Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-to chtěl i mamčin přítel nechat mamku v Egyptě za 2 velbloudy, ale oni by ji rychle vraceli zpátky... :-) Chlapy, co po tom chceš ?! S tím účesem ale na tebe budu myslet, furt někde prouzdám, tak kdyžtak házím do mejlíka. Ještě že ty kadeřnice máme. To já mám kámošku kadeřnici a ona taky, dojdu k ní, nikdy přesně nevím, co z vlasama a ona stejně něco vymyslí...takže nakonec odcházím úplně spokojená. Ale jednou mi bylo šoufle... ještě, když mě barvila celou na blond (teď mi většinou dělá jen melír) tak se tam semnou byla zároveň barvit i jedna naše bývalá spolužačka (i ta kadeřnice je moje spolužačka ze ZŠ) a tu barvila načerveno a jak měla ten hřebínek od červené barvy a nějak jsme se zapkaly, tak že mě učeše ofinu a ejhle, hned jsem ji měla na tom blondu červenou... no tak rychle vzala jakousi tónovací pěnu a vydrhla to v umyvadle a nakonec z toho vznikla taková úžasná růžovo červená barva že to každý pak v práci obdivoval a chválil... :-D Kdyby to tak chtěla udělat, tak to neudělá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noooo tak to byla nečekaná realizační změna účesu :-) Já když k ní přijdu,tak taky nikdy nevím,co provést za změnu. Ona se jen vždycky zeptá,jak hoooodně může střihnout :-) V srpnu jsem jí řekla,že může střihnout hoooodně dost a já měla nádherný mikádo ala Victoria Backham http://img.osobnosti.cz/foto/victoria... ......... bylo to skvělý ... nic moc náročná úprava.... ale říkám si,že po svatbě si to nechám zase střihnout... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-mě pořád do takového účesu nutím Luky...tedy do takové té "podkovy", jak se teď nosí. Mě osobně se to taky strašně moc líbí, ale mám z toho ztrach. Naposledy "nakrátko" jsem byla střižená v 15 letech a mám z toho trauma doteď... Já musím cítít ty vlasy na krku a ramenech, jakmile tam nic nemám, tak bych si připadala nesvá... někdo by si řekl, že jsem ale blbec, ale já to tak prostě mám. Teď si taky nechávám narůst vlasy na svatbu, ale už mám i od Jarušky (mé kadeřnice) koupený příčes, takže teď je mi to tak nějak jedno, jestli mi vlasy dorostou nebo ne. Vypadá to suprově, ani nepoznáš, že mám nějaké "nevlastní" vlasy na hlavě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mastím domů... hezký zbytek dne... uvidíme se opět zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy- papa !!!
Odpovědět
Profilova fotka
137 8-) počítadlo si přivstalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ahojky no vidím, že sis přivstala !!! Jsi šikulka !!! ;-) To hrozně letí, ty to šulíš !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nešulím :-p :-D To samo :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno... mě je zle :-( doma všichni ležej s chřipkou,já jsem dlouho odolávala a teď to vlítlo na mě :-( a to jsem byla včera ještě na spinningu... prostě jsem se zhuntovala.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katy já taky, včera spinning se svědkyní - prodloužená hodina, dneska smrkám, kašlu, no ale do práce musím, je porada, to by mi nikdo neodpustil... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na spinoši zničila před dvěma týdny.... ]-( Jdu dneska, tak schválně, jak na tom zítra budu :-N Hezky čajíkujte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To dneska nebudu mít vůbec pracovní morálku :-( ale není potřeba se huntovat ještě v práci že :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat - no samo, nenech se honit! Jsi v práci, ne na útěku !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem si do albíčka fotku účesu... jen místo té kytky tam budu mít bílou stuhu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-my ty dny tlačíme !!! :-) JInak dobrý název !!! "Jsi v práci ne na útěku" katarinka-no to je nápad jít nachlazená na spininng!!! Já jdu dneska, ale taky mi ještě zrovna 2x není dobře !!! Já vás teď na chvíli opustím, potřebuji do města vyřídit si soukr věci a když tu není šéf, tak proč toho nevyužit, žejo?! :-D Holky potřebuji poradit, co budete kupovat vašim miláčkům k Valentýnkovi?