Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, mám ho v albu 28.6.2008, dole ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jo já se dívala pořád do toho prvního alba... Tak to je něco podobnýho na ten styl, co máme my,takže tam s tou cenou počítej okolo těch 40 kč. Zkus si napsat do toho studia na který jsem ti tu nechala odkaz. Já jim taky nejdřív poslala předlohu a pak už chtěli moji fotku a poslali mi celkový náhled a kalkulaci...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, už jsem jim psala, ještě neodpověděli... uvidíme. Mě u toho oznamka vyhovuje, že ta fotka je maličká, že tam ty naše xichty nebudou tolik vidět :-D :-D
Odpovědět
katarinkam : tak to je asi všude stejné.... :-) , už pomalu plánujme že to uděláme jako plážovou svatbu :) jen obřad bude ve svatebním... Majky82: to máš pravdu...pršet nebude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jaképak ksichty?! :-D Ty jsi telátko!!! Oni umí napsat trošku později ale určitě se ozvou, já jim taky psala včera dopoledne a ozvali se až odpoledne...večer jsme jim s Lukym poslali objednávku a dnes už máme návrh oznamka..takže zase se snaží a jsou rychlí... holky pádím na spininng, tak se mějte krásně !!! papa
Odpovědět
Profilova fotka
Rejliovka: taky budete mít hostinu venku? (Jestli jsi to už psala,tak se omlouvám,nějak dneska vpráci nestíhám číst). My máme svatební hostinu venku pro cca 100 lidí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rejliovka: na konci měl být tenhle smail :-D .... :-D
Odpovědět
katarinkakm: no tak to máme uplně stejné...akorát že teda hostinu máme pod dřevěným altánem také cca pro 80-100 lidí tak nás to alespon zachrání :)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - moc hezký styl oznamka! Mischa - hezké šatečky! Já už mám z Belly potvrzeno, že 6.2.08 v 10 hodin se na mě těší x-) Už je mi konečně i lépe, tak jsem ráááááda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
150 :-D Můžeme začít střííííhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano, po delsi dobe jsem opet zde. rejli, vitam te take.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky Myisisko! Nějaké novinky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Snad jen, ze jsem si vcera zarezervovala kadernici na nas termin a objednala jsem u mareky vyvazky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jooooo, malem bych zapomnela, koupila jsem si nove boticky. Jedny uz mam, jsou v albu, ale jsou bile a ja mam sampan saty...tak jsem koupila dalsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mareka je šikulka :-) A botiček není nikdy dost :-D Já stále čekám, kdy se vrátí do nabídky na ebay ty moje vysněné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem na to sla po staru a obesla jsem obchody. Kdyz jsem je nasla, tak jsem vedela, ze tyhle chci. Ale krabicka s mym cislem byla prazdna. Nekomu se nechtelo platit. Tak jsem musela jet jinam, kde je uz meli. A ty bile pouziju na svatbu pritelova brachy. Zeni se 3.5. Ktere to jsou? Mas je v albicku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou to tyhle: http://www.beremese.cz/album/view.php... ale momentálně jsou v nabídce jen barevné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak do svatby je jeste 150dnu... zatim mas cas. Podobne jsem ale nekde videla, jen ted nevim kde
Odpovědět
Dobré pracovní ráno :-| Silente: teda 150? Ani mi to nepřijde, to už je opravdu za pár :))) ;-) mysiska: děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nastal mi dalsi problem. Vcem pujdou oblecene vase maminy? Mam te sve neco sehnat. Jsem spolihala na to, ze si neco najdde sama, ale nema cas litat po obchodech, tak mam neco najit a poslat ji na jistotu
Odpovědět
Profilova fotka
Rej- jj, letí to :-D Myi - moje mamina půjde v kostýmku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Myisisko, máme stejný maminy koukám :-D :-D Reakce mojí máti na zasnoubeni: "jé, tak vy se budete brát :-) :-) ????? Panebože, a co si jako mám vzít na sebe.... :-| :-| " Asi si nechá ušít nějakej kostýmek, brácha je taky ještě svobodnej, tak ho určitě unosí ;-) Já jsem teď ráno vytvořila oznamko - bude takový obyčejnější pro ty sousedy a známý po Náchodě, co nebudou na svatbě (prý je tam zvyk, že asi 14 dní před svatbou se navštíví všichni známí, sousedi a třeba učitelé, co znají Michala, donese se jim malá výslužka + oznámení). No a mě připadá divný dávat těmto lidem, kteří třeba Michala 10 let neviděli, oznamko za 45 káčé.... To bych se nedoplatila. Takže bude pro ně jiná verze, natisknu to v práci a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: kdyz ta moje kostymek nejak nechce. Se ji ani nedivim. Je ji 40 a postavu si troufam rict, ma lepsi nez lecktera nevesta...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no tak to nějaké čaty, které zvýrazní super figuru a zároveň nebudou působit vulgárně. Kurňa, nevím, jak to napsat líp. Víš, aby byly decentní! To je to slovo! Doporučuju projít alba nevěst, co už se vdávaly, jsou tam různé tipy maminek :-) Marrei - bodejť, stejně to buď vyhodí nebo to max.dají jako záložku do knížky ;-) Ukážeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - už je to tam. Natisknu to v práci na laserovce na nějakej bílej karton, na řezačce nařežu, tchýně do krajů vysekne vysekávačkou takovej vzorek krajky a bude. Bych se tím mohla živit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky marrei: oznamko je moc pekny. Az se budu vdavat podruhy, tak si oznamko objednam o tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vcera mi dosel rodokmen te nasi kralicice. Ta ho ma delsi nez ja!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D :-D :-D :-D Ještě že tu není šéf, hned by mě sprdl, čemu se řehtám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: taky po tobe v praci chteji aby jsi pracovala? Tento zvyk by\ch nejradeji zrusila
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - já když kouknu na rodokmeny našich hafin, tak se cítím méněcenná :-D Marrei - super oznamko! Bohatě stačí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?