Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-dneska jsou magické 2-ky :-D To jsme si měli vybrat za termín vdávání, ne?! A na jaký ples jdete?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: doma mi bylo vysvětleno,že se můžeme vzít i mimo magické datum (navrhovala jsem 8.8.2008)..je magii ke sňatku nepotřebujeme.. ale jsem ráda,že jsme to domluvili na ten červen.. protože mám 4.8. narozeniny.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: no až to přijde, zkusím udělat mašli na zkoušku dám to do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jinak jdu dneska ke kadeřnici,abysme vyzkoušely svatební účes a pak v tom účesu rovnou ples :-) Už se těším... jdeme na ples jedné střední školy.... mají je moc hezké a ještě hezčí tombolu (která je hlavně praktická)... minule jsme u nich vyhráli ohromnou sklenici utopenců, pánské košile,.. .akvárko.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jééé, to závidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: já taky zááávidííím...tak si to hezky užijte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-já si taky myslím... tam záleží úplně na něčem jiném... ;-) Tak ty budeš mít svatbu tak trošku k narozeninám :-D My jdeme příští týden na ples průmyslovky (náš taťka tam učí), tak aspon vedle takových puberťáků omládnu :-) My minule vyhráli obraz, který malovali děcka z průmky a normálně se nám neuvěřitelně hodil do obyváku. Všichni kolem nás ho chtěli, abychom jim ho vyměnili za něco jinýho, ale já ho nedala. Je super a je ručně malovaný na plátně a barvičky úplně ladí s naším obývákem. Každý kdo k nám přijde, tak ho chválí :-D No jo, ale vy máte lepší...utopenci... akvárko... :-D Takže máte doma rybičky ?! :-) JO a doufám, že si ten účes necháš vyfotit a pak nám ho ukážeš?! priori-to budu moc ráda, nechám se inspirovat... :-) holky, ona ještě Kat neví, že nás bere sebou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: no nás jde z té naší party celkem 18 lidí,tak vy všechny další byste se tam rázem hned taky vešly :-) ale musely byste sedět někomu na klíně :-D hochy tu máme celkem pohledné :-D :-D :-D Mějte se bájově, letím pryč... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy - :-D papa a užij si to !!
Odpovědět
Ahoj holky, tak my nakonec měníme místo svatby, nevíte náhodou jaké zahrady jsou v okolí Nerudovky?
Odpovědět
Profilova fotka
124 :-o Rybka 125 ;-) Kat - tak co účes?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Sili !!!!! Zatím jsme tu sami... =-) Jak sis užila víkendu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brý ránko..... jsem jakási polomrtvá.... Liberec dal zabrat :-D Ani né tak plavání, ale spíš noční diskotéka :-D :-D Doufám, že šéfovstvo dnes zůstane doma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - víkend pracovní, musela jsem napsat kazuistiku, tak jsem nad ní strávila víkend... Teda až na sobotní večer, to mě miláček vyvezl do kina x-) Byli jsme Na vlastní nebezpečí a Lovci pokladů 2. Oboje super! Marrei - copak? Huť, Shake nebo Zanzibar? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký ránko všem :-) letí to, letí :-) My byli o víkendu na svatební veletrhu v Kolíně, tak jsem aspoň viděla pana kameramana a jeho dílka, potvrdili jsme si termín s fotografem. Ozkoušela jsem miláčkovi velikost prstýnku a koukli jsme se na nějáká oznamka...teď mě napadá...kdo tady sháněl ty oznámka s fotkou za dobrou cenu...ta jedna paní to tam nabízela mezi 30-35 Kč za kus - je to přesně ten styl co má Majky. Taky jsem byla ráda, že pan kameraman zná kapelu co jsme si objednali a říkal, že jsou opravdu dobrý! Tak mám radost... Na veletrhu jsem mluvila s paní z půjčovny, tak říkala, že si myslí, že bych se do šatů velikosti 42, měla vejít..tak mě moc potěšila! Dneska odpoledne si jdu k jedné nevěstě pro výzdobu co prodává (přísavky, mašle, peříčka...). Taky by mi tento týden měl dorazit polštářek pod prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - neeeee, my jsme měli all inclusive takže hotelová Babylonová diskotéka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - se normálně stydím... dyť my nemáme vlastně nic :-N Musím miláčka dokopat, aby laskavě zavolal tomu kamarádovi fotografovi + nějakému kameramanovi... Hmmm, a s kámoškou musím doladit tu kapelu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidím, že jste si každá užila víkend přesně podle svých představ!!! :-) priori-hodně dobrý úspěch !!! Gratuluji !!! ;-) Myslím, že něco sháněla Martinka, ale asi už sehnala nějaké oznamko...?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - a copak jsi o víkendu dělala hezkého Ty? Už jsi koupila miláčkovi ty trenýrky?