Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no jo no..... Sarkas - ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-to je mi hrozně líto... svět je v tomto strašně nespravedlivý. Musíte to brát, že je to pro něj vysvobození, jak sama píšeš bude mu líp. Tak jste se určitě všichni trápili s ním a na svatbě se na vás bude koukat, tomu věřím. Držím palečky, aby to brzy přebolelo a věř, že je s vámi, ve vašich srdcích. Děkuji, ale tak si vždycky člověk uvědomí, že jsou daleko důležitější věci a že tu my někdy řešíme takové prkotiny... hold, je to život a tak je to zařízené, i když je to na pytel, my s tí nic neuděláme. sarkas-a to i jde v hračkách zlenivět?! Já bych si tam pořád jen hrála... :-D S Šušu a s atíčkama na dálkové ovládání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-nikdy se neptej proč... protože na to nikdy nenajdeš odpověď a budeš se jen trápit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: hezky jsi to napsala ...díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas s Prio... krásně napsáno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-není zač, vždyť od toho jsme tady ... je dobře, že to někomu můžeš říct, kdyby to šlo rozkřičet do celého světa jen, aby ta bolest povolila... myslím, že každá z nás si něčím takovým prošla a dobře to zná.
Odpovědět
Profilova fotka
:-( dneska je fakt divnej den... :-( chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
prio - je mi to taky moc lito. Nam zemrela babi na Vanoce. Jeste ted to boli. Cas te nauci zit s tou bolistkou. A pak na tu bolest zapomenes a uz budes jen vzpominat na to pekny, co jsi s tim clovekem prozila ...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ono se říká, že sdílená bolest je bolest poloviční a u mě to platí dvojnásob. A díky za to, že to můžu říci vám!!! Jdu sem dát ty šaty pro družičky a poprosím vás o radu...
Odpovědět
Profilova fotka
myi-ty jo... tak to je hrozný, když ještě na vánoce... Já si nedovedu představit, kdyby se mělo něco stát s mými prarodičema, mám je hrozně ráda a mám je jak za rodiče. Babička je navíc taková moje kamarádka, můžu se jí svěřit se vším... no radši nemyslet, už se mi derou slzy do očí... |-| priori-jojo, uleví se... dej, ať otočíme list a můžeme se bavit aspoň chvíli o něčem veselém... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šaty tam jsou...jen ty poslední se mi tam nedaří vložit jakoby po jednom...jsou to tyhle (snad nám to tu zase nerozhodí tu stránku:-) http://cgi.ebay.com/ELEGANT-WHITE-WED...
Odpovědět
Profilova fotka
priori-mě se líbí ty šaty co jsi vložila sem do odkazu... jsou jedničkové !!!! Fakt nádhera !!! Na kolik vyjdou?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé, družičky jak cukrové panenky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ahoj, tak jsem psala na tu radnici a paní martikářka mi napsala, že jejich hudba je bez zpěvu a nahraná (housle a varhany) z toho jsem si odvodila, že tedy potřebuji jen hudbu.. tzn. apocalyptica to vyřeší 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Na tisícovku..mě se asi líběj taky nejvíc...takový princeznovský! Já je objednám ...troje a pak je prodám! Půjčovna vychází na 700,-- jedny. Nechceš si taky objednat pro družičku / družičky?
Odpovědět
Profilova fotka
A družičky neprodávají? =-) :-D Petul - aspoň si na mě vzpomeneš 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Vždyť už máš Katarinku, Majky, mě... to Ti jako nestačíme? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jsem myslela, že už 28.6. něco máte :-N Tak to je jiná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooooooooooo to já bych šla hned za družičku :-D Snad to budu stíhat toho 28.6.... musím to odkejvat v 11h u nás na radnici,pak musím jet s Majky za Sili na obřad ;-) jsem prostě na roztrhání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sile: nevím jestli tu hudbu budu aspoň trošku vnímat, ale budu si pamatovat, že to byl tvůj nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A buďte tam prosím tak na 13:30, aby se to hezky v klidu zvládlo :-D Pohoštění zajištěno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente: doufám,že sis ten chleba s máslem silně rozmyslela... jako to já jíst nebuduuuuuu ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jasná páka :-) ve 13:30 jsem tam jak na koni (přeci jen to mám o kousek blíž než holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - nebooooj, bude hostina :-) Prio - :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: právě že dá :-) kolikrát už nás to tak nudilo, protože hry už jme měli ohrané a pany nás moc neba :-) , ale jednou nám přišli reklamovat panenku šušu že nepláče a nekrká, tak se vybalila ještě jedna a s koleginí se zkoušelo která co dělá. Lidi chodili okolo a koukali že máme živé mimina, docela to byla legrace :-D priorita: moc krásné šatičky, to ty naše co jsem dala do albíčka jsou proti nim nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... adresa na naše šatičky
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, drůůůůžičky
Odpovědět
Profilova fotka
silente: no akorát ty šaty jsou zatim jen jednou pujčené a už je paní vrátila roztrhané ]-( a vůbec to v té půjčovně neřekla tak se na to přišlo až v čistírně. Mam hrůzu v jakém stavu budou v červnu, když hned po prvním pujčení jsou zničené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petulicka-takže jsi zase o něco chytřejší?! :-D Apocalyptika to jistí?! ;-) priori-tak to je dobrá cena, to se fakt raději vyplatí koupit a pak prodat. Já budu mít jen jednu velkou družičku, malé mít nebudu...sice máme v rodině hodně malých dětí, ale zase vybírat mezi něma, aby se pak maminky nenaštvali, že jsem tu, nebo onu nechtěla. Tak to vyřeší starší družba a je to... :-) katy a sili-já už se začínám nechávat klonovat... :-D Začínám mít bobajzny, že to asi nestihnu... :-N sarkas-no to si dovedu představit !!! :-D Mě by už asi odváželi, kdybych se pustila do šušu.... :-) se v tobě probudili mateřské pudy, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio :-( Neboj, časem se to zahojí, mám bohužel podobnou zkušenost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?