Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak už mám ten pohřeb za sebou :-( měl ho krásnej, byl věřící, takže v kostele. Mě to nic moc neříká, takže jsem to zvládla nad očekávání dobře, horší byla následná hostina, večer a noc...dneska mě bolí žaludek, z toho jak jsem se vynervovala a vůbec jsem celá nějáká naměkko. Ale mám radost...včera mi přišel polštářek pod prstýnky. Za chvíli ho sem dám...je krásnej a nádherně voní! :-) Majky: krásně Ti to jde! Ty jo...120 ... to to letí!
Odpovědět
Profilova fotka
priori-tak to je smutné, ale je dobře, že jste se s ním už rozloučili a čas všechny rány zahojí. Zůstanou vám v srdci krásné vzpomínky a věř, že je to tak lepší. Ta tíha, kterou teď cítíš časem povolí a přijdou zase do vašeho života nové věci... miminko a bude vám jako rodině zase o něco líp. Uvidíš, bude to dobrý. K polštářku blahopřeji, aspoň, že ti má co udělat radost !!! Už se na něj těším, až ho omrknu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jsi hodná...díky za projevenou lítost! Jo čas...to je všelék! Věřím, že zítra už bude líp! Polštářek už jsem přidala do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zdravím vás... Prio: chápu tvůj smutek... je mi to líto... vím,že to pro tebe a tvoji rodinu musí být těžké,ale život jde dál... tebe čeká krásná životní věc a její pokračování... nadechnout se a jdeme dál... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-úžasný polštářek a ve skutečnosti musí být ještě hezčí ... :-N Fakt je moc pěkný !! kat-ahojky tak jak dopadla včerejší rozmluva s Muchlínkem ohledně toho svatebního veletrhu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jste moc fajn, holky! Díky!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: no samozřejmě jsem se zbláznila.... :-D prej jestli jsme neupadla.... :-D tak že to nebyl dobrej nápad,je to prej dálka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já vím, je to opravdu daleko, to ani já bych neabsolvovala. Nevadí, my ti pak poreferujeme, ju? A neupadla jsi , že néééé :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky: tak mi pak povyprávíš... budu na tebe myslet,jak si to užíváš :-D Já si myslím,že jsem neupadla :-) Dneska to je takový mrtvý... jsem bez šťávy.... :-( Už se těším do postele,na čaj,na paralen a jak mě bude Muchlínek obskakovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-pádím domů, tedy ke kadeřnici, bude mi něco vymýšlet na ples :-D Tak se měj moc krásně, užij si víkendu a obskakování od Muchlínka a pořádně se vypoť !!! Papa V pondělí písnu co a jak na veletrhu.
Odpovědět
Ahojky holky,jj už mám vše zařízené,bylo to rychlý svadbu už jsem chtěla dávno takže jsem pořád vše hledala a prohlížela a pak když na to došlo už jsem jen objednávala,je to super,i když s něčím byli problémy už nebyl foťák a muzikanti ale nakonec jsem to sehnali lkidně bych se mohla zítra vdávat mám vše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No lulu, to je mazéééééc!!!! Gratuluju! :-D 8-) Hele děvčata (my ostatní), co my tady od toho listopadu děláme?!?! Flákáme se!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žeby 118 ??? =-) Rybka 119 :-) Krásný týden přeji všem nevěstinkám !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preju krasne rano.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jakej byl víkend? Majky co ples? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsme byli na svatebnim veletrhu, ale nejak me tam nic nenadchlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-ples dopadl skvěle. Byli jsme v ten pátek... to jsme přišli ve 2 hod. domů a v sobotu jsme šli na další a to jsme přišli v půl 4 v neděli ráno. V 11 hodin jsme už byli vyspaní a jeli jsme do Brna na veletrh, ale jak už píše myi bylo to strašné !! :-( A co ty? myi-v kolik hodin jste se tam pohybovali? Možná, že jsme kolem sebe i prošli, ale bylo tam tolik lidí a strašně málo místa. Nepochopila jsem to molo které bylo na prostředku a si kolem dokola stoupli lidi, tak se nedalo vůbec projít... já si tedy nic z tama nedovezla. Jé holky, ale pořídila jsem si boty !!! Hurááá, mám z nich ohromnou radost, hlavně, že jsou na veeeelkééééém podpadku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Boticky jsou krasne!!!!!! My jsem tam byli hned rano. Kolem 10. Lidi tam bylo fakt hodne. Taky jsem si nic neodnesla. Mozna tip na to, kam pujdu koupit pradlo, ale jinak vuuuubec nic
