Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy jedete, člověk jede do města a už takové story... :-) myi-moc ti děkuji za nabídku, ale v ablíčku už mám Lukyho celýho oblečenýho. On nechtěl vůbec barevné věci, takže bude mít bílou košili a bílou kravatu...Ale děkuji ti za nabídku. Hoď ji do bazárku, třeba se někomu šikne?! Hodně holek preferuje oranžovou, lososovou barvičku svatby... A je tedy ten veletrh v Brně, žejo?! =-) micha-tak to gratuluji, že by vzakze na ledničce zabíraly?! :-D kat-tak to máme stejný. Já mám takového nespolehlivého spolupracovníka...jeho maminka o něm řekla, že jednou měl zpoždění 2 dny... a to mi má jezdit na svatbě... :-D Tak snad díky němu nezačneme v úterý a tím pádem se nám termín posune až na 1.7? :-D Holky, klidně ty kila navalte na mě, já to snesu !!! :-D Sili- :-D až na to, že na oběd spořádám 5 bramborových knedlíků s uzeninou, k večeři 3 rohlíky se šunkou (večeře je u nás ve 21.00) a ještě to potupluji buchtou nebo magnumem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a to jsi ještě neviděla mého LUkyho, to je teprv proutek.... my jsme jak z "Madhauzenu".... Holky, jdu se najíst, ať tak nevypadám... :-D Dnes máme na oběd smažák a brambory...tak si dám i za vás a budu na vás myslet !!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Ahojky nevěstinky můžu se k vám přidat na datum 28.6.2008?...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lulunko, jasný že můžeš, koukám, že na to vlítnem i ve stejnou hodinu ;-) a obě na zámku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lulu! Vítej! Majky - to snad není možný! Tvůj jídelníček, tak neprojdu dveřma :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já bejt tebou,tak si toho spolupracovníka-rozvážeče posychruju :-D Hmmm,smažák a brambory,to dostanou játra zabrat co :-D :-D byly časy,kdy jsem se futrovala takhle jako ty Majky každý dvě hodiny,pak mi zjistili rychlej metabolismus,šoupli mi navíc hormony a hnéééééééd Káťa měla kila nahoře :-S přežírání skončilo.... :-( :-D ale jak tak koukám,tak ty se fakt nešetříš při tom jídle... :-D Rybka: tak jak probíhá výběr kostýmku? Už jsi něco našla,co by ti padlo do očka? ;-) Lulu: vítej mezi elitou dne 28.6.2008 :-D :-D no někdy mi to blbě kecá,neděs se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: potřebovala bych vědět od tebe pár informací,které jsou potřeba k sestavení jídelníčku.. písnu ti to do mailu... ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Jsi zlatá...děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tak jsem ti to poslala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lulu, vítej mezí námi "děvčaty" ať se ti tu líbí !!! :-) katy-já to mám hlavně dědičné. Moje mamka a babička na tom byli stejně jako já. Vážili 45 kg, když byli těhotné... :-N Po 40 roku začali přibírat. Mamča není tlustá, ale už to taky není taková obuchlá niť, jak bývala. Ale mamča se umí upravit a kdeko pak říká, že jsme ségry...tak tak !!! :-) Já navíc měla od 15 let problémy se žaludkem (hlavně to bylo nervového původu, kdy se naši rozváděli)... našli mi vředa na žaludku, ale toho mi nijak neoperovali no a taky bývali časy, kdy jsem pořád jedla přesmažená jídla, jednu dobu jsem obědvala jen jídla od ťamanů, až jsem zkončila se zánětem žaludku na kapačkách v nemocnici. Takže žaludek opravdu nešetřím, teď to aspoň omezuju a nejím jen jednostrané přesmažené jídla...
