Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já budu všechno objednávat až v březnu...po vejplatě! Za tuhle vejplatu totiž jedeme na hory :-) Myisiska: Naše rodiče se navzájem znají a vycházej spolu dobře...tak aspon to je v klidu. Zato naši jsou rozvedení, každej má svýho partnera, kterýho prosazuje...a to je teda vobčas vo nervy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: spokojená jsem byla.. a ted tam budu taky ještě něco objednávat... Jinak moji rodiče a rodiče přítele se znají,jelikož bydlíme ve stejném městě všichni a je tu jen 5tis obyvatel,tak se relativně potkávají pořád a nějaké ty letní opékačky a rožnění čehokoliv je na denním pořádku :-D Je fakt,že rodiče přítele jsou rozvedení,ale vychází spolu všichni výborně. Je to paráda,když se všichni takhle sejdeme na naší zahradě,posedíme,poklábosíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dnes vás opět nestíhám :-( Ale příští celý týden jsme bez šéfa, tak způsobím výpadek BRMS :-D micha-udělala jsi správné rozhodnutí. Pokud se cítíš, že jsi v práci za otroka a dotýká se to i tvého zdraví, rychle běž od toho, i kdyby tě měli platit zlatem. Za zdraví to nestojí, vzlášť, když má přijít miminko !!! myisiska-já se taky chystám objednávat vlizelín, tak mi pak jen dej vědět, jak to vypadá v reálu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se zná zatím jen maminka a tatínek s mojí mamkou a jejím přítelem. Ještě je budeme muset seznámit s mým taťkou a jeho přítelkyní, stejně tak jako má priori rozvedené rodiče, tak ten problém mám i já. priori-tak mě napadlo, jestli jsi uvažovala o zasedacím pořádku, jak je posadíš?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky: my to mame taky trochu slozitejsi. Ja jsem z prvniho mamina manzelstvi. Vdala se podruhe a ja jsem tim ziskala tatinka.Otec je ten, kdo me privedl na svet. Ten je take podruhe zenaty, takze ja mam dvoje rodice. No a Lada ma jen maminku...Takze taky netusim, jak je vsechny posadime
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: jsem na tom uplne stejne! Mamina se podruhé vdala a táta má taky přítelkyni. Takže mám teď tři tatínky a tři maminky (tedy pokud počítám i ty od přítele - naštěstí ten má jen jednu mámu a jednoho tátu:-) majky: jo to už mám rozmyšlený a myslím, že to není špatnej nápad...v čele stolu bude sedět zprava: otec ženich, matka ženich, ženich, nevěsta, biologický otec nevěsty, biologická matka nevěsty - to je sranda to takhle psát :-) no a pak jak se stáčí podkova, tak hned na kraji (jakoby na roku) bude sedět mamky manžel a naproti němu (uvnitř tabule v rohu) přítelkyně táty s dětmi. Mám to nakreslený ve wordu,ale nevím jak to převést do .jpg abycho to sem mohla vložit
Odpovědět
Profilova fotka
priori-tak to máš dobře vymyšlené, to je taky dobrý nápad !!! Já tě úplně chápu, jenže moje mamka mi navíc řekla, že chce sedět vedle Jarka (svého přítele) že nebude u oběda sedět vedle taťky, takže mi to ještě navíc zkomplikovala. A nejhorší na tom je, že chci mít mamku i taťku vedle sebe a když tam posadím mamčiného přítele, tak je mi blbé neposadit tam taťkovu přítelkyni. Takže jsem říkala, že to bude sice vypadat blbě a tím pádem nebudeme já jako nevěsta a Luky jako ženich uprostřed, ale že posadím z mé strany všechny 4 lidi... :-S myisiska-a co kdyby jsi posadila třeba k přítelové mamince některého z tvých rodičů?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: to Ti nezávidím tu situaci :-( já se toho taky bála, ale pak jsem jim oboum řekla, že se vdávám (doufám a věřím) jednou za život a že doufám, že mi to nezkazí nějákými jejich manýry. Myslím, že tu hodinu to při obědě přežijí a pak ať si sednou kam chtějí. Krom toho mamina, která taky chce sedět vedle svýho nynějšího manžela, vedle něj sedí - i když z boku a táty přítelkyně má tátu přes stůl...
