Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili se nám probrala?! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jsem dojatá z toho oznámka :-( :-D dojatá jako v 5.měsíci těhotenství :-D :-D :-D Nááááádhera nádherovitááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a majky, prosím na m.reifova@centrum.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-tak to jsem ráda, že jsi tak dojatá :-D Udělala jsi mi radost, že nejsi dojatá jako v 1 měsíci, to by se ti z toho chtělo blít.... :-D :-D :-D Děkuji ti Katy za uznání :-) marrei-posílám
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: hezký, moc hezký...nám se ten obrázek taky líbil, je to vtipný :-) ..vy jezdíte na motorce? Majky: jéééé to je krásný!!!!!!! slzička mi až ukápla! Vám pošlu, jak jsme oznamovali rodičům, že se budeme brát. A oznámko...zatím jen návrh (dělala jsem sama a ještě není hotový. Ale musím na mailíky, protože to mám ve wordu.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-děkuji ti moc... :-) pošli, těším se !!!! marrei-mě se to oznámení UPŘÍMĚ MOC MOC MOC MOC MOC líbí !!!! HLavně ty "živé" kytičky růžičky...to je bomba !!! Takže u mě prošlo !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: téééééda já nedejchám,skvost mezi skvosty!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já na motorce moc nejezdím,ale nastávající je závislák na motorkák... má jednu "krosku" a asi tři veterány... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: no dovooooool bych si nedovolila fópá z 1.měsíce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-tópa z 1 měsíce...to bylo dobrý !!! :-D :-D :-D To dám přečíst Lukovi, aby si rozmyslel, že když teď mi říká, že to semnou nemá lehká, tak jaké to bude mít pak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tak jsem na něj mrkla. Líbí se mi styl toho očazení, super písmo. Celkově skvěle sladěno. Můj styl to není, ale tomuto není co vytknout! Jen dotaz - jak ho budete posílat, je na něj velikost obálky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem to poslala katarinka: tak to máme stejný :-) Přítel je taky blázen do motorek. I když teď říkal, že jí asi prodá..stavíme a nemá čas jezdit. Jdu okouknout o oznámení marrei :-D Majky: je fakt krásný. Už jsem ho přeposlala příteli ať se pokochá krásou :-) to je tak, když se berou dva hezký lidi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prio - moc hezké předoznámení i oznámení! Má to vtip ;-) My budeme u našich oznamovat zíííítra :-N Holčinky, balím se na rehabilitaci, tak se zatím mějte krásně. Pohodový víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo my jsme s oznámkama pozadu.. prostě brzdy.. ale fotograf říkal, že chce vymyslet něco extra original extravaganza :-D :-D :-D hlavně,abych nebyla za kokota někomu že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: díky...držím pěsti zítra!!!! Papapapa a hezkej víkend i Tobě! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: oznámko je krásný! Když mě se líběj všechny oznámka ;-) hlavní je, aby se líbilo vám...nikdy se nezavděčíš všem...
Odpovědět
Profilova fotka
priori-oznamko i předoznamko nemá chybu...jak píše Sili-má to vtip a šmrc...originální !!!! Moc se mi to líbí !!! ;-) Ježiši a příteli nic neposílej...!!! =-) :-) Tam není na co koukat, jedině na tu mašličku !!! :-D Sili-tobě taky krásný víkend, budeš nám tu chybět |-| katarinka-dusím se tu smíchy...ten výraz.................................... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ještě, že mám tu rýmu a teče mi jak z nosu, tak z očí, tak to nikdo nepozná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: pozdě :-) a říkal, že jsi krásná holka :-N ...no možná trochu žárlím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že princezny moje,jdu se našťouchnout nudlema s brokolicí a masíčkem... venku nádhera azuro,tak že vyběhnu s čumákem na sluníčko :-D Provětrat mysl.. a vrátím se asi se 150 taškama z nákupu :-D Muchlínek mi přijede domů a budeme dodatečně oslavovat jeho 31.narozeniny z úterka :-) to zase bude v ložnici fičák :-D Po obědě se tu zase přihlásím do služby... :-D Majky: samej humor a práce žádná že? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-D to určitě přítel myslel mého Lukyho... :-D ;-) katarinka-poslala jsem tu "hlášku" mému Lukovi na ICQ...tak napsal... vyřehtaného smajlíka a pak dodal..."tak ta je dobrá" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: tak si vem,když mi ta moje huba nevymáchaná ujede v práci a já se zeptám jako dnes ráno člověka na toto:......... Jaký máte průjem? :-D :-D :-D ..... původní otázka měla znít: Jaký máte příjem? :-D :-D :-D No jdu na ten oběd raději že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zas jste dneska kulometná rota, nestíhám vás!!!!! Sili - jde to do normální té podlouhlé obálky, koupím krémový a je to. Jsem ráda, že se líbí, já jsem fakt nevěděla, co vybrat, a pak najednou mi spadlo do klína oznamko za nula káčé...
