvuli tomu už jsme se tolikrát pohádali :-( David chce Řecko, já Egypt...a teď babo raď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tak pak dej vědět,jak si odpoledne pořídila a co všechno jsi se dozvěděla... ;-) Já taky Chorvatsko můžu... ;-) Jednou jsme byli až v Černé hoře a tam to byla vůbec pohoda,hlavně levnější než v Chorvatsku a taky skoro žádnej Čech... Sice se kolikrát stane,že tam potkám plno známých,ale je to tam fajnovka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky. My plánujeme následující svatebku :-) V srpnu jedeme s dvěma kamarády autem tak na 2 1/2 týdne do Skotska. Hned po svatbě to vypadá na filmový festival ve Varech a ještě mezi tím bychom tam rádi vmáčkli nějaká kola nebo turistiku. No uvidíme, tohle asi necháme až na poslední chvilku. Loni jsme byli jen ve dvou na měsíc s kolem po Slovinsku a nemělo to chybu, prostě nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: ten můj,čím je starší,tak se chce pouštět do takovejch šílenejch výprav... taky na kolo... nebo na rafty někam na divokou řeku... nechápu ho... já zase čím jsem starší,tím mám o sebe větší strach.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - já jsem v tomhle taky dost šílená ;-) Jen toho mého nejsem schopná přemluvit na vodu, to se bojí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: já už toho mám docela dost zažitého,tak jsem se rozhodla,že začnu na sebe dávat větší pozor... minule mi doktor říkal,když si četl moji dokumentaci: "vy ještě žijete"? :-D :-D :-D Já jsem toho svýho dostala na vodu už dvakrát a je z toho nadšenej a v červenci jedeme znovu,už se moc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy...já vám uplně zapomněla říct, že jsem si koupila včera botičky!!! Nádherný...do špičky, s podpatkem tak akorát, nádherný...o víkendu je vyfotím a dám sem fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: no supééééééééééééééér... tak to gratuluji k botkám ;-) Pak je sem frkni,my ti je zhodnotíme :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holčiny, to je zas kulometná rota... :-D Prio těším se na botky, mě to snad taky v dohledné době čeká :-( Svatbní cesta - my jsme oba krááááásně lííínííííí ;-) , tak snad nás čeká nějaká pláž a moře a sluníčko.... nebo Šumava, jak už jsem jednou psala, když nebudou kačky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěstinky, já na vás vůbec nemám čas !!!! :-( Včera jsme byli zamlouvat a domlouvat se na přípravách ohledně výzdoby a paní mě moc nepotěšila, lososovou výzdobu nemají navíc nemají ani žádné svíčky (válec), které jsem chtěla na svatební stůl, takže jsem měla včera neuvěřitelnou depku, kde co budu shánět? Ale už jsem si tak občíhla net a budu muset objednat organzu v lososové barvičce, protože ani tu nemají, :-S takže si celou výzdobu jdu udělat podle sebe !!! :-) Snad to do svatby stihnu. priori-gratuluji k botičkám, před nedávnem jsem prožívala stejnou radost z botiček... :-) kat, rybka - ahojky prstýnků se vám zachtělo?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: těpéro,zdravím tě při pátku... ted konstatuju,že jestli se budu takhle přežírat každý poledne,tak na svatbu jdu v teplákách... budu si muset určit režim,plácám všechno možný.... váha sice nahoru nejde,ale jsem nadulá jak buřt ]-( blééééé... :-D Co se týče výzdoby,tak tu už mám naštěstí vyřešenou a ve středu jsem domlouvala s majitelem restaurace co a jak,tak že jsem nadmíru spokojená... :-) ufff... nezávidím ti to Majky... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?