Odpovědět
Profilova fotka
priori-já sice věřím tomu, že mi to nezkazí, o taťku se nebojím, ten by se s mamkou normálně bavil, jenže mamča je na něho pořád naštvaná za to, co udělal před 11 lety. Ale moje babička (její maminka) s ní teď o víkendu o tom mluvila, že ne aby mi to zkazila a ať se k mému taťkovi chová slušně a nebude tam dělat žádné scény. Tak jí mamka řekla, že nemám mět strach, že jsem jejich jediná dcera a že by mi to neudělala..takže z toho už strach nemám, že by se tam začali nějak dohadovat, nebo vyčítat si, co bylo před 11 lety, ale prostě nevím, jestli mi v restauraci zařídí to, aby sedělo v čela 8 lidí, aby ten prostor na ty židle tam nebyl malý?! :-( Musím se tam jet podívat a když by to bylo O.K. tak jich hold posadím tak, jak už jsem psala... a basta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: hlavně si s z toho nedělej hlavu. Jak říká moje kamarádka...ten den si musíš užít, protože ty jsi ta princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jj, dneska jsem byla u doktora a ten se mnou taky souhlasil, navíc mi napsal hormonální léčbu, protože to mimi by se nám nepovedlo ani kdybychom 100x chtěli. Prostě si to moje tělo dělá co chce :-( zejtra to moje rozhodnutí sdělim šéfovej a kolegům, ale musim říct, že mi spadl obrovskej kámen ze srdce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Počitadlo dneska vybírá šatičky, tak to vezmu za ní :-) ...snad se nebude zlobit :-| ....143 :-D michamicha: tak jak to dopadlo v práci? Děláš dobře....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééžiš no jo, už aby mělo počítadlo fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Počítadlo už má fotky a zaplacenou zálohu na šaty :-D Prio - díky! ano, ano 143... Mrkněte do mého alba Šaty.... pod fotkou s názvem Salon Bella jsou fotky, prosím písněte mi k nim komentáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-) tak v práci to dopadlo skvěle, šéfová (jinak jí moc nemusim) byla báječná, řekla jsem jí, že se v červnu budu vdávat a chceme mimčo a že mám pravděpodobně díky stresu z práce (doktor totiž na nic jiného nepřišel) zdravotní potíže. No a ona to vzala nádherně, dokonce se mi svěřila, že ona sama má problém s otěhotněním. Byla prý 2x na umělym a nevyšlo to. Pak jsme měli poradu a tam to oznámila kolegům. Ti teda čučeli a čekam, že se budou vyptávat. Ale jsem spokojená a ona mi sama řekla, že to je na mě vidět, že prý se už zase směju. Takže sice míň peněz, ale taky míň starostí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Silenteee, máš ode mě v albíčku komentáře, a prozraď, který sis nakonec vybrala? A japato že to nepůjde přes e-bay??? :-o Micha, gratulace, je důležitý být v klidu, zvlášť před svatbou a před mimi, držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, Sil: tak já se shoduju s názorem Marrei! Nejvíc se mi líbí Bagur(šaty za krk Ti fakt jdou), na druhým místě Salou (maj úžasně sexy řešenej "zadek")....a pak už asi žádný. Všechny šatičky jsou sice krásný, ale jak psala Marrei, zbytečně Ti přidávají centimetry do pasu tím skládáním a řasením. A jaký jsis tedy vybrala? Ty jo, já se tý zkoušky uplně bojím :-( půjdu až někdy v dubnu....a to ještě musím zhubnout na velikost 42 do mých vysněných šatiček:-( Michamicha: supeeeeeeeer!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, Micha: já jsem na tom úplně stejně. Jenže mě doktorka doporučila,abych z práce odešla úplně nebo alespoň si sehnala jinou práci. Tak jsem se opět ponořila do tajů účetnictví a budu zatím na vedlejšák pro jednu firmu větší dělat ekonomický práce.. pak se vyprdnu na tuhle práci a budu doma jen dělat to účto asi... sice půjdu taky finančně hooodně dolů,ale lepší čistá hlava a tělo než se stresovat,že se "neplní plány" atd. Přidala jsem si další albíčko,ze zkoušení šatů,tak se můžete nad fotkama pobavit :-D Dnes mi navíc poslali grafický návrh na obal čokoládek,tak se to pokusím nějak taky nacpat do albíčka.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano. Micha: Tak gratuluju take. Ja takovy stesti nemam. Moji sefove jsem rekla, ze chceme mimco a ta se zhrozila a nejak na me zacala rvat. Tak jsem rvala i ja na ni. To bylo sou. Doma jsem brecela, ale Lada me pak z te depky dostal. Proste ji jednoho krasneho dne donesu neschopenku :-D Sil: Souhlasim s holkama, ja bych hlasovala taky pro Bugar, ale zalezi, jak jsi se v nich citila ty