Odpovědět
jo tak to je paráda,ve stejnou hodinu i den budu na tebe myslet:-)marrei... děkuju za přivítání:-)
Odpovědět
Majky máme stejný podvazek já už ho mám taky doma:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky,mě bude pořizovat podvazek svědek :-D Když mi to volal,tak jsem se ujišťovala,zda opravdu ví,jak podvazek vypadá a co to je :-D Protože on je to takový trdlo,jako to moje doma :-D Jednou,když jsem bydlela ještě u našich a byla jsem nezadaná,tak mi donesl salátový okurky a nezapomněl u toho podotknout,to máš na každej den jednu,abys měla příjemnější večery :-D :-D a neodpustil si tento výrok za přítomnosti mých rodičů.... :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: tak už jsem ti odpověděla :-) Lulu: vítej :-))) jak jsi daleko s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
prio: už jsem to zkoukla a přeposlala ségře... máš tam ještě ode mě odpověď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
LULU: já tedy žasnu... jsem v údivu :-. Četla jsem si v tvém albíčku.. za týden vše zařízeno....? :-. Jsem fascinována.... teda jsi skvělá!!!! Já to zařizuju od listopadu a ještě nejsem na konci toho všecho zařizování :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lulunka-jé, no vidíš, tak to je super !!! Mě se moc líbil. Koupila mi ho maminka v salonu v kterém jsem si byla zkoušet šaty. A ty sis ho objednávala přes net? kat- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D opět jdu do výbuchu .... to jsi zvolila dobrého svědka, protože je i starostlivý !!! No vidíš, jakého jsi mohla mít nápadníka místo Muchílka
Odpovědět
Profilova fotka
majky: můj svěděk - je jako můj brácha.. známe se od malička,naše rodiny se hodně přátelí... on dokáže být bezprostřední a bezpáteřní v jakékoliv situaci :-D ... on jak si o mě usiloval,ale věděl,jako nevyzrálý šašek i ve svých 25 letech u mě nemá šanci :-D ... co my jsme spolu zažily za legrácky,ach jo... mojí mamce jednou kvůli jeho kravinám popraskaly štychy po operaci :-D ... třeba celou dobu,kdy jsme chodili na střední školu,tak si profesoři i kámoši mysleli,že je adoptovanej,že si ho můj táta vzal s pasťáku (kde můj táta dělá)... :-D ... no prča... :-D Těch perel je hafooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no to si dokážu živě představit...!!!!! :-) když vyvalíš TY, ty svoje perly a jestli je on, jen z části takový, jako ty, tak si myslím, že byste mě tak rozesmáli, že byste ohluchli z mého smíchu... :-D Jednou mi řekl kámoš, že se směju jak když hrbatý padá ze schodu a brzdí rohlíkem ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: je možný,že bych ti zavolala a ten božský smích si poslechla? :-D :-D :-D to si nemohu nechat ujít.... mě furt táta říká,že se směju jako když koza chčije na plech :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no třeba budeš mít tu možnost ho slyšet... ale myslím, že ten smích bude hodně podobný tvýmu... :-N Koza nebo hrbatý, to je jedno !!! Já se vlastně ani nesměju, začnu mečet jak koza a všichni kolem se smějí jen mě..:-D Kluci mě v práci schválně rozesmívají, aby slyšeli můj smích...Až zase napíšeš něco vtipného, tak ti zavolám a uslyšíš. :-) A nejhorší na tom je, že se to stvává i ve společnosti, to se pak Luky za mě omlouvá a schovává mi hlavu do jeho klína....ale kdoví, co za tím vůbec je, že?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jeden čas jsem i chrochtala,ale to jsem se nad sebou zamyslela tedy a změnila styl.... :-D prase.. koza... hrbatý.. to je ale sebranka :-D Jooo to já se tlemím v těch nejméně vhodných situacích... třeba jsem se tlemila brutálně,když jsem byla na policejním výslechu.... :-D ... to bylo jen .. vám slečno připadá něco vtipného? něco se vám stalo? v závěru... mám vás vyhodit ted hned ven? a já se řehtala ještě víc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D no to jo. To já ještě perlím se škitáním. Jednou jsme šli po Praze a já dostala šílenou škitavku a Luk s bráchou ode mě šli cca 5 metrů, bo se za mě styděli. Já když mám štikavku, tak u toho hekám :-D No to jsme ale sebranka !!! Kat u té policije to nemá chybu !!! :-D :-D :-D Dovedu si tě tam představit. :-D Já tedy tak skončila pouze na ZŠ v ředitelně s dalším spolužákem a 2 spolužačkama. Spolužák totiž v hodině zpěvu řekl, že "Monika bude místo dětí rodit šlapátka" :-D no a já se začala tím mím smíchem spát a další moje dvě spolužačky (té co se to týkalo, a moje nynější holička) :-D nejhorší na tom je, že se ti fakt chce smát a nemůžeš to zastavit. Tak nás vyhodil učitel za dveře a když i tam jsme nepřestali, tak si pro nás došel a zavedl do ředitelny. Ale paní ředitelka byla hodná duše a tak nám jen řekla, že se máme panu učitelovi omluvit a že to smaže ze stolu. Tak jsme se mu s výsměchem šli omluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já pádím domů, mějte se tu a zítra !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda,tak frčím dom.. pa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
121 8-) Rybka 122. Majky - zítra to budeš muset vzít za mě, mám dovču x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den nevěstinky. Tak ode dneška za 4 měsíce?! :-) Já se tak těším !!! Sili-rozkaz šéfová!!! Snad to nepopletu a úkol splním na 120 % ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - věřím, že důvěru v Tebe kladenou, nezklameš :-D Jj... za 4 měsíce.... uááááá :-o
Odpovědět
Profilova fotka
sili-udělám proto vše, co bude v mých silách... :-D No 4 měsíce, kde jsou ty časy, co to bylo 7 měsíců... to tak strašně letí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, já se taky moc těším, ale kdyby se to všechno nějak víc pohlo, byla bych radši :-( Čekám na nacenění kytek, hostiny, čekám na boty.... furt jenom čekám..... už mě to nebaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-( 8-( x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?