Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je ten presne ten pocit, ktery jsem vcera mela, kdyz jsem ho videla poprve
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - my máme dvě chovné jorkové a k nim jednu voříškovou, tak ji vždy uklidňuji, že ona je taky s PP (pánem a paničkou :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D , jo,to je vlastne pravda
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, ja musim do prace, tak se tu mejte hezky. Ja se zase nekdy ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky !!! Tak už dnes jdu do Obi pro ten metr :-D myisiska-naše mamka vůbec neví, v čem půjde, ale už si koupila čevené botičky do špice a červenou kabelku... :-D tak jsme se jí s jejím přítelem smáli že hlavně, že má doplňky, ale šaty žádné... :-D marrei-no tak to tedy budete mít veslí, když musíte obejít celý Náchod a dávat ještě oznámení. My nechali udělat jen pro ty, kdo půjde na svatbu a pár cca 5ks na rozdej do práce a jedné rodině (rodině od mého bývalého, pořád mě mají za "svoji", takže i zákusky jim povezu) :-) ale jinak to asi hodím do mejlu a rozešlu tak nějak po kamarádkách...taky bych nerozdávala dalším 20 lidem oznámení za 45 Kč !!! A ozval se ti někdo z toho oznamka?!
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Majky! Dobrá mamina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - z toho fotosvatebka ještě nikdo, ale ozvali se z Japosu (45 Kč/ks), ještě mi slíbili nacenění v dalších 2 firmách, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: zkusila jsi kyoprint.cz/svatebni-oznameni/ tam jsme si je nechali delat my
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je zajímavý, z Kyoprintu mi napsali, že individuální objednávky dělají min. od 1000 ks!!!! To budete mít 1000 oznámení?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, mame ji 30
Odpovědět
Profilova fotka
A navrhovali vám něco na míru, nebo jste si vybrali z jejich katalogu??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my jsme si vybirali z katalogu, takze to bude mozna tim...
Odpovědět
Profilova fotka
jj určo, to oni napsali, že INDIVIDUÁLNÍ objednávky dělají nad 1000 ks..... Já jsem měla fakt problém sehnat někoho, kdo udělá oznamko s fotkou.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, my jsme chteli klasiku...
Odpovědět
ahoj holky, tak s tim oznamenim mam taky problem... mame malou svatbicku a oznameni chci jen pro 10 lidi, ale vsude maji podminku objednani 25 ks :-( tak nevim, co mam delat... dokonce me napadlo si nechat vytisknout jen karticku a pak si to dodelat sama, ale bojim se, abych to nejak cely nepokazila... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ona měla nejdřív ty botičky a pak jsem se za ní stavila kdysi v obchodě a ona mě zatáhla k ťamanom a říká: "co říkáš na tuto červenou kabelku" (ona je totiž úchylná na červenou)... no říkám že jo, krásná ale že kam ji bude nosit?! A ona že. "no víš, já si tu včera koupila ještě tyto červené boty, tak jako jestli to k tomu půjde"... no a já říkám no a na co to chceš a ona že "no na tvoji svatbu" ... :-D jsem jí tedy řekla, že mi připadá divné kupovat nejdřív doplňky a pak oblečení no ale dyž se jí to líbí ,tak budiš... :-) marrei-z toho svatebka čeká i jedna holčina na korekturu oznamka, ale myslím, že někdo se určitě ozve. A počítala bch tu cenu, že to bude stejný, u těchto typů oznámení... A těch 45 kč je i s pozvánkou ke stolu? O tom kyoprintu jsem taky slyšela, individuální jen nad 1000 ks pokud vybereš s katalogu, tak ti udělají kolik chceš...
Odpovědět
Profilova fotka
nene, bez pozvánky, my je dělat nebudem...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si vzpomněla, že jedna holčina na beremku dělá oznamka. Tuším se jmenuje Janna, tak mrkněte ;-) Tam určitě nebudou ohromná min.množství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mondulinka-tak mě napadlo, aby sis koupila nějaký barevný papír, a vytiskla sis pozvánky sama?! Pokud by sis na to troufla?! Třeba tak jak děláme jmenovky tvrdý arch papíru (nějaký barevný), na to třeba nalepit bílý papír s textem a třeba to nějak dozdobit mašličkou, nebo těma vlnkovýma nůžkama obstřihnout. Já ale posílala marrei kontakt na jednu firmu, která si myslím, že není limitovaná kusama... marrei-jasně bez pozvánek. No já taky právě nad něma přemýšlela, ale u nás jsou zase zvyklí, že když dostanou pozvánku, tak ví, že mají přijít na svatbu, ten kdo tu pozvánku ke stolu nedostane tak nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
To je ona: http://www.beremese.cz/album/album.ph... uffff :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jé to je krásné, to tu vyrábí nějaká holčina?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, vyrábí a na požádání udělá. Jsem jouda, že jsem si na ni nevzpomněla hned, když jste řešily oznamka... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-je to fakt krásné !!! To neřeš, ty peníze za to oznamko už nehrajou velkou roli... zase když chceme takové jaké chceme, tak se za něj musí hold zaplati víc. Vždyť to se v tom moři financí už ztratí !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt... peníze lítaj děsně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já se jen děsím toho, kolik nám řeknou na hostinu, ale předběžně počítá že to bude kolem 60-70 tisíc... musím jít ještě zavolat klávesistovi, sice už je dlouho rezervovaný, ale mluvila jsem jen s jeho ženou,která mi rezervovala termín, ale kolik bude stát, to vůbec nevím?! Snad mi neřekne nějakou hroznou pálku, vůbec ani nemám představu, kolik si tak veme?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevím cenu hudby.... :-( Se bojím zeptat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jsme na tom stejně a to jsi mi připoměla, že mu musím jít zavolat....tak jdu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to já hudbu vybírám podle ceny a pohybuje se to od 4 - 10 tis. (ale to už jsou většinou pořádný kapely) :-) My pořád nikoho nemáme...nejradši bych dala na doporučení, ale nikdo mi nějak nikoho nechce doporučit :-) Tak mám nějakou depku...ještě přemýšlím jestli nezměnit místo obřadu!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - proč?? Majky - už se mi ozvali z toho fotosvatebka, udělají to za 40 Kč/ks. Ještě počkám na tu třetí firmu a pak se rozhodnu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?