Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
už dala..:)
Odpovědět
:-) trochu červenám...
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko holky... !!! :-) vítám novou tvářičku rejliovka !!! ;-) Bomba šatky, moc se mi líbí ty první, vypadají hodně sexy a k tvému stylu úplně jdou !!! Taky moc krásné místečko.
Odpovědět
Profilova fotka
rejliovka-obřadu...jsem to nedopsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno a vítám Rejliovku :-D 151 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky :-) Majky, jak budete vyrábět to vaše oznámení?? Já jsem obeslala několik firem co oznámení dělají, a všude mi napsali, že dělají oznamka jen podle jejich předloh... :-( Příp. že zkoušeli tisknout foto a dopadlo to blbě, tak to nedělají vůbec :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A vlastně i Katarinka bude mít oznamko s fotkou, kde to budeš zařizovat Katy?? Trutnov není tak daleko od Náchoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno :-) Dala jsem si do několika firem požadavek a teď čekám na nabídky,za kolik by nám to oznámko vyrobili. Máš recht,Trutnov není tak daleko od Náchoda. zdravím Rejliovku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-necháme si to dělat přes net, písnu ti stránky
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak my to máme přes tuto http://www.fotosvatebka.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
No já fakt žasnu. Včera jsem napsala asi na 10 firem, jestli by dokázali vyrobit to oznámení (mám ho v albíčku). 7 mi napsalo, že to bihužel nedělají, a z další firmy mi napsali, že to sice vyrábí, ale že se "neúčastní žádných výběrových řízení"!!!!!!!!!!!! (napsala jsem do adresy všechny firmy a asi je to urazilo, že píšu na víc firem)
Odpovědět
Profilova fotka
čusík holčiny, jsme měli o víkendu oslavu takovou, že jsem si z toho musela vzít včera volno a pořádně se vyspat :-)))) No jo...už jen 5 měsíců..to to letí :-) Marrei: ten text je vážně skvělej a ty vývazky ještě lepší! Šikulka :-) Kde jsi sehnala ty špendlíčky s hlavičkou? A někde jsem ještě viděla, že tam dávají takovou kytičku, ta se asi lepí !? Holky já vám ty vaše figury závidím. Od malička s váhou bojuju:-( vždycky 20 kilo schodím, pak je zase naberu...a tak furt dokolečka dokola:-( Vítám nově příchozí - Rejliovka :-) Kde máte obřad?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prio, to nejsou špendlíčky, ale korálky :) A ta kytička bývá textilní a normálně se to tam přišije.... Někdo tam přišívá spínací špendlík, ale Majky říkala, že i normální špendlík poslouží dobře ;-)
Odpovědět
Ahoj holky a díky za přijetí :) trochu jsem zaplnila album, včera jsem se tu rozkoukávala. celá svatba se bude odehrávat v Bezděkově, kousek od Prahy pod širým nebem, tak snad nezaprší :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak můžete kouknout do alba, našla jsem moje vybrané šatičky na netu, je to až ta poslední fotka na konci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, šatičky jsou moc pěkný, budeš princezna ;-) nemáš nějakou fotečku ze zkoušky?? Jo a už se mi ozvaly 3 firmy na to oznamko s fotkou, tak přece jenom asi bude ;-) Ale hrozím se ceny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no to je blbý, že jsi to rozeslala více adresovaným... někdo to tak bere. Jaké oznamko chceš?! Já si nechala na těch stránkách zhotovit z naší fotky, přes to pauzovací papír a nahoře svázaný mašličkou...toto oznámení mi udělají na míru přesně, jak chci já. Pán byl velmi ochotný... priorita-já to přišila tak jak marrei a připichnu to k myrtě špendlíčkem :-) rejliovka-no nesmí pršet !!! ]-( Budeme mít krásné počásko !!! Musíme, když už si s tím dáváme takovou práci !!! :-) michamicha-jdu kukat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky a text bude na tom pauzáku??
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ano a jeden takový textím ještě pod fotkou na tom základním papíru...
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-šatky jsou krásný, budou ti slušet !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo,já se tady dneska plácám v práci jak vyvrhnutej vorvaň na pláži.. :-| .... prostě mě to neba... michamicha: no vidíš,nakonec jsi vybrala a dobře!! ;-) Moc pěkné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-tak já se přidávám taky, nevím, co mám dělat, teda vím,ale nějak mě chytla lenora, tak mě to tu neba...večer jdu na spinouš, tak tam si rozproudím krev a mám nějakou náladu pod psa...tak snad mi to spinouš zpraví ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky napsali mi z jedné firmy, že mi to oznámení udělají za 45,- Kč/ks + nějaký příplatky za nastavení těch strojů - to je děs, když jich potřebuju 50... Ty to máš taky tak drahý??
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: bohužel ze zkoušky nemam, zklamaly mě baterky ve foťáku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - tak to naštve ]-( ]-( No, tak si na tebe počkáme v reálu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale týden před obřadem jdu na zkoušku i s botkama, tak pak sem dám fotečku ;-) - jinak teď už jen prstýnky, ženichův oblek (to bude horor chce si ho vybrat sám...), jsem mu nabízela, že mu ho v tom salónu ušijou na míru za 5 tisíc a dostane na něj ještě slevu, když mám odtaď půjčený šaty a na prstýnky bychom dostali slevu 500,- Taky supr, ale s nim je těžká domluva. On si raději koupí oblek z "Prostějova" za 8 tisíc a to jen proto, že tam pracuje manželka jeho klienta....a ten oblek si stejně bude muset nechat upravit (zkrátit nohavice o trošku, atd.) S některýma mužskýma je to fakt kříž...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se nějak rozhorlila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Můj naštěstí oblek má - hádej odkud a za kolik - z OP Prostějov za 8000,-!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm,ten můj by šel nejraši v kraťasech :-D než v obleku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-my máme 40 ks oznámení + 30 ks pozvánek ke stolu. Oznamko vychází na 30kč/1 ks + 5kč za pozvánku ke stolu... a to si účtují ještě za jakousi kompletaci (asi, že ti to sváží tou mašličkou, jak my chceme) + poštovné...jako je to pálka, ale řekla jsem , že nebudu zjišťovat,kde to je levnější, že to už asi nehraje tak velkou roli 10 nebo 20 Kč sem nebo tam... ale co jsem se tak dívala, tak na těch stránkách, které jsem ti poslala a to mi potvrdila ještě jedna holčina tady z BRMS to mají v celku levné... záleží, jaké oznamko chceš?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?