Odpovědět
Profilova fotka
Myi a majky, já tam byla taky :-) , v neděli cca od 14:00 do 16:30, taky jsem po vás koukala, ale nic :-| A celkem se mi to líbilo, nadchla nás ale maximálně svatební kniha (místo alba), to prostě chceme!!! I za ty šílený prachy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: prave ty prachy me odrazuji. Zjistila jsem, ze nam na svatbu chybi jeste tak 16tis, takze uz zadny novy napady nechci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, já mám nějaký peníze na účtu, takže mám odkud čerpat, ale jsou to penízky na vybavení bytu (budem potřebovat kolem vánoc)... Tak možná budeme mít mega svatbu, ale pak nebudem mít ani na botník :-| Já tak nějak doufám, že tu největší pálku = hostinu si vlastně zaplatíme ze svatebních darů.... na zbytek se nějak našetří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Vzhledem k tomu, ze my mame byt docela vybavenej, tak nemam z ceho cerpat. A to jeste budeme kupovat auto, takze toho je fakt hodne. Hostinu nam plati nasi, ale jinak toho bude i tak dost
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: my měli u nás - v mé rodné vesničce masopust, takže jsem po dlouhé době viděla všechny známé a neznámé ...nebýt toho šílenýho počasí, tak by se to vydařilo uplně skvěle! Večer byla v místním kulturáku zábava, ze které jsme utekli asi ve dvanáct, jinak by mi bylo asi hodně špatně v neděli :-) V neděli jsme odpočívali, byla jsem se podívat za kamarádkou v nemocnici a večer zase do Prahy. Dneska se mi nechtělo do práce ani trošičku :-( škoda že nejsem maličko nastydlá, hned bych si naordinovala týdení rekonvalescenci :-D Botičky krásný!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, drzte mi vsechny palce, co mate. Posilala jsem do nekolika firem zivotopis a cekam, jestli me nekde budou chtit. Jsem nervozni jak pes
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to my tam byli až odpoledne kolem 14.00... tak to jsme se tam nemohli potkat. Kdbych byla z Brna, tak si na to prádlo taky zajdu, to bylo orpavdu zajímavé, že poradí, jakou velikost atd... to může být opravdu dobrý obchod. Za botičky děkuji x-) takové nějaké jsem si představovala a on na ně nakonec narazil Luky, takže mi je vybral... :-) marrei-tak to my se tam mesli vidět na 100% !!! :-) Kolik stojí ta kniha? On ji totiž vyrábí i můj fotograf a viděla jsem to nejdříve u něho, tak si to taky chceme nechat udělat.... priori-takže taky takový plesovací víkend !!! :-) Zábava atd.... to je fajn. Úplně ti rozumím, já jsem tak unavená, že se mi ani nechce ťukat do klávesnice a asi až dnes přijdu z práce domů, tak hned vletím do postýlky... ježiši, jen si na to vzpomenu a padá mi hlava.... :-N To počasí v sobotu bylo šílený. Nám vypadl kolem oběda proud a tak nám to nešlo až do 16.30 večera, jsem si myslela, že si ani na ples neumyju hlavu a půjdu smradlavá... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Majky, to jsem zvědavá, za kolik ji má ten váš fotograf, protože tihle měli nejlevnější za 7000, nejdražší za 15 000.....
Odpovědět
Profilova fotka
priori-a děkuji za pochvalu botiček.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak to vypadá ta svatební kniha?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě psala včera nějáká holčina co prodává balonky, vizelíny, organzy, kamínky atd. na svatbu a má docela dobrý ceny. Tak to chci dneska objednat...
Odpovědět
Profilova fotka
prio - wéwéwé.svatebnikniha.cézet ;-) Je to nakvalitním papíře a vypadá to skvěle... http://www.svatebnikniha.cz/products/... - tady si těm knihama můžeš i listovat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?