Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já se ničeho neobávám,já v podstatě nemám vůbec strach :-D :-D přiznání je polehčující okolnost že :-D Dneska jsem nažhavenááááááá na hodinu spinningu,dám si okruh po Krkonoších :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky,dostala jsem krásnej mail ohledně těhotenství... doporučuji vytisknout jako příručku pro "tatínky"... jestli se chcete pobavit,tak mi písněte mailovky a já vám to pošlu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S*U*P*R!!! ;-) Už jsem to přeposlala všem mým zasvěceným kamarádkám s komentářem, že si to mimčo ještě rozmyslím :-D :-D Šéf se mě ptá, co je na mé práci tak zábavného, že tady prskám..... Tak jdu chvíli něco dělat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, chcu mail - silente@seznam.cz Ze šatů jsem ještě ráno byla děsně zdrbnutá, ale teď už je to dobrý. Jen nestíhám odpovídat na všechny konejšivé IP :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: mail odeslán ;-) Marrei: taky jsem prskala,lidi nechápali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dost dobrý!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem to muchlínkovi vytiskla a až přijdu do jiného stavu a budu mu tu radostnou zprávu oznamovat,tak mu k tomu předám ještě tuto "příručku" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: VÝÝÝBORNÝÝÝÝ :-) :-D :-D :-D Jsem se u toho mále udusila smíchy...nejlepší je to stříhání nehtů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili - ty se zavazováním za krk se mně líbí nejvíc. micha - děláš dobře a přeju Ti, že šéfová reagovala tak, jak píšeš. To je bezva. Tak zamluveno datum 29.6. - můžu stále mezi Vás? ;-) a zamluven fotograf. Aspoň něco, ale s přípravami za Vámi silně pokulhávám :-) Ale aspoň z tohodle mám radost.
Odpovědět
Profilova fotka
katy-já chci taky vidět mejlíka o těhotenství... m.tweety@seznam.cz...dnes jsem nestíhala, tak píšu až teď !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuju všem za podporu. Dneska v práci blázinec a zejtra taky, ale pak bude vííííííkend a pořádně se vyspím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - máš super šéfovou, to je dobře. Moc šikovně jsi to vymyslela, teď se bude těhulit jedna radost ;-) A jinak: 141 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holčiny, tak semnou ta rýma pěkně zamávala... :-( ještě že je pátek a víkend před námi sili-to už je 141 ?! Ježiši, no už bych měla konečně něco začat vyrábět... :-D Nebo to opravdu budu dělat až od velikonoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čusík nevěsty:-) hurrrááá pááátek :-) Zítra odjíždíme lyžovat do Rakous -Zillertal, tak se těším jak malá...ale bude se mi po vás stýskat :-( Rybka: jasně, že k nám ne můžeš, ale musíš :-))) jakýho fotografa máte zamluvenýho? Majky: nic si z toho nedělej, já ještě vůbec na nic nemákla...snad jen už mám nějakej návrh na oznámko. Polštářek nakonec objednám a ty vývazky zkusím sama! Svatbu nakonec budu ladit do oranžovo-smetanova.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky priori-jé, já ti to lyžování tak závidím!!! Ale přeju ti ho !!! :-) My byli minulý pátek lyžovat v Rakousku na Semeringu a bylo to bezva, i když snížek nic moc, bylo vidět, že i trošku zasněžovali, ale nahoře bylo snížku hodně, takže jsme lyžovali jen vrchní úsek. :-) Nám už došlo svatební oznámení tuším že 2 dny zpátky?! =-) Zatím tedy 1ks, abychom věděli jak bude vypadat, takže jsme ho potvrdili a teď už čekáme na zbytek :-) Už se těším, až ho shlídne rodina. Oranžovo smetanová je krásná kombinace... my budeme mít lososovo (oranžovo) bílou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rybka-blahopřeji k termínku a k