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! 142 8-) Vybrala jsem si Salou. Ale už včera večer jsem si nebyla vůbec jistá, nemohla jsem ani usnout. Tak mám povoleno si z ebay objednat ještě tyto šaty: http://www.beremese.cz/album/view.php... a uvidíme :-N Jinak jsem tam blbec už zaplatila na naléhání mé sestry zálohu, takže v nejhorším jsem mííínus 2000.... no třeba bych to mohla na někoho převést... =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sili - dobrá volba, mě se moc moc líbily, vůůbec bych nelitovala. A taky jsem si nebyla jistá, jestli mám za ty Mariona složit zálohu 2580,-, pořád jsem nevěděla, ale teď vůůůbec nelituju a jsem moc ráda, neboj, taky se ti to rozleží v hlavince a bude to supr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - uvidím, buď mi sednou ty z ebay (je to taková moje srdeční záležitost, láska na první pohled) nebo půjdu do Salou (ty mi sedly jak ulité) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky mela jednu srdecni zalezitost a kdyz jsem je oblikla, tak jsem si pripadala jak v pytlu. Tak ti drzim palce, at dopadnes o 100%lepe nez ja
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky !!! micha-to je bezvadná zpráva a skvělí přístup tvé šéfové. Možná i díky tomuto k sobě najdete cestu ?! Peníze nikdy za tvé zdraví nestojí !!! sili-ty máš přezdívku počítadlo ?! =-) :-D Tak milé počítadlo, mě se na tobě líbí Bagur, Salou a také Levante (já věděla, že v nich budeš mít hezký dekolt) :-D ;-) Jinak jsi mě celkem rozesmála v šatech Gongora, ty šaty mi připadají jak "opeřená husa" :-D Jsou šílené!!! Na obrázku vypadají dobře, ale myslím si, že v reálu by neslušely žádné holce... no, možná... nějaké jo...?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - uvidíme, kdyžtak je prodám, ale dušička bude mít pokoj x-) Majky - jj, připadala jsem si jak strašák do zelí. Nedalo mi to a výraz jsem musela přizůsobit. Focení jsem si vůbec užívala... večer tam přidám další fotky :-D Výstřih u bílého levante mi hooodně připomíná ty, co si objednám z ebay..... A k počítadlu jsem přišla jak slepej k houslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka: nejvíc se mi na Tobě líbí ty co sama v komentáři nazýváš favoritky č.1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to já tebe nechtěla nazvat "husou", aby sis nemyslela, že ti tu nějak nadávám :-D Jen mě ty šaty tak připadali... :-N Samo, že i to plavání byl výraz suprový !!! :-D Mě se zase strašně líbí ten vršek od Levante, je to něco jinýho, než klasický rovný, takže já, kdybych do toho měla co dát, volím takový styl vršku 100% ;-) A počítadlo-no to je mazec :-D kdo tě tak nazval?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
POČÍTADLO je ode mě :-D :-D :-D Prio: taky to vyhrály favoritky č.1... ;-) díky... já
Odpovědět
Profilova fotka
.... já jsem dneska jak z magorova.... píšu píšu a už nedopíšu... a to jsou i pracovní maily... ostatní mi píšou,jestli v tom maj hledat nějakou skrytou pointu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-já věděla, že to bude od tebe !!! :-D :-D :-D jsi kápla božskou, že?! Jsi dostala strach, že??? :-D Máš jim říct, že jsi druhý Leonardo, ten taky ukrýval šifry do obrazů a písmen... :-) Já zase začínám být nachlazená... :-( bolí mě v krku a teče mi z nosu až na faktury..ach jo!!! :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?