Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - a co nějaký supr kostým, ve kterém by ses cítila dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
rybka-aha... no mě tak napadli nějaké šaty, třeba v bílé nebo krémové barvě, na ramínka a dlouhé, jen tak splívavé, to by nebyl tvůj styl?! Ale někde tady jsem viděla námořnickou svatbu, teda přípravy na ni a musím říct, že se mi to docela líbí...i když já jsem na ten "princeznovský" styl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: myslíš,že by ani obyč jednoduché šaty by ti nesedly? Já jsem jedny zkoušela... http://www.beremese.cz/album/view.php... ale dělaly silnější.... ty jsi jako proutek,třeba by ti nějaké takové sedly... k většině jdou přidělat i ramínka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-nebo i ty by mohla mít... tak co rybko?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
posouvám tady očima hodiny,tlačím to na půl pátou :-) chjo,už se těším do postele,dneska mi je fakt děsně.. :-| Venku zrovna tak krásně... ach jo. Včera bylo vůbec bájově :-) Hned jsem načerpala pozitivní energii... Ohledně hlavního jídla na svatební hostinu,máte už jasno? Přemýšlím,zda klasika (svíčková) nebo i něco neklasika (steak,nebo jiná flákota masa)....
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no já to taky tlačím... :-D dnes jdu do posilovny, ale můžu ti říct, že když tu svítilo sluníčko a bylo hezky, tak se mi tam chtělo víc, než ted, když tu máme pod mrakem, zvedl se vítr a asi každou chvilku bude pršet. Já to tak nenávidím tyto přechody... ]-( ohledně oběda máme asi jasno... bude "klasika". Kdyby bylo po mém, tak máme na oběd nějaký kuřecí na přírodno s hranolkama, ale to pro většinu lidí z naší rodiny a s Lukové rodiny není, takže jsem jim vyhověla a bude knedlíčková polívka a svíčková, jen já uvažuji o tom, že si nechám udělat kuřecí řízek z hranolkama, protože svíčkovou moc nemusím... :-S Tedy, hlavně ne to maso... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: tak si nech udělat to kuřecí maso a frkni si k tomu tu omáčku ze svíčkový s knedlíkama :-D Já zase nemůžu ani vidět knedlíčkovou polívku... :-S Ale jeden knedlíček kvůli svatbě možná zkousnu :-D Kdyby bylo po mém,tak bych dala opravdu kus flákoty na bifťoura.... 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D jé no vidíš, to není špatný nápad... :-D ale ta kombinace je poněkud divná?! I když tady vedle v jedné vesnici se jí rajská omáčka s knedlíkem a řízkem :-D což mě poněkud připadá divné?! :-N Jé a já zrovna ty knedlíčky miluju !!! Mňam....jen nemám ráda tu mrkvu a když nám tam nedejbože přinesou nějaký pařát ze slepice, tak jim to tam asi poble.. :-D Bifťoura...dej si ho taky, nebo si ho nech zvlášť udělat...nevěsta je NEVĚSTA a má právo si poručit. Když jsem mamce řekla, že si nechám udělat zvlášť jídlo, tak na mě vyjel, prosím tě, jak to bude vypadat...no jak? Já se podřídila většině, tak ať se většina nes.. do mého obědu?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já dělám svíčkovou tak,že tu zeleninu úplně rozpašíruju přes sejtko a pak to i lehce promixuju a je z toho jemná lahodná omajda ;-) Dyť jo... dyť se nic nepokaká,když si dám bifťoura :-D Jdu dom.. do postele... tak pá zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
123 :-o Rybka 124 ;-) Jinak my taky klasiku - svíčková. Miláček si ji přál, tak proč mu nevyhovět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!! Sili-no jasně, musíš splnit manžílkovi jeho poslední přání, pak se to bude řídit podle tebe :-D kat-přesně !!! Dej si bifťoura a uvidíš, jak ti ho budou všichni závidět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - poslední přání.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili-no ... :-D pak ať si chlapec zvyká na tvrdý režim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno... Kdybyste mě dneska viděli,tak se mě snad i leknete :-D Nemoc se na mě podepsala přes noc... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiši, no já se lekla.. bojím bojím ;-( :-D :-D :-D Ty trumpetko !!! Si myslíš, že já vypadám nějak líp?! A to nemusím být ani nemocná !!! :-D Jé a co nejdeš domů odpočívat?!
