Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj Majky, taky mi to tu chvilkama blbne....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dnes s Beremkem bojuju... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem si byla dát obídek... takový decentní... musím se držet... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dnes bez obídku, měli jsme na výběr segedínský guláš /fuj/ a šopský salát /taky nic moc/ takže jsem si ráno koupila větší svačinku a mám ji i na oběd ... Dnes jdu ještě do posilovny, ale už se těším domů, budeme objednávat s Lukym oznámko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já jsem měla zeleninovou rýži a kuřecí masíčko :-) Já jdu dneska na spinning a ve čtvrtek taky... v sobotu máme tzv. "párový" spinning (jde nás 5 párů). Jsem na to zvědavá,jak hoši budou před sebou a před námi machrovat :-D Na oznámko ještě nemáme fotky,taky čekáme. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Můj program: dneska masáž, ve středu spinning, ve čtvrtek kalanetika... :-D Holky my budem kráááásný nevěsty 8-) 8-) Oznamko mě začíná kapku děsit, jaksi furt nevím jaký :-( A Michal to samozřejmě nechává jen na mě 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-mňam mi tedy děláš chutě :-) já asi jak pojedu na poštu, stavím se u číňanů a vemu nějaké nudle s kočkama :-D Já mám spininng zítra, ale párový jsem ještě nejela...tak pak mi napiš, jak to probíhalo. ;-) marrei-jé masáž, to je ta příjemnější část relaxace... :-) hned bych si ji nechala líbit. My budeme překrásné nevěsty :-D Japato, že nevíte oznamko?! Můsíš Míšu více zapřáhnout. Já včera řekla Lukovi, "tak a sem si sedneš a napíšeme do toho oznamka"... jsi měla vidět, jak poslechl... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, nemazlit se s něma!!! :-D Text bych i věděla, ale neím, jestli s fotkou, nebo raději bez... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: hele,já ti budu mít z toho párovýho spinningu takovou bžundu,že si smíchem posílím i to plandavý břicho :-D marrei: mně plno lidí říká,at si necháme udělat s fotkou oznámko.. že si ho spíš schovají na památku než to bez fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla na spinning zítra, ale to bych tam s tou chřipkou asi padla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-věřím, dilema, když těch oznamek je tolik a všechny krásné. No my ho máme s fotkou a text: "Svět má tisíc krásných podob a my jsme se jej rozhodli sledovat jedním pohledem, proto dne 28.6.2008 v 11.00 hodin spojíme na Zámku v Čejkovicích naše kroky životem" katarinka-no já si teď procvičila to moje břicho...se řehtám tomu "plandavýmu" :-D :-D :-D Sili-ty jsi nemocinkaná?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: dřív jsem sportovala závodně a tak jsem měla postavičku nádhernou... a ted jsem jeden velkej rosol :-S Ta sedavá práce mě zabíjí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, nááááádhernej text!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-víš, jak vypadá rosol.... ?! =-) :-D Ty jsi jelen a né rosol.. vždyť jsi chudá !!! Na fotkách co máš v albu jsi tedy chudá..ti najdu rosol... :-) Já třeba ani tak nechodím cvičit abych shubla, ale pro ten pocit. Práv, jak ty píšeš, sedavé zaměstnání udělá své a já pak mám aspoň lepší pocit a hlavně mě to baví. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-děkuji, ale taky je převzatý od jedné holčiny, která měla svatbu minulý rok... tak snad se nebude zlobit?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: třeba na fotkách to vypadá gut,ale jak se svlíknu do plavek,tak jsem jeden rosol :-D Jdu si dát sacharidy,abych měla co spalovat na spinningu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - taky musím něco od někoho občíhnout, protože mě samotnou vůbec nic nenapadá... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-ty mě připomínáš moji kámošku a zároveň družičku...ta taky, cvičí, různé spalovače jí jen zeleninu a pořád, jak by chodila kanálama, přitom já mám tedy tlustého člověka posunutého někde až za hranicí 100 kg... takže v klidu ty rosole !!! :-D A jinak máš krásnou bižu v albíčku !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: dobrá,rosolem už se nazývati nebudu. ;-) I tento týden jsem opět sama doma,nastávající OSVČ je pracovně pryč :-) :-| No alespoň budu mít čas na tvoření dalších věcí. Nyný mám půjčen program na to,abych si v noťasu udělala náhled oslavy venku. Rozmístění stolů,zahradní stany,místo určené pro děti a občerstvení. Už se těším jak si s tím pohraju.
Odpovědět
Profilova fotka
katy-nene!!! Rosolem ne, nazívej se kráskou !!! ;-) Jé ti závidím takové pohrátí z noťasem a plánování kde co a jak.. navíc ta vaše venkovní párty mě úplně dostává !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: sama jsem zvědavá,co vymyslím,kam koho posadím a hlavně na koho zapomenu :-D :-D :-D Mažu domů... báj zítra.
Odpovědět
Tak holcinky..nevestinky..uz jen 5 mesicu...pocitam a prozivam to s Vami ;-) Moc Vam drzim vsechny svoje palce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-děkujeme moc. Jsi zlatá, že to tak s námi prožíváš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vewe :-) ráda o tobě zase slyším. A zááávidím, jak to celý můžeš prožívat s náma, ale bez nervů a s nadhledem ;-)
Odpovědět
Ahoj jsem tu nováček, připojuji se na stejný termín svatby 28.června 2008...kde to kdomáte? mám pocit že mi ujede vlak, ještě nic nezařizuji. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rejli, jsem z Brna, ale budeme to mít v Náchodě ;-) Pokud nic nemáš zařízený, neboj - začni šatama a zamluvením termínu na matrice + hostiny. Jinak máš ještě lehárko a dost času. 8-)
Odpovědět
Tak šaty mám už zamluvené, narazila jsem na stejné už na několika svatbách a uplně se mi zhnusili tak doufám že ještě přijde nová kolekce abych mohla vymenit...
Odpovědět
Profilova fotka
Dáš je do albíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
áááá už koukám, jak to sypeš do albíčka ;-) Hele tak můj drahý nastávající se tu nad tebou pěkně rozplývá ]-( ]-( ]-( A ty šatky jsem tu fakt někde viděla, ale na tobě vypadají moc pěkně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?