Odpovědět
Profilova fotka
katy-ty jsi číslo :-D se musím držet a neřehtat se, šéf na mě teď vidí, nejsem schovaná za autama... 8-) Tak si nech chutnat, já už za cvhíli taky půjdu obídkovat...dobrou chuť. marrei- "ratatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatata" :-D Ty jsi za to oznamko nic nedala?! No to je super "kauf" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - mě se líbilo jedno oznamko na netu, bylo evidentně dělaný v Photoshopu. Tak jsem se zeptala v jedné diskusi na Modrým koníkovi, kde to holky dělají, jestli neví, kde tu šablonu do Photoshopu můžu stáhnout. No a pak se mi ozvala ta holčina, že neví, ale že by to měla tak za 2 hoďky :-D Poprosila mě, jestli by to nemohla zkusit, že furt dělá něco s dětičkama a že by měla aspoň změnu. Tak jsem jí šupla na mail fotku a text a napsala, jak by to zhruba mělo vypadat. No a pak proběhly asi 3 korektury a bylo to :-D A nechce za to nic, že to měla jako rozcvičku.... V práci natisknu na firemní tiskárně na firemní papír 8-) , jediný co koupím budou obálečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: průjem / příjem....tak to je dobrý :-))) Mě se zase stalo (ještě když jsem dělal v cestovce), že jsem se klientů ptala jestli chtějí letět do Antálye nebo do Análie (místo Alánye) ? :-) pak jsem byla červená ještě měsíc! :-N Majky: to máš dobrý! :-) majky: jsem si jistá, že přítel myslel Tebe...teda aspon myslím,že není na chlapy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak to je ta holčina mocinky šikovná a hodná !!!! Super !!! Aspoň jsi ušetřila pár korunek a jak se říká "kde ušetříš, tam ušetříš" ... :-) priori-to je taky dobrý análie !!!! :-D :-D :-D to ses jich zrovna měla zeptat, jestli nechcou letět do ři.. :-D Jinak, když tedy myslel přítel mě, tak že se červenám až na té análii :-D Ale jinak nemáš na co žárlit, bo ty jsi moc krásná a přítel musí být mocinky šťastný, že tě má, tak mu to vzkaž !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No sem si právě říkala, že za ušetřený penízky koupím třeba čokofontánku ;-) Musím se nejdřív zeptat, jestli ji nemají na Vyhlídce, kdyžtak koupíme.... Jsem se do ní jaxi zamilovala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
prioritka-a ještě jeden dotaz, když jsi dělala v té cestovce... je lepší Egypt nebo Tunis?! :-) Jestli to tedy tak jde říct, i když vím, že každá země má něco.... marrei-jé čokofontánka... já čokoládu úplně miluji, takže vím, že kdybych ji měla na svatbě, tak bych u ní pořád seděla a vyprázdnila bych ji všecinku... :-) a přesně tak, za ušetřené penízky můžeš zase kopit něco jinýho!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Já jsem spíš pro Egypt, ale nedá se to říci takhle obecně. Pokud Tunis, pak jedině na začátku sezony, rozhodně bych tam nejzdila září-říjen. Tunisani jsou strašný prasata a kor po sezone! A taky záleží na cestovce...kor u toho Tunisu (rozhodně ne Blue style, Sunny Days, Azur Reisen, někde i Exim nemá moc dobrou pověst). Ale u obou destinací platí, hotel minimálně 4* nebo 5* Taky záleží co od dovolený čekáte a jestli chcete i něco vidět nebo vám stačí hotel a pláž...myslím, že v Egyptě je ten rozptyl větší - pyramidy, ostrůvky k potápění, velbloudi, čtyřkolky.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-moc ti děkuji za vyčerpávající odpověď. Sháníme kam na svatební cestu...nejdříve jsme chtěli za nějakou exotikou, ale to vychází na šílené peníze a pak jsme se s Lukym dohodli, že stejně (jak ty píšeš) od dovolené očekáváme odpočinek, válení se na pláži nebo u bazénu. Luk je v tomto snad ještě horší než já, dokáže se opalovat celé poledne a já ho tahám do vody a on je vyvalený na tom sluníčku :-D Takže jsme se pak shodli na Egyptě. Sice se říká, že kdo neviděl pyramidy, jakoby ani v Egyptě nebyl, ale když jsem slyšela, že se musí brzy ráno vstávat a pak se přesunuješ v tom vedru autobusem a jedete jako kolona a na každém okamžiku tě střeží policajti, tak jsem řekla, že pyramidy i oželím. Zvlášť, když mě celkem bývá v takto přeplněných prostorách špatně...Kamarádka byli v Egyptě a měli výlet na nějaký ostrůvek, kde byl bílý písek a úplně nádherná voda, ale já nevím, jak se jmenoval :-( tak to jsem řekla, že to ještě jakž takž bych obětovala, ale zase nemusím lodě, no semnou je to těžký. Asi zvítězí to válení se na pláži nebo u bazénu s pojídáním a popíjením... :-) Děkuji ti za radu!!! Jsi hodná!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?