fotografovi....No samozřejmě, že pořád patříš k nám !!! ;-) Jsi "naše" x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, koukám, že barevně to budeme mít vlastně všechny stejné :-N Prio - zavidím hory, my jedeme až 6.3.. Ne do Ramsau am Zillertal ale do Ramsau am Dachstein :-D Loni nás tento drobný rozdíl stál 300 km přejezdu přes Alpy .... kamarádka špatně vytiskla mapku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-no když máme svatbu ve stejný den, tak musíme mít i stejnou výzdobu... :-D Ty 300 km přejezdu se tuším vyplatilo...to je jak od nás do Prahy !!! :-) Ale aspoň jste se podívali jak krásné jsou Alpy, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - nooo, super to bylo... my to zjistili 6 km před Ramsau am Zillertal, kde jsme měli být v 18 hod. .... tudíž následoval noční přejezd Alp :-D :-o
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ty jo...tak mě napadlo, je to pořád tvoje kamarádka?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Těpéro holky :-) Majky: tak jsem ti ten mailik taky poslala a přeju hezké počteníčko :-D Micha: koukám,že máme stejný záměr na víkend... pořádně se vyspat ;-) Hlásím,že my budeme taky oranžovo-bílí :-D Jestli chcete,tak vám můžu poslat mailem ještě ukázku grafického návrhu obalu na čokoládky :-) Jeden moc šikovnej pán se o to postaral ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukala na počásko...uplne užasný...jasno až do středy :-) paráda!!! Sněhu tam je od 50 do 190 cm, tak snad to neroztaje :-) majky: a kdy uvidíme oznámko my??? :-)))) sil: holt letos ta oranžová frčí :-) . To je dobrej navigátor, kamarádka. To už jsem taky slyšela historky o těch navigacích, že když to někdo zadá špatně (stejný město, který je na Moravě a třeba i u Plzně), tak ho to vede na západ a přítom chtěl původně na Moravu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-děkuji ti za mejlíka... dusím se tu smíchy za počítačem, aby na mě zákazníci neviděli :-D :-D :-D to nemá chybu!!! ;-) Čokoládky ukaž, ukaž !!! priori-určitě neroztaje, leda, že by na to někdo dýchal teplý vzduch :-D Oznamko...hmmm, nechci ho dávat do albíčka, ale můžu ti ho poslat do mejlíku, jestli chceš?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka: jéééé, já chci :-)))) plosím, plosím majky: já se včera taky málem zadusila jablkem. To víš, že chci, pošlu Ti adresu do IP a děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-D chudě, bys dopadla tak jak v tom mejlu, ta měla taky oteklou pusu, ale asi jablko nejedla... :-D katy-to je super ta čoko!!! Bomba!!! Ti panďuláčci jsou srandovní... :-D vy máte všechno takové dosti komické... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jako na oplátku za čokoládky očekávám vaše oznámko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: my jsme oba takoví šašci :-) oba jsme na blbiny jako dělaní :-D Prio: dobrá dobrá,posílám graf.návrh..
Odpovědět
Profilova fotka
priori-tak už jsem ti to odeslala, snad to proleze, nějak mi to stávkovalo, co taky chci po pátku?! :-) katarinka-jéééé oznamko, tak když jedné, tak i druhé ... už jdu na to ty "šášulo" :-D Jinak, nás kdyby taky někdo viděl, tak 13-ctka to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plííííís taky čokíííny! silente@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny mám depku, včera na mě byli hnusní v práci, měla jsem 100 chutí dát výpověď :-( No, klid..... Holky prosím mrkněte mi do alba dolů na to oznámení a řekněte mi ale UPŘÍMNĚ, co si o tom myslíte. Mě se líbí, Michalovi se líbí, bráchovi se líbí, svědkyni se líbí, ale máti by chtěla udělat nějaký "profesionálnější"... Takže žádný ťuťu ňuňu a hrrrrr do mě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?