Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
majky za chvili vložim, ale jen na chvili aby to rodina neviděla kdyby sem nakoukla :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky rybka-a jak to vaši vzali?! Byli nadšení?! :-) reji-jasňačka, tak dej vědět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: text má ženich vytvořen hlavně na verzi "motorka" na verzi "potapěč" si nechal vytvořit nějaký text kamarádem novinářem (velice kreativní člověk) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máma to neoficiálně věděla :-) všimla si zásnubáčku, tak jsem musela s pravdou ven, táta se kupodivu překvapeně netvářil také. Bylo to fajn. A Péťovi rodiče byli také rádi. Ale musím říct, že jsem ráda, že tohle už mám za sebou, přece jsen jsem se trošku reakcí bála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-tak to jsem tedy zvědavá ještě víc !!! :-) rybka-tak to je dobře, že všechno proběhlo v pořádku. Ještě, než jsem přihlásila sem na BRMS, tak jsem si myslela, že oznámení svatby rodičům je krásná záležitost, hodně holek mě ale vyvedlo z omylu... doteď nechápu reakce některých rodičů... =-) Takže už můžete plánovat "naplno" :-)
Odpovědět
tak už :), je to hrubej formát.
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-jsi šikulka, je to super !!! Fakt bomba !!! ;-) A u vás o svatbě rodina neví?!
Odpovědět
neeee to vědí všichni ale oznámko uvi až ho dostanou :)
Odpovědět
Profilova fotka
aha... no jo !!! :-D Já už nevydržela a ukázala ho mojí mamce a babičce a Luk ho ukázal rodičům... :-N ale už nikdo jiný ho neuvidí !!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: mě jen včera doma trochu vyděsilo to,že když listoval tím katalogem s oznámkama,tak se prostě pozastavoval nad těma s mašličkama,kapsičkama,... bych neřekla,že má takovej smysl pro cit :-D Říkala jsem,žádný holuby,žádný ťuťuňuňu obrázky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-no není možné, já si myslím, že sis už málem začala klepat na čelo, jestli je normální ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: no není normální.... ale ptala jsem se ho,jestli si nedal v práci něčím do hlavy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katy- :-D :-D :-D já to myslela v dobrém, aby sis nemyslela, že ti ho nějak pomlouvám !!! :-) Já bych se ho zeptala, jestli nespal pod hodinama...?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jasná páka,vím jak jsi to myslela :-D Jdu domů,zítra zase páááá
Odpovědět
Profilova fotka
katy-papa, já ještě čekám na kolegu a jedeme na spinouše... tak papa zítra !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme spolu přes 3 roky no a o Valentýna bylo zasnoubení. Tak jsem nelenila a v pondělí zamluvila termín na radnici, dnes jsem donesla vyplněné papíry a je to :-D Do restaurace, kde bychom to chtěli slavit, jsem také volala, tak bych řekla, že jsem toho za těch pár dní od zasnoubení zvládla až až... Chtěla bych něco netradičního, ale aby jsme zase na nějaké věci, které by u svatby chybět neměli, nezapomněli :-| Jinak vám všem děkuji za rady, ani jsem netušila, že tu je tak rušno ;-) Svatební oznámení mi také dělá starosti, nevíme stále, zda si navrhnout své vlastní či použít nějaké vzorové, chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mam za sebou uspesny den. Svica si vybrala saty ve stejnem salonu jako mam ja svatebky, koupila jsem milackovi kosili a volala mi zlatnice, ze pristi tyden budou hotove prstynky...Takze zase kousek min starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
1 2 9 8-) 8-) 8-) Rybka - 130 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ahojky... jé ty to počítáš i rybce?! :-D To bud mít radost !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, sili, Ty jsi hodná, děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je to fuška, ale daří se :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-zatím má z počtů za 1* :-D ;-) a kde je zbytek?! haaaaaalllllllllllllooooooooo cholky kde jste???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Choj, choj holčiny, tak jsem od včerejška v předsvatebním presu :-) Sháním šatičky pro družičky! A vůbec teda nevím jaký objednat..budu objednávat z Ebay...zkusím je dát do alba a pak vás poprosím o radu. Jdu objednat polštářek pod prstýnky :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,dneska mě tu jebne.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tu som!! Ahoj cholky, vůbec vás nestíhám, ale snažím se dočítat :-) Vítám nové příchozí a podávám hlášení: 1) proběhla zkouška účesu, ve vlasech budu mít krémovou růži - další zkouška bude 18.4., tak pak už to nafotím a zveřejním ;-) 2) domluveny kyti, budu mít mini kaly (bílý) s krémovýma růžičkama. Se včema kytičkama (2x pro matinky, korsáž, na hostinu, na auto a myrty) se asi vejdem do 4000. Čekám na cenovou kalkulaci, pak pošlu... 3) tento týden mi má dojít i kalkulace hostiny. Toho se nejvíc děsím, no, ale uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tééééda já smekám... já ty kytky budu řešit až asi příští měsíc... dneska budu mít návrhy na oznámko... sehnala jsem dobrou duši z kamarádek,která je výtvarně nadaná...
Odpovědět
Profilova fotka
priori-jasan javor, na nás se můžeš spolehnout... :-D katy-co se děje?! Jebni ho taky?! :-N Nějací otravní klienti?! =-) marrei-jé krásné, krémová růžička, já přemýšlela o jedné velké, bílé, ale jedině, až bych si sundala závoj.... cena za kyti si myslím, že je dobrá !!!! tak pak dej vědět, kolik že budete mít tu cenovou kalkulaci...?! Nejsi sama, toho se děsím i já, přímo se klepu strachy, ale tak předběžně tuším... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-mě řekla paní v květinářství, že stačí, když dojdu 14 dní před termínem.... :-N ta má ráda adrenalin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já mám šaty pro družičku z Quelle (nebo jak se to píše),mám je v albíčku Majky: já mám pocit,že kdybych dneska vyhlásila soutěž o největší jelito,tak se ty všichni ani nenacpou na první příčku....grrrr.... :-D A vůbec,je toho na mě v práci nějak moc a řeším,že to tady asi vzdám... uvidíme po svatbě,jak na tom budu....zdravotně a psychicky...
Odpovědět
Profilova fotka
katy-ajajaj... to je mi líto... no hlavně, jakmile začne práce zasahovat do soukromý a hlavně do zdraví je zapotřebí s tím něco dělat... !!!! Snad se to nějak uklidní. Řekni všem, ať tě nechají chvíli na pokoji s holkama na BRMS :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?