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já jsem mu koupila valentýnské trenýrky Styx ;-) On je do Styxu blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - my Valentýna neslavíme :-D A navíc má miláček 15.2. narozeniny, takže oslava bude jiná :-D Jj, bude mu už třicet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-aha, tu značku neznám ... =-) Já pu kupovala vždycky trenýrky od Climber (nebo tak nějak se to píše) ale minule mi paní v obchodě říkala, že už je přestali dělat... a on nosí jen tuto značku, tak jsem teď úplně bezradná, co místo nich pořídit?! Achich :-( V sobotu jedeme do Brna, tak nevím, jestli si neuděláme valentýna až tam a něco nepořídím v Brně, tam je přeci lepší výběr než tady u nás.... sili-jé takže přeji všechno nejlepší !!! No to jo, to bude lepší oslava, kulatinek !! Miláčka to čeká za 2 roky a už teď z toho má osypky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - Styx je super x-) Já ještě moc ráda DIM! Majky - zkus DIM nebo ty Styx, jsou oboje moc kvalitní a příjemné ;-) No plánujeme teď na sobotu vééééélkou akci, oslava narozenin nás obou a zároveň oznámení kamarádům, že 28.6. už něco mají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) zdravim vás po 3 měsíční pauze :-| koukám že se docela to naše datum rozrůstá :-D ,ale bohužel to nestíhám všechno číst :-( Už máte vybranou svatební hudbu na obřad? Už 4 měsíce kokam do seznamu a jde mi z toho hlava kolem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - hudbu zatím jen v myšlenkách, v březnu ji dořeším. Zatím se mi líbí Popelka, Stín katedrál, Shrek .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente: dostala jsem na zámku seznam kde je hudba kterou ten varhaník umí začíná to Bachem a končí popelkou, ale nejhorší je že mi některá ta skladba vůbec nic neříká a nemůžu na netu ani najít takové stránky kde bych si tu hudbu poslechla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - písni mi do mailu seznam těch skladeb, co neznáš, já se doma mrknu, jestli je nemám, že bych Ti je poslala, ju? silente@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: pošlu ti to večer nebo zítra ;-) je to ele samej Mozart a Bach atd. :-( modernější hrát neumí a ani by se to asi moc nehodilo do toho prostředí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-možná blbá otázka, mají nějaké stránky, kde bych se na ně mohla podívat?! Nevím, jestli tady seženu takovou značku?! To je dobrý, oznámit kamarádům, že už něco mají !!! To je fakt super vymyšlený, určitě budou rádi. Kolik lidí zvete teď na oslavu narozek?! Ti závidím takovu událosta, ale upřímě ti ji přeji, aby to vyšlo a vy se tak zabavili. A co máš pro miláčka za dáreček?! sarka-my už máme vybranou, místo "klasického" pochodu budeme mtí skladbu od Bacha Air, a pak jsme vybrali jednu českou (aby tomu babičky rozuměli) a to Ave Maria v české verzi je to "Stůj při mě stůj" a pak budou hrát naši nejoblíbenější skladbu s miláčkem a to je od Briana Adamse "Haven"... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - stejně to nebudeš moc vnímat. Já na první svatbě měla nejprve ten klasický pochod, pak Ave Maria a pak tu melodii z Tenkrát na západě. Vše super jen na varhany, můžu jen doporučit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-nám řekla paní, že pokud si seženeme noty, tak nám zahraje skoro cokoliv...takže sehnali ale ještě to tam musím poslat!!! Ten Bach je ale krásný, jestli je to tedy ten Air, co nám budou hrát...můžu ti to taky poslat večer z domu, aby sis to poslechla...
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já si taky myslím, že tu melodii moc vnímat nebudeme, zvlášť, když to přehluší pláč maminek a babiček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky82: Tu skladbu od Bacha mam na seznamu také, nevíš kde bych si ji mohla na netu poslechnout? Budeme mít na obřadu samé mladé lidi, protože už bohužel babičky nemam a od Jardy nepříde žádná, protože v j eho rodině nikoho naše svatba nezajímá, tak bych chtěla aby se to zamlouvalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - jak nezajímá???? :-o Majky - já to přes net nikdy nekupovala, zkus to dát do vyhledávače ;-) Píše se to STYX nebo DIM :-) Styx má ten bývalý přítel Darinky Rolincové, jak teď bojuje s rakovinou :-( Na oslavě bude 30-50 lidí, ještě nevíme :-N A dárek? Koupila jsem mu minimotorad x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?