Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ale kdo počká, ten se dočká, tak nesmutni! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Těprsk holky :-D Dneska je tak kráááásně venku.. potřebuju,aby ale do 15.3.napadlo nejmíň 50cm sněhu,jedu na hory :-D My o víkendu jedeme do tiskárny s naší grafičkou kvůli oznámku a pozvánkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vono mi Sili asi nic jinýho nezbude :-S ještě že jsme si tu svatbu tenkrát přehodili už na červen, původně jsme se měli brát v srpnu, to by mě už asi kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já bych potřebovala aby se na chvíli čas zastavil... nemůžu sehnat boty a asi to bude pro mě problém :-S No jinak taky jsem ráda, že už to tak utíká, a mít svatbu v srpnu nebo v září, to čekání bych taky nepřežila kat-těpéro !!! :-) Napadne !!! Tam kam pojedete určitě snížek bude !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uz mame PRSTYNKY!!!!! Jsou boziiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
myi - ukáááááááž!!!!!!!!!!!! Jsou v albíku?????
Odpovědět
Profilova fotka
ted je jdu fotit
Odpovědět
Profilova fotka
myi-no tak to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!! Ještě včera jsme si o nich psaly :-) Už jsem netrpělivá !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jsou tam, prosim o hodnoceni
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsm pridala nove botky
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: téééééééda ty jsou krááááásný... fakt moc... závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: diky, nemuzu se na nej vynadivat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prstýnky krása, kombinace bílýho a žlutýho zlata je moc moc moc hezká.... a botky jsou super, krásně ti půjdou k šatům!!!! Já chci takýýýýýýýýýý ;-( ;-( ;-( My jdeme na prstýnky koncem března, bohužel jsem je nikde na netu nenašla, jenom u toho zlatníka, měl to odněkud vytisknutý.... a jsou úúúúžasný!! Tak se moc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o vikendu je svatebni veletrh v Brne, jdete nektera?
Odpovědět
Profilova fotka
myi-prstýnky krásné, i když my budeme mít z bílého zlata celé, tak i ta kombinace žlutého zlata s bílím má něco do sebe. Důležité je, že jsi spokojená !! Tedy, jste spokojení !! Jojo, já jedu do Brna na veletrh!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a ktery den? Ja jsem si musela vzit dovolenou. Jdeme tam v nedeli
Odpovědět
Profilova fotka
tak si pohrávám s myšlenkou,že si uděláme výlet do Brna na veletrh... už vidím ten nadšenej ksicht toho mýho,až mu to řeknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tam mozna potkame. Ja musim mazat do skoly, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
myi-my tam jdeme taky v neděli !!!! :-) Jedu tam s mým Lukym !!! Tedy, jestli rozdýcháme páteční a sobotní plesy... :-D kat-no musíš a nejlíp v nedělu !!! A sejdeme se tam !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ty jo já bych jela hned.... :-( ... zítra dám vědět,jestli jsem toho svýho ukecala a když tak se tam sejdeme ;-) bylo by to super... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no to by bylo bájo !!! ;-) Řekni mu, že i já jsem toho mého ukecala, teda jsem mu prostě řekla, že je svatební veletrh a on se zeptal, jestli tam chci jet, já že jo, a on že tak pojedeme. :-) Jak daleko to máš do brna?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: u nás trochu bude problém to,že to je vlastně na druhý straně republiky :-D Je fakt,že bysme se mohli stavit na chalupě a u známých,ale jak říkám,zeptám se a uvidíme to nadšení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jé aha... no já nejsem moc znalá v zeměpise, tak se ptám?! :-N To je blbý.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: dělá mi to asi 193 km,což je trochu dálka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no to je trochu víc dálka...
Odpovědět
Profilova fotka
majky: už to vidím,ten jeho ksicht protáhlej :-D pak si mě bude prohlížet kolem dokola s otázkou,jestli jsem si dneska nedala někde do hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D no to se mu ani nedivím, u tebe nikdy člověk neví, jestli to myslíš ze srandy nebo vážně?! :-D Bylo by to super, kdyby to vyšlo a tajně ti budu držet pěstičky... Musíš mu uvařit dobrou večeři, šampaňské, jahody, kaviár a pak mu to říct... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poreferuji zítra.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jasan javor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka... 120 8-) Rybka-tak, jak my včera... 121 :-D Sili-úkol zněl jasně... napsat datumy zbývající do svatby... :-D Splněno !!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?