Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vikínek je náááádherný! Majky - za družičky asi nepůjdou, páč by mi udělaly se šaty moc rychlý proces :-D :-D :-D Ale pak to nějak určitě vymyslíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- =-) 8 let??? No tak to čučím... vypadá tak na 1 rok !!!
Odpovědět
Profilova fotka
silente-tak s těma šatama dopadnu asi já, když mě uvidí Shawnee, že mě Luky líbá, uštěká se tam k smrti... bude na nás skákat a nevím co ještě ... takže, ještě jednou se podívejte na moje šaty, už je v celku neuvidíte ... :-D Silente a kde jich budete mít? Zůstanou doma nebo je bude někdo hlídat?
Odpovědět
Profilova fotka
silente: 16/B jsou nádherné :-) rozhodujem se mezi nima a 16/E a 8/D :-) na katalog se už moc těšim i když bude maličkatý :-) majky: děkuji za pochvalu šatiček :-) strašně jsem si přála šaty s dlouhou vlečkou, ale ve skutečnosti ty co budu mít jsou jen o trošku prodloužené ;-) bohužel vám je nemohu ukázat, protože paní nedovolila fotit i přesto že byla jinak tak ochotná, tak jsem si do albíčka dala alespoň co nejvíc podobné :-) Jinak mam holky dnes totální den blbec :-( v pátek jsem si nechala vzít krev na vyšetření štítné žlázy a dnes mi doktor oznámil že musím jít na další vyšetřen :-( A přidávám se k vám se svým psím miláčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééééé holky teď tu byla pošťačka a donesla mi balíček :-) objednala jsem si tady na beremese dekorační nůžky a děrovačku ve tvaru srdíčka :-) tak až zapadáme sněhem tak můžu začít tvořit jmenovky, akorát ještě musim sehnat ten správný papír :-D a ještě mi přišly ty snubáky, akorát že jsem nedostala ten katalog, ale přišly mi takové dvě tvrdé desky na kterých jsou nafocený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko - jj, přesně to je ono.. hooodně maličkatý katalog :-D Já se v sobotu zas u našich kochala vývazky, co jsem si tam nechala poslat od Mareky odsud z BRMS. Jsou tak sladké... x-) Majka - zůstanou doma a pak pro ně kdyžtak někdo dojede. Však ony mi to v nejhorším odpustí, že mě neviděly ve svatebním. Jim ukážu fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, už máte oznámení? Máte nějaký zkušenosti s objednáním přes internet? Mě se celkem líbí www.miadesign.cz ze zlaté kolekce oznamko "Sofie"...
Odpovědět
Profilova fotka
A Šári, kde máme toho bafana?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - to vypadá moc hezky! Ale taky pěkně drahé :-N My se asi necháme vyfotit a udělat pak oznamko z toho. Nebo něco na ten způsob. Buď si ho uděláme sami nebo poprosíme kamaráda fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-to je blbý, že ti nedovolila fotit. Přitom, kdybys chtěla, můžeš si ty šatky zkopírovat z netu... =-) ale určitě i tak jsou nádherný !!! :-) Jé, o štítné žláze a výsledkách nechci ani nic slyšet. Já byla před měsícem a po měsíci volání si k doktorovi a do laboratoře mi řekli, že doktor nevykázal pojišťovnu, takže mi výsledky neudělali... mám jít na další odběr, ale ještě jsem se tam nedostala... to naše zdravotnictví !!! Děs a hrůza!!!! :-| Ano !!! Vítej do klubu našich čtyřnohých miláčků!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko - a nevíš jméno těch šatů? Majky - hmm, naše zdravotnictví miluje papírové války ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já ještě koukala na www.svatebnioznameni.com, tam jsou náááádherný, ale vyjdou jednou tak dráž. Tak jsem si říkala, jak jsem natrefina na úžadsně levný oznamka =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
silente- to bude dobrý, oni ti olížou fotky ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já bych chtěla oznamko s fotkou, strašně mě inspirovala YVONE, co se brala letos... najdu ho a vložím odkaz...
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte do alba příprav Moraki, má tam moc hezké fotečky.... Marrei - já ceny oznamek nikde nestudovala, jen si představuju max.cenu dvacku za kus ;-) Budeme jich totiž rozesílat moc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a já našla to oznamko, co se líbí mě !!! http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - taky mooc hezké! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýýý vogo! To oznamko je nádhera!
Odpovědět
Profilova fotka
silente-Moraki má krásné fotky v albu, fakt nádhera!!! Že je pěkné?! Tak ale ona Yvone a František jsou krásní !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě.... Bůhví, jak by dopadly naše fotky :-N Takže nějaký kytičky to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se ještě líbí oznamka s dětičkama ala Anne Geddes - něco jak mám v albu Inspirace. No uvidíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-vždyť vy jste krásný pár, jaképak... jak by dopadly naše fotky?! :-) Já jsem zvědavá spíš na ty naše!!! Už jsem si to předbězně domlouvala s panem fotografem, který nám má fotit svatbu, žebychom se u něj nechali vyfotit na oznamko. Je to profík, tak třeba, když mi udělá retuše a vymění hlavu, tak bych se mohla i líbit :-D :-D :-D silente-Anne Geddes jsou moc krásné obrázky. Já mám od ní puzzle, ale mám poskládané jen děti, na zbytek žluté plochy mi nějak nevychází čas a nervy, všechno je to stejná barva a já nevím, jaký dílek kam dát... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, vyměnit hlavy, příteli vyretušovat břicho, mě celulitidu, a bylo by to OK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marei: až budu mít chviličku čas tak ho dam do alba ;-) jinak v albu 28.6. už na jedné fotce trošku vykukuje :-) silente: bohužel jméno těch šatů nevim :-( když jsem se té paní ptala, tak mi řekla že značka je la Sposa, tak jsem projela celý net, ale tyhle šaty jsem nenašla, pak jsem u Maris Brydal našla tyhle, které jsou skoro stejné.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas- pokud jsou máš vybrané šatky od La Sposa, podiv se na www.salonbella.cz. Já mám od nich šaty Pronovias (Nepal) a vím, že tento salon disponuje i se značkou La Sposa... tak jestli bys je tam třeba nenašla???
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky, kde jste kdo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát se připojuji ;-) 228 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj silente, jak jsi na tom se zdravím??? Už je to lepší? 228 to jsou dny které zbývají do dne D??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, přesně tak, do dne D 8-) Krk už lepší, ale furt se musím otáčet celá :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já se asi zblázním, až tam napíšeš 7 ... :-)) To budou nervy, co??? Jojo věřím :-( snad to bude brzy lepší?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?