Odpovědět
Profilova fotka
čusík holčiny, tak jsem včera měla jeden ze svým svatebně-úspěšných dnů :-) Od jedné nevěsty jsem koupila asi 20 stuh různé šíře (ještě zabalených - všechno bílé nebo oranžové), oranžová peříčka, kostkovou mašli, krepák, přísavky...všechno za tři stovky:-) Mám z toho radost, protože jsem minimálně polovinu ušetřila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak to tedy gratuluju!!!! Já jsem se zatím zmohla jen na ten oranžovej vlizelín,oranžový ubrousky.... přemýšlím o oranžových peříčkách nebo kamínkách.... tak nevím nevím... Majky: já bych šla domů,kdyby firma měla ale dostatek lidí,který by tu dělali za mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky priori-tak to jsi měla teda skvělí úlovek !!! Já budu muset už začít pomalu objednávat vlizelín a nakoupit svíčky, nebo to ani nestihnu?! kat-to je problém většiny firem... nepostradatelní a trpí tím jen naše zdraví :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no já se fakt hanbím! Jsi šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
majky, Katarinka: děkuji :-) Sil: hanbit se nemusíš...já zase nemám takovej ten základ: šaty, svědky :-( a mám z toho nějakej strach! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil, majky - přesně, jak píšete, o něčem takovém přemýšlím, chci kouknout po nějakém kostýmu - ještě teda moc nevím kam, asi se vydám i do Prahy. prio - gratuluju k úlovkům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - a šatky budeš půjčovat, šít nebo ebay? A japato, že nemáš svědka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio-svědka seženeš, stačí, když někomu řekneš, kdo ti je blízký... já taky pořád ještě přemýšlím... :-) A šatky máš už vybrané aspoň jaký styl?
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: asi půjčovat...mám takovou asimetrickou postavu a mám strach z toho si je nechat šít, i když na ebay mají nádherný šatičky! Ty jsi se změřila a nechala jsi si je ušít na míru nebo máš konfekční velikost? Svědka...já prostě nevím, nejradši bych, aby mi to odsvědčili všichni mezi kterými se rozhoduju (je jich 5). Jsem v tomhle taková pečlivka...všichni se ke mě chovají hezky, všechny mám stejně ráda...nevím, nevím, nevím... :-) Majky: nejde o to, že bych neměla koho, ale neumím si vybrat a to je možná ještě těžší! Styl mám vybranej, nejradši bych ty co mám v albíčku, ale když to bude bez toho kabátku, tak se taky zlobit nebudu ...hlavně aby mi nějáké byli, z toho mám největší strach!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - co znamená asymetrická figura? Já mám nahoře vel.44 a dole 38..... ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-ty šatky jsou moc krásné. A víš , v kterém salonu jsou ? A věř, že ti určitě budou nejen jedny šatky !!!! ;-) Abys pak věděla které?
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Tak já mám nahoře něco mezi 46 - 48 a dole 44 ... ]-( :-D Majky: děkuju, mě se šaty taky moc líbí, jsou ze salonu Evanie, mám zjištěno, že je mají ve velikosti 40-42, takže ještě tak 15 kilo dolů a budou mi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se taky přidám k porovnávání asymetrických figur, já mám dole 46 a nahoře 52 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já nejsem taky zrovna konfekční figura. A sehnat něco na sebe jiného než tričko nebo košili bývá občas problém :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jsme se hezky asymetricky sešly :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?