Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jsem nějáká nerozhodná. Včera to na mě nějak padlo..Kačina se krásná, ale ta kaple je taková...no prostě prostá. Je fakt, že na fotkách to vypadá dobře, ale teď když jsme tam byli v zimě to nepůsobilo moc útulně. Fakt nevím...asi se ještě zajedeme podívat do Sázavského kláštera a pak se rozhodneme! Ty jo holky, myslela jsem si jakou neděláme velesvatbu a oproti vám jsem uplnej břídil :-) :-D :-D :-D My máme rozpočet 50 - 60 tis. se vším (včetně oblečení, přípravy atd.)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my budeme mít zhruba 50lidí a rozpočet uplně za vš 85až90tis :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-a co tak tu kapli nějak trošičku nazdopit...poprosit květinářku aby tam dala nějaké kvítečka?! Naše kaple taky není úplně bůhví co, ale pak jsem si řekla, že stejně lidi budou brečet a jestli je tam nějaká dekorace tak jim to asi v ten moment bude jedno :-D To jen my tak řešíme. A kolik budete mít lidiček?! Tak nám spolkne jen těch 60 000 Kč hostina pro +- 55 lidí... když budu počítat 1 000 Kč na osobu?! A se vším všudy počítám ,že tak 130 000 Kč zaplatíme!!!! :-| marrei-jo, to tak bude vycházet i s těma jejíma kompletacema či jak se tomu nadává...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky ja myslím že to 1000 ani nebude budete mit vlastní víno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barca-no budeme mít vlastní víno, vždyť jsme vinařská rodina... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak už jen o to to budete mit určitě levnější :-) my taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tož s tím počítám :-) ona nazdobená vypadá krásně...možná jen zbytečně plaším! Mě se ta kaple líbí, ale co když se nebude líbit ostatním ? :-( z toho mám strach...
Odpovědět
Tak to tady tak pročítám a prohrabácám se stránkama, vy už řešíte hostinu....uff...Oznámko si dělám a vymyšlím sama, alespon se ukáže co sem se něučila ve škole :-D , ale ted mám nevim co...vy už víte jak budete celou svatbu slaďovat? Líbila se mi kombinace bílo - oranžová...Ae co jsem koukala tak to teď trochu letí....tak jsem zvolila variantu bílo- svetle-modrá....tako hezká kombinace...ale...ale---ale. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
rejliovka: a co bílo-zelená ? to vypadá taky moc hezky :-) nebo bordo-smetanová!
Odpovědět
Profilova fotka
nebo bílo - krémová !!! :-D :-D :-D Teď jsem se vrátila z města, koupila jsem krémový kartony na jmenovky x-) Prio - a co knihovna na Kačině? Takovej ten oválnej sál? Nebo chcete jen církevní svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, teda ty jsi blázínek..ty si vyrábíš sama snad uplne všechno :-)))) Knihovna je z bezpečnostních důvodů zavřená...tam jsme to puvodne chtěli, ale máme smůlu :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dneska jsem cestovala,Pardubice.. Hradec.. nakoupila další potřebné věci a pozornosti na svatbu.Hlavně jsem se vyřádila u věcí pro děti,takový ty kroucený brčka na drinky,kloboučky,mističky... žjůva :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rejliovka: my budeme mít barvu bílo-oranžová... Oranžová je totiž nej barva přítele a tak si tu nádheru bude užívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
149 8-) Kat - gratuluji k nákupům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silentéééé!!!! Všechno nejlepčejší k narozkám, hlavně lásku, zdraví, peníze, a v červnu pevný nervy!!! :-) :-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jééééééééééééé, děkuju děkuju děkuju x-) Jsi zlatíčko x-) Šup tady máš dortík, chlebíček a sklenku sektu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-také se připojuji k přáníčku !!!! Všechno nej, nej, hlavně zdarvíčko, lásku tvého budoucího manžílka a v červnu, ať vám to klapne, přesně dle vašich představ !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - kujůůůůůůůůůů. A šup tady máš pohoštění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil...ode mě taky všechno nej... nej... nej... k narozeninám (kolikátým že - 18 nebo že by už 19 ? ;-) ) hlavně ať Ti život vychází podle Tvých plánů a snů, přeju Ti moc a moc toho štěstí, zdravíčka, lásky, přátel a rodinné pohody!
Odpovědět
Profilova fotka
sili-mňam, to je dobrůtka ten dort... :-p :-D ježiši a z toho šampáňa budu asi opílá, jdu říct šéfovi, ať ode mě dnes nečaká zázraky :-D priorita-ahojky !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - 18... jako každý rok :-D Prosím tady máš pohoštění, hezky to se mnou oslav :-) Majky - chceš napsat omluvenku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm...tééda ty chlebíčky jsou báječný! mňamka :-) Děkuju...cink, tak na Tvoje zdraví! :-)
Odpovědět
priorita: bílo - zelená? hmmm taky hezký díky :) tak ted mám ještě větší váhání :-D Silente: také se přidávám ke gratulacím :) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - hodne zdravicka, stesticka, lasky a splneni i tech nejtajnejsich snu a prani
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: hééépy brzdéééj tůůů jůůůůů :-D :-D :-D k těm 18tinám :-D :-D Jinak zdravím ostatní nevěstinky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jdu na kosmetiku a pak si pry domluvime nejaky plan, abych byla nejkrasnejsi... Jsem zvedava, co se mnou udela. Ikdyz k ni chodim uz 8let a dela zazraky, to se ji musi nechat...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - kam???? Kde?????? Potřebuju taky udělat nějakej zázrak, než se půjdem fotit na to svatebko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myisika: to je náhodička...taky dneska jdu na kosmetiku, ale jen an čištění
Odpovědět
Profilova fotka
V Brne, konkretne v Bystrci...
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímavé..... já tu už 6 týdnů bydlím...... Kde? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?