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zdravím.... Jsem v závalu práce... :-| Navíc mám alergii jako prase ]-( Já dneska zařídila v jedné restauračce už finální verzi oběda... počet osob,atd. Zkouška účesu dopadla výborně,stoply jsme si to a se vším všudy (i s drbama co týden vzal - dall) nám to trvalo 45min. Super,byla jsem nadšená ;-) Foto nemám.. :-| Ale po další zkoušce dodám.. já v pátek nestíhala kvůli tomu plesu ;-) Dorazilo spodní prádlo... naštěstí mi i je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - fotka prádla nebude? :-D Máš alergii na práci? :-N A co jste vyhráli na plese? Rybičky do akvárka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, ty oznamka jsem sháněla já, ale už nee, furt je to dost drahý a my jsme totálně nefotogenickej pár, taky aby z toho nebyla nakonec ostuda :-D :-D Oznamko už mám (je v albíku), na té fotce to jsme my, ale naštěstí nás není moc vidět :-D :-D :-D , takže no problem 8-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, nějak jste mi utekli a nestíhám debatu...:( tak měníme místo svatby, nakonec bude Na P1, a obřad v ledeburských zahradách, tak to nesmí pršet už vubec :(, stresing pár měsícu před svatbou :(
Odpovědět
Profilova fotka
silente: noo tak co se týče tomboly,tak ta byla bohatá,ale ne pro nás... spíš jsme měli smůlu,že na nás zbyly už jen tři losy :-| ale teda.... červený držák na kartáčky do koupelny.. do naší modro-bílé koupelny :-S :-D Leopardí peněženka.... :-D (darována neteři) :-D ... a pak taková nějaká maska ze sádry obarvená na černo.... mužovi se líbila... :-S :-D mě samozřejmě ne.... :-D Je to asi směšný,ale mám fakt potvrzenou alergii na můj druh práce. Mám na to papír,heč :-D Nekecám...
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já jsem o víkendu dělala.. :-) v sobotu jsem uklízela, protože jsme měli večer návštěvu"moji ségru" (tedy moji družičku, je to kámoška, ale říkáme si ségra) :-D (je to od mého bývalého přítele ségra...Tak přišli na návštěvu i s jejím přítelem. A včera jsme byli se psíkem venku na procházce v lese. Páničkovi (lukovým rodičům) jsme ji pak vrátili celou unavenou... :-) No jo trenýrky. Ty jsem mu koupila na valentýna a normálně jsem sehnala ještě ty Climber, které mi kdysi ženská v jednom obchodě řekla, že už se nevyrábí... a kámoška, co dělá ve spodním prádle mi řekla, že se vyrábí pořád...tak jsem měla radost a Luky taky :-) rejli-hlavně, že se to vyřešilo... a prosím tě, co je to Na P1? katy-ty jo, hezké dárečky !!! :-D Vše využijte.. :-D Bankovky ti Kat nevoní?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji pěkné pondělí. Koukám (spíše čtu), že jste si docela pěkně užily víkend. Byla jsem na svatebním veletrhu v Kolíně (bez přítele, ale zato s kamarádkou, která se vdává 19.4.). Tak jsem zjistila, že běžné svatební šaty asi fakt ne :-( cítím se v nich velmi nepatřičně. Takže musím začít koukat po něčem jiném. Navíc zkouška líčení dopadla také dost bledě, takže se asi namaluju sama - a jen mírně. Ale aspoň jsem si tam koupila moooc hezké kalhotky a objednala se na manikúru - to jsem zvědavá, ještě nikdy jsem nebyla, jdu v čtvrtek, před pátečním plesem :-) Kamarádka byla úspěšnější, ta má šaty - závidím, ale moc jí to přeju. :-) Prio: Ty jsi byla úspěšnější :-) S paní ze kterého salónu jsi mluvila?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: bankovky jsou ted pro mě největší zdroj infekce :-( rejliovka: ledeburský zahrady jsou krásný.... ;-)
Odpovědět
majky: na P1 - jako na Praze 1 :), ano ještě že vyřešilo, semnou to málem praštilo, když nám to řekli, a pak se domlouvali an variantách. Kata: aaano už jsem koukala na net na ně, já tam nikdy nebyla a to jsem rodilá pražačka.
Odpovědět
Profilova fotka
rabka-japato, že běžné svatební šaty ne?! A co ti na nich nesedělo?! :-( kat-no to věřím, peníze jsou největší zdroj bacilu, vždyť to putuje z ruk do ruk ... to jo !!! rejli-jé, no jo P1 :-D já jsem tele (no blondýna, co po tom chceš) :-D No ty jo, mě to říct, že mě mění místo, tak nevím co bych dělala?! Kam bych tady poblíž mého okolí nacpala 55 lidí a aby to nebyla "putika" :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky - já jsem na romantické šaty příliš sportovní typ měřící 180 cm v brýlích nakrátko ostříhaná. A nejlépe se cítím v kalhotech nebo kraťasech a tričku ;-) Ještě, že do práce můžu chodit v riflích, sukně by mě asi zabily :-) Takže se v těch klasických šatech opravdu necítím a myslím, že by mi to asi celou svatbu zkazilo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?