Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - chápu, takže pokud už si nepísnem, hezký víkend přeji !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa Majky a krásný víkend i Tobě! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
230 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
229 :-D Majky - díky za podporu (včera v diskuzi dream team ;-) ), jj, musím se vykurýrovat a být krásná nevěsta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Silente-jako byla jsem v šoku, když jsem četla ten odkaz, který jsi poslala do dream teamu. A nejhorší je ta bezmocnost. Já jela kdysi ve služebním autě a zastavila jsem ve městě na přechodu a do zadu do mě napálila jedna slečna...měla jsem z toho tak blbý pocit, že jsem pak nechtěla sednout do auta a to jsem měla malou bouračku, to se ani s tebou srovnávat nedá.... :-( Ale neboj, do svatby budeš zas jak rybyčka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádky si dělají legraci, že jsme slavní... :-D Jestlis včera koukala na zprávy na Nově, tak to auto, jak dávali na podval, bylo moje ... :-S Do auta budu muset sednout co nejdřív, abych se pak nebála. Jinak bych nemohla jezdit do práce, takže nemám na výběr.... Teď mi akorát volali z policie, pořád se to ještě vyšetřuje, já u nich ještě ani nebyla, páč mě odvezli do nemocnice dřív, než stihli přijet. Ach jo, hlavně ať už je to vyřízené, já zdravá a jedeme dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, sledovala, ale bohužel si nevybavím jaké autíčko to bylo... bylo jich tam spoustu !!! Sili, určitě se to všechno brzy vyřeší, je to hrůza, opletačky s policií, pojišťovna do toho... to auto byla totálka? Nebo se dá ještě zachránit?! Hlavně, že se nestalo nic vážnýho tobě!!! To si pak člověk uvědomí spoustu věcí. Já jsem měla zase včera přítele u Hradce Králové (jeli z klukama ze zápasu) a taky jsem trnula, jestli přijede v pořádku ale každou chvíli jsme si volali a uklidnoval mě, že víc jak 50 km/h nejedou. Je to hrozný, vidím to tady v práci, když k nám přivezou bouraný vůz, se někdy divím, že ty lidi z toho vyjdou v pořádku...a vždycky říkáme, když tu lidi bědují nad svým miláčkem, že můžou být rádi, že jsou v pořádku, auto-to je kus plechu, ale lidský život, je k nezaplacení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Moje je ten zbytek stříbrné fabie. Zatím to vypadá na totálku. Sice to nehlo sloupky vepředu, ale je zlomená kastle :-S Našla jsem tu zprávy v archivu :-N http://www.nova.cz/tvarchiv/?238v=120... To auto, co se snaží hodit na podval....
Odpovědět
Profilova fotka
TY JO SILENTE!!! Já mám z toho husí kůži !!! To je pěkně čelní náraz... tak to opravdu můžeš děkovat všem svatým, že to nedopadlo nedej bože hůř !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - taky jsem v tom autí jen seděla a čekala, kdo si do něj ještě narazí. Vystoupit nebylo kam, byla jsem u středových svodidel... :-S Ještě, že o víkendu nejezdí kamiony =-) Jj, můj anděl strážný je pěkný šichtař :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-to je ten nejhorší pocit, jaký může být, sedět a čekat, co ještě bude?! Já bych se z toho asi zbláznila. Ještě, že jsi měla takové auto, jaké jsi měla. Mít škodovku, tak nevím nevím...no a kamio... =-) Fuj !!! Už na to nemysly. Zkus si teď představovat, jak budeš příští rok krásná nevěsta. Ještě že se budeme vdávat v tak krásném počasí, doufám, že nás nic nepřekvapí?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já mám tento rok jako jednu velkou jobovku, takže už se těším na ten příští, určitě nebude horší :-D A počasí nám určitě vyjde přesně takové, jaké nám bude plně vyhovovat.... už aby to bylo x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
silente: teď jsem se podívala do archivu a běhá mi z toho mráz po zádech, doufám že jsi v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko - jj, pohoda, jen na krku mám límec jak nosil princ Vilibald v Arabele :-D Odpo mě pan doktor zase prohlídne, tak uvidíme víc ;-) A jsou u někoho nějaké příjemné svatební novinky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente: hlavně že to nedopadlo hůř. Co se týče svatby tak nic nového zatim neni :-( jsem ráda že už mam zamluvené šaty a teď se chystam schanět šatičky pro družičky, objednala jsem si katalog na snubáky ( Retofy ) tak už se moc těšim až mi příde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, člověk tu 2 dny není a takovýhle zprávy... Silente, zažila jsem něco podobnýho, v létě jsme jeli z Náchoda do Brna a nějaká ženská nevybrala zatáčku a napálila to tak ve 100 km rychlosti čelně do auta před náma... To "naštěstí" vlítlo do příkopu a my jsme vyvázli bez jedinýho škrábance... Ale ženskou v tom 1. autě tahal přítel s chlapama ven a říkal, že auto bylo na šrot, ženská jenom chrčela, ale žila... Takže taky kolotoč polcajtů + vrtulník a hroznej zmatek. Ani nevím, jak dopadli ti lidi v autě před náma, byli převrácení na střeše... No, raději nemyslet :(
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak u mě taky nic novýho. Na šaty jdu až v prosinci, ale teď o víkendu jedeme do Náchoda domlouvat podrobnosti k svatbě s rodinou mýho přítele... Mají milion známých, tak bychom mohli vyškemrat nějakou slevičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - je toho kolem nás moc, těch bouraček, co? :-S Přeju pořádnou slevičku ;-) Šárko - ten kataložek je takový malinký, ale krásný x-) U mě vedou 16/B x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marrei !!! Sarkas-nádherné šatičky, princeznovské, dlouhá vlečka, to se mi moc líbí !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Markííííí!!!! ty máš album !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
|-| o víkendu jsem na něm dřela, jen kvůli vám cholky !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky82 - šaty - fakt jsou mnohem hezčí ty Nepal, vybralas úžasně. Moc ti to sluší :-D Miláček padne na zadek ;-) A s pesanem máme stejnej problém - ale na obřad ho nevezmeme, spíš ho udáme dopoledne nějakýmu svatebčanovi, aby ho utahal, a pak ho dáme spát do pokoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ty Nepal Ti fakt nádherně sedí a dělají ty nádhernou figuru! Miláček si fakt sedne na prdítko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-děkuji moc za shodnocení, moc mě to těší !!! :-) Taky budete mít pejska na svatbě? No já jsem říkala, že pokud nebude moct jít naše miminko na svatbu, tak ani žádná nebude !!! :-D Ona je strašně zvyklá na lidi, někdo s ní musí být stále doma. Je to pejsek přítelových rodičů, dali jsme ho jeho taťkovi, když šel do důchodu... tento víkend jsem ji měla celý u nás doma, přítel byl na zápase a jeho rodiče potřebovali odjed, tak byla semnou...A co máte za pejska vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, koukám, že všechny máme pejsky :-N My máme doma celkem 3 - 2 jorkové slečny a 1 voříškovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám kavalírka. Zkusím vyhrabat nějakou fotku...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, už ho mám v albu. Můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente-jé, děkuju za pochvalu... se už budu červenat, holky !!! :-) Já se strašně těším, až uvidím vaše šatičky !!! Protože máte krásné albumky !!! No, všichni máme pejsky!!! my sice takového adoptovaného, ale jak už jsem psala v albíčku, je to naše miminko !!! :-D Jé, jorkové a voříška !!! A půjdou za družičky??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jéééééééééééé, ten je rozkošný, jak je starý???
Odpovědět
Profilova fotka
Je to naše 8mi letý šťeňátko :) Nepoznala bys, že je mu tolik, je furt hravej, mazlivej...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?