Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- =-) ty vogo, tož to ten náš ji bude mít tak za 30 000 Kč :-D ale je pravda, že tito to měli na nějakých tvrdých deskách a ten náš to asi bude dělat normálně na papír?! Nevím, až zjistím cenu, tak ti dám vědět. :-) A viděla jsi tam ty létající lampióny? Jsem se divila na čem se dá všem vydělávat?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych doporučovala vzít ty tvrdý desky, když si řekneš, že to bude mít v rukách tolik lidí, ať se to hned nezničí.... A ty lampiony jsem neviděla :-D , ale je tolik blbinek, co se dají použít na svatbu... Byla jsi na té přehlídce? Kde jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím, co uděláme pak s tím albumem?! :-S No to jo, a jak už tu psala Sili, všechno, co je svatební tak se na tom dá vyrížovat nehorázné peníze ]-( Na té přehlídce jsme byli,ale jen chvíli, bylo nám tam strašné horko a už jsem nevěděla, co si mám sundat... :-D Stáli jsme po levé straně od mola, kde byli ty svatební oznamka ...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, vy už máte album na fotky koupený? My byli vpravo vzadu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem tu po delší přestávce zpět, vychrupkala jsem se pěkně, musela jsem jít kvůli Emmě na noční vystřídat kolegu, kterej byl v práci celý den. marrei: no my už album taky máme, dostala jsem ho k vánocům "místo" prstýnku. Ale asi vyberu ještě jiný, protože tohle je samolepící a s tím nemám dobré zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky samolepící nevyhovuje, máti měla jedno se mnou a bráchou jako z dětství, a nestálo to za nic, furt se to odlepovalo. Na tom velethu mi jedna paní doporučovala oboustrannou lepící pásku.
Odpovědět
Profilova fotka
myi, a kampak se hlásíš??
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu něco dělat, ve dřezu hora nádobí a potřebuju dokončit jmenovky na stůl a vývazky, mám od všeho půlku se tu mějte a já si vás večer přečtu
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě večer čekají jmenovky, zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-nemáme album na fotky koupený. Uvidíme, jak se domluvím nejdřív s tím fotografem a pak se podle toho zařídíme. Tak to jsme byli skoro naproti sobě :-) micha-ahojky a ahojky !!! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Majky jeeeeeeee já mám stejné botky jako ty ale já je mám v bílé (teda nejsou moje, jen je budu mít pujčené :), já bych je neunosila :)
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-vážně?! :-) Tak to je náhodička.. !! ;-) No já byla z bot zoufalá, bo mám 37 nohu a všechny bílé měli strašně maličé podpatky a já potřebovala k tomu mému obrovy být vyšší :-D až jsem rezignovala a řekla Lukymu, ať mi vybere boty a můžou být klidně stříbrné... no a tak mi Luky vybral tyto :-) Navíc, ten štras se mi bude hodit k mé bižu :-N já tyto botky přeci jen víc vynosím i na ples a v létě ven, než ty bílé svatební. :-) A musím říct, že i když mají vyšší podpatek, tak jsou strašně pohodlné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
majky: souhlasím pohodlné jsou i na mě, ale ta bílá už tolik rozdílná není jako ta stříbrná, jen se tolik nelesknou :)
Odpovědět
neviděla některá v nějakém albu kombinaci svatby bílo zlatou??? pro insporaci? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-kdybych je sehnala v bílé, tak jdu do nich také !!!! ;-) Já tuším někde viděla kombinaci krémovo zlatou, nebo smetanovo zlatou... zkus se podívat do alba Yvonne... ta měla nádhernou svatbičku !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - tedy, jeden den navíc se Ti zachtělo :-D Ne, ne, dnes je to za 117 :-D Rybka za 118 ;-) V sobotu jsem si také koupila botičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau, tak jsem dnes dokončila oznamka, jmenovky na stůl (budou na párátku zapíchnuté do bonbonku MonChérie) a pozvánky ke stolu. Teď už zbývá jen dodělat vývazky a svatební menu, ale u toho jsme se zatím nedohodli na jídle, takže to nechám až tak měsíc před svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!! Sili-já tě zkoušela, jestli dáváš pozor ... :-D :-D :-D Gratuluji k botičkám. A jaké? micha-tak to je super nápad s těma jmenovkama, dáš je k nahlídnutí do albíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, preju krasny den.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě dám, akorát musím koupit nový vzorek bonbónů, protože těch 5 jsem včera zbaštila :-D mňam :-) jo a taky jsem chtěla koupit tu tyčinku z lepidla do tavící pistole a zapomněla jsem na to, hlavně že jsem byla v papírnictví...
Odpovědět
Profilova fotka
micha-kdo nemá v hlavě, má v kolách... :-D ( v mém případě, když jedu autem) :-) No to věřím, já taky pohlídám po těch čokoládkách, které jsou na svatbu a to jsou obyčejné za 5 Kč s obalem Tom a Jerry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koupila monšéríky a pak ještě malou čekuládku, ten bonbon mi vůči té jmenovce přijde dost malý, takže se asi přikloním k čekuládce...bude to vypadat líp a zároveň to taky bude sladký dáreček pro hosty...jen budu někde muset sehnat malou bílou čekuládku pro nevlastního syna, protože on hnědou nejí...
Odpovědět
Profilova fotka
micha-jjj :-. ta bílá čokoládka je jak mydlo :-) zakolik to máme dneska?! Já už se v tom nějak ztrácím, abych to zase nepopletla a vy se nevdávali kvůli mě v jiné dny?! :-D žeby - 115?! =-) a Rybka 116?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýý!!!!!!!!!! :-) :-) Mám cenovou kalkulaci ubytování + hostina + raut z Vyhlídkyyyyy!!!!!!!!!!! 8-) Kdo chce poslat, pro inspiraci??? už zase nevím mailový adresy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Táák prio, máš to v mailu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jááááááááááááááááááááááááá písnu do IP mejla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tam Majky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
komentáře? připomínky? názory? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já jsem taky strávila víkend na plese a pak sobotu (když nešel celý den proud) dospáváním :-) No a místo svatebních šatů jsem koupila nádherné plesové.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem vám tam zapomněla napsat, že na hostinu jsem vybrala: 1. Sekt Bohemia - 35,- 2. Broskev plněná kuřecím salátem, franc. pečivo - 55,- 3. Hovězí vývar s játrovými knedlíčky - 25,- 4. (to tam není v menu uvedený, ale vím, že to mají) - kuřecí steak s hruškou a parmazánem, lyonské brambory - cca 150,- 5. dort (novomanželský ;-) Suma sumárum na osobu 265,- Kč bez pití 8-